Skocz do zawartości

WiFi PremiumBox+ |G5| (ADB NCP-4740SF)


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki dziwny problem z dekoderem WiFi Premium z dyskiem. Co jakiś czas pojawia się czarny ekran na sekundę albo mniej i kanał wraca do odbioru. Czasami dzieje się to przez parę minut co chwilę czasami raz na pół godziny. Dzieje się to na każdym kanale plus korzystajac z nc + go przez WiFi. Miał ktoś coś podobnego?

 

Przepnij HDMI do innego gniazda w TV i sprawdź, podmień przewód HDMI na inny. Kolejność dowolna. Jak to nie pomoże to dekoder do APS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywny

  • photo-thumb-35722.jpg?_r=1493725576
  • Użytkownicy
  • bullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.png
  • 780 postów
  • Od: 23 kwi 2017

Napisano 27 marzec 2018 - 12:48

Kamilos2521, dnia 25 Marz 2018 - 20:16, napisał:snapback.png

Witam mam taki dziwny problem z dekoderem WiFi Premium z dyskiem. Co jakiś czas pojawia się czarny ekran na sekundę albo mniej i kanał wraca do odbioru. Czasami dzieje się to przez parę minut co chwilę czasami raz na pół godziny. Dzieje się to na każdym kanale plus korzystajac z nc + go przez WiFi. Miał ktoś coś podobnego?

 

Przepnij HDMI do innego gniazda w TV i sprawdź, podmień przewód HDMI na inny. Kolejność dowolna. Jak to nie pomoże to dekoder do APS.

 
Kamilos, mam podobny problem, czy podmiana HDMI lub przepięcie pomogło?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie co znaczy napis HoFF na wyświetlaczu deka gdy go wyłączam? Dopiero po kilku próbach pilotem pokazuje się aktualny czas

Hoff to skrót od HDMI OFF. Pojawia się, gdy dekoder wykryje błędy przesyłu po kablu hdmi. Najczęściej błędy HDCP, ale też braki napięcia na poszczególnych pinach np. gdy kabel jest źle wpięty, albo uszkodzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz problem? Zobacz 1 stronę tematu. Masz na zdjęciu pokazane wyjścia/wejścia od dekodera. Sprawdź w kinie domowym i tyle. W opisie Twojego kina jest tylko napisane wejścia audio 2, ale jakie?. Sprawdź. Jeśli ma SPDiF Coaxial, a na 100% ma, to wszystko będzie ok.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko,

 

Planuję przesiadkę z Pejsa na ten sprzęt. Ale mam pewną wątpliwość.

Mam kino domowe takie : http://www.telekom.com.pl/sony/opisy_av/sony_dav-sb300.htm

Czy będę mógł go podłączyć do wifipremium box ? 

 

 

Widać że kiedyś nie było potrzeby takich wyjść jak optical in montować no chyba że były wyższe modele kin domowych w tamtym okresie :)  W takim modelu jak ten było wyjście Optical https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2420740.html

Poczytałem trochę. To kino to antyk. Zmień kino :wink:

 

 No lata swoje przeżyło na pewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie tego deka a ścisłej mówiąc dysku zewnętrznego. Kumpel ma film w 4K o pojemności 54 GB i tu mam pytanie czy muszę mu dać sam dysk by na niego wrzucił czy razem z dekiem i czy w ogóle jest taka możliwość. Film ma ściągnięty z neta i ma na kompie. Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To możesz zrzucić film na dysk bezpośrednio bez użycia dekodera oczywiście wcześniej go formatując. Wszystkie materiały nagrane przepadną. Podpinasz dysk bezpośrednio do TV i jeżeli twój TV to obsłuży to pooglądasz.

 

Dysk działa tak samo jak każdy inny z tym, że jak go podepniesz pod dekoder to "sparujesz" go z dekoderem. Można użyć go w innym urządzeniu po formacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...