Skocz do zawartości

WiFi PremiumBox+ |G5| (ADB NCP-4740SF)


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, @Pawel ma rację. Trzeba było najpierw zrobić reset do ustawień fabrycznych zamiast formatować dysk z nagraniami ;)

 

Nikt Ci nie poda innej rady, bo takowej nie ma. Jedyne co to możesz wziąć pilota, pomachać nad dekoderem i wymawiać magiczne "Abra-Kadabra", ale nie sądzę by to pomogło (żart) ;)

 

Tak jak koledzy wyżej pisali. Jak reset nie pomoże to dekoder pod pachę i wycieczka do APS.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Osobiście nie testowałem ale z kilku wypowiedzi na forum wyszło, że dysk można podłączyć do USB z tyłu albo z boku. Ale jak ktoś go zainicjował w jednym USB to później już nie działa w drugim. Dopiero po formacie  można zrobić zmianę, tzn.ponowną inicjację w nowym USB. Dlatego wyżej zapytałem, czy aby przypadkiem dysk nie był podpięty wcześniej w drugim USB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.11.2018 o 16:09, roberttosat napisał:

@ircios

Sorry, ale głupoty piszesz. Jak ma dostać bez aktywacji i opłat, tym bardziej że ma Start, skoro chce sam wymienić? Co innego, jak go będą zmuszać do wymiany, ale teraz nie ma szans na to. Tylko będziesz przeciągał tę wymianę albo poczekaj 2-3 lata, może kiedyś będą dawać do Startów za 0 zł.

 

Ja wymieniłem pace na Wifipremiumbox bez opłaty aktywacyjnej. Poszedłem do punktu. W jednym chcieli z opłatą, a w innym już nie. Widocznie mają różne promocje i od sprzedawcy zależy, jaką zaproponuje.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może jak dokładnie ustawić "Unicable" w ustawieniach?

Z konwertera idzie kabel z wyjścia Unicable do rozgałęźnika na 2 wyjścia, a następnie podłączony do dekodera i teraz co w ustawieniach wybrać? Tryb jednokablowy, czy dwukablowy? I co dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to mi chodziło, czy wybieram 1 antenę czy 2 anteny i robię dalej konfigurację. :) Dzięki.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące list ulubionych.

W Pace'ie może być tylko jedna lista. Czy w wifipremiumboxie może ich być więcej?

I drugie pytanie. Załóżmy, że wejdę do listy ulubionej. Gdy wybiorę teraz np. "Program TV tabela" to czy na liście będą tylko kanały z listy ulubionej, czy wszystkie kanały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy spotkaliście się z następującym problemem na tym dekoderze związanym z źle działającym timeshiftem? Otóż, od czasu do czasu funkcja pauzowania programu nie działa, po kliknięciu pauzy na pilocie pilot niby dostaje komunikat, dioda na dekoderze miga, ale reakcji nie ma, trzeba zrestartować dekoder (ustawienia -> diagnostyka -> uruchom ponownie), po restarcie zaczyna z powrotem działać,

Prawdopodobnie związany z tym problem to fakt, że gdy odtwarzam jakieś nagranie z dysku to nie pamięta sekundy, w którym skończyłem oglądanie, tzn. gdy ponownie wchodzę do nagrań to nagranie odtwarza ponownie od samego początku.

 

Jak sądzicie, co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj otrzymałem propozycje wymiany mojego Pace PVR na dekoder wifipremiumbox+. Trochę mnie to zaskoczyło,  bo mam Multiroom po Cyfrze+. To jest możliwe by nadal korzystać z tego rodzaju Multiroom przy wymianie dekodera na powyższy?  Konsultant twierdzi,  że tak.  

Twierdzi też,  że przy wymianie na dekoder 4K już takiej możliwości bym nie miał. 

 

Oczywiście z wymiany nie skorzystałem,  bo wymiana była za 10zł extra miesięcznie. 

Edytowane przez kamil2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...