Skocz do zawartości

WiFi PremiumBox+ |G5| (ADB NCP-4740SF)


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Witam. 1 marca wymieniam starego Pace'a na ten dekoder. Jakieś wskazówki odnośnie serii, w jakim punkcie to zrobić itd.? Ktoś tu wcześniej wspomniał, że modele od któregoś nr seryjnego lepiej się sprawowały. Mieszkam w Warszawie, mam taką samą odległość do centrum, jak i na przedmieścia, prędzej znajdę nowszy model w miejscu gdzie jest duży przemiał, czy gdzie mniej tych klientów, czy to wszystko loteria i nie ma reguły? Tutaj sporo osób sprzedaje tego typu smaczki, może i w tej kwestii istnieją jakieś dziwne zależności. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nr FADA.... i działa dobrze. Nigdy się nie zawiesił, nie zresetował itp. Działa szybko i sprawnie. Jedyne co zauważyłem to czasem, zaraz  po włączeniu od całkowitego wyłączenia (maksymalne oszczędzanie energii), jak chcę zmienić kanał to potrafi zawahać się na 2-3 sek. Później już to nie występuje. 

A czym się różni nowszy FADB?

Edytowane przez zetorson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Czy ktoś z was ma problem z ofertą do NC plus GO internet na dekoderze? U mnie mam dostęp do częsci oferty a część którą mam w abonamencie jest dla mnie nie dostępna - konsultanci rozkładają ręce. Dodam, że dekoder był już dwa resetowany do ustawień fabrycznych, był dosyłany nowe uprawnienia i nic nie pomogło. Może ktoś miał taki problem. U mnie dotyczy on kilku pozycji tj. FOX Comedy, Comedy Central, BBC Cebebe. A co ciekawe nie mogę zlecać nagrań na dekoder zdalnie za pomocą nc plus go. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam techniczne pytanie. Karta cameleon po kilku tygodniach działania została wyjęta z wifi premiumboxa i nie działa w żadnym innym dekoderze (tj. w fergusonie gdzie jest widziana, widać uprawnienia ale nic nie odkodowuje i w maminym Pace, gdzie mam komunikat "karta uszkodzona bądź włożona niewłaściwie"). Co się stało? Możliwe, że została sparowana z premiumboxem (bo na nim ciągle działa)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wymianie dysk zostaje. Problem w tym, że materiału nagranego na jednym dekoderze nie odtworzysz na kolejnym tunerze.

 

Wysłane z mojego LG-M200 przy użyciu Tapatalka

Na pewno? Z tego co słyszałem z kilku źródeł to tutaj dekoder nie jest sparowany z dyskiem. Podpinasz dysk pod inny dekoder(pod warunkiem, że jest to Wifipremiumbox) i wszystko działa.

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Nawet nc+ już nie wiedza o co chodzi i nie dział techniczny ale jakiś kierownik działu odpowiedzialny za informatyków prowadzi sprawę. Mam już serdecznie dość sposobu załatwiania sprawy - bo takie cuda mi wymyślają. Ostatnio to nawet to sugerowan mi ze przez internet oferowany prze ncplus to będzie działać - uśmiałem... uściślając próbowałem zarówno w sieci Orange i Upc. Aaa w punkcie ncplus pani nie widziała problemu w tym ze dekoder nie nagrywa zdalnie i nie chciała wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam mam taki dziwny problem z dekoderem WiFi Premium z dyskiem. Co jakiś czas pojawia się czarny ekran na sekundę albo mniej i kanał wraca do odbioru. Czasami dzieje się to przez parę minut co chwilę czasami raz na pół godziny. Dzieje się to na każdym kanale plus korzystajac z nc + go przez WiFi. Miał ktoś coś podobnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...