Skocz do zawartości

WiFi PremiumBox+ |G5| (ADB NCP-4740SF)


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Mam Pace'a jeszcze z logiem C+ (czyli w tym roku będzie 7 lat) i zaczął już powoli szwankować:

- nie wyświetla się nic na wyświetlaczu;

- uruchomienie często wiąże się z wyłączeniem od pradu i odczekaniem 5-10 minut, żeby odsapnął sobie;

- pilot do wymiany (przyciski 1, 3, 0 to jakaś tragedia);

 

Zadzwoniłem na infolinię i powiedzieli, że już się kwalifikuje do wymiany - więcej info w POK. W tej chwili najem mam za 0PLN i szczerze mówiąc poza pilotem i uruchamianiem to jestem zadowolony ze sprzętu (no może poza jego szybkością). Mam w tej chwili parę filmów nagranych do obejrzenia i w przypadku wymiany byłoby ich szkoda.

 

Sprzęt ma soft w wersji 162 i kartę mam tą samą od 7 lat - nie interesuje mnie multiroom, bo jeżeli będzie jakiś to na pewno w formie Netflix/AppleTV a nie TVSat, bo jak dla mnie to płacę za coś czego nie oglądam.

 

Teraz pytanie, czy warto wymieniać jeśli miałbym za 0PLN i na co? PremiumBox/Mediabox/Turbobox?

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Jak najbardziej. Jeżeli za 0 zł to tym bardziej! Ja dwa lata temu musiałam wymienić Pace na Wifipremiumbox i muszę do tej pory płacić dzierżawę 10 zł. Wcześniej przy Pace nie miałam, ale pech chciał, że dekoder zepsuł się zaraz po przedłużeniu umowy, i nie było innego wyjścia. Dekoder OK. Ma od razu nc+ GO, inne kolekcje internetowe, VOD, HBO GO itp. Polecam.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, PWojciechowska napisał:

Tak. Jak najbardziej. Jeżeli za 0 zł to tym bardziej! Ja dwa lata temu musiałam wymienić Pace na Wifipremiumbox i muszę do tej pory płacić dzierżawę 10 zł. Wcześniej przy Pace nie miałam, ale pech chciał, że dekoder zepsuł się zaraz po przedłużeniu umowy, i nie było innego wyjścia.....

 

Nie to, że nie było wyjścia... Po prostu chciałeś ten dekoder to dostałeś. To teraz płać i płacz. Do dzisiaj mozna wymienić Pejsa na Pejsa, jak widać post @roberttosat . 

 

@roberttosat Ja mogę jednego głównego od MR Pejsa wymienić na P.box za free. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca. W mojej okolicy jest tylko jeden punkt - Gniezno przy dworcu PKP i PKS. Tam był wtedy kłopot z tymi dekoderami. A ja mam 25 km w jedną stronę i do tego jestem zdana na PiS lub wolny czas męża. Mogłam czekać, tydzień, dwa lub więcej na Pace odnawianego, który nie działał z moim nowym tv i ogólnie odmówił posłuszeństwa, lub do nowego tv wziąć nowy dekoder. Pech chciał że to się nie pokryło z przedłużeniem umowy. Teraz też walczyłam o zniesienie dzierżawy .. ale to nie ten wątek.... Niech kolega walczy. Jak mu się uda, to super!

Edytowane przez tomekb1976
Usunięto zbędne cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zrobiłem sobie piękną listę ulubioną, ale [beep]a już drugi raz automatycznie wywaliło mi 3/4 kanałów z tej listy chyba przy jakiejś aktualizacji oprogramowania. Miałem ponad 200, a teraz zostało 50 i znowu z godzina roboty, żeby to poustawiać.

Nie wiecie czy da się jakoś tą listę przesłać przez USB, żeby była kopia zapasowa albo jakoś zablokować aktualizacje oprogramowania?

Oczywiście najlepiej byłoby gdyby technicy NC+ wpadli na to i zmienili coś, żeby nie wywalali mi kanałów, bo jak mam oglądać piłkę nożna jak na liście domyślnej między Canal+, a Eleven mam jakieś Motowizje i inne Polsaty Play... Nie mówiąc o tym, że nie pamiętam numerów RTP International, ERT World czy Arryadia a tam można trafić jakiś meczyk czasem z lig "egzotycznych".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak miałem, że jakimś cudem wywalało mi kilkanaście kanałów a listy nad którą się pracuje żeby było sensownie. W ogóle pomysł z tą listą jest nienormalny. Czasem omsknie się palec i naciszniesz na numer kanału spoza listy i co ? Natychmiast wychodzisz z listy i musisz ją znowu zaznaczyć żeby  działała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zabawniej, jak masz jakiś kanał, który na oryginalnej liście jest ze 3 razy. Więc klikasz np. 9 i przeskakuje na Canal+ tak jak chciałeś, ale na liście zapisana jest kopia z numerem 30 coś [nie pamiętam dokładnego numeru].

No, nic jak nie poprawią to trzeba chyba co miesiąc to ustawiać, bo nie da się bez tego. Ja mieszkam z babcią i żoną, więc tylko ja ogarniam o co chodzi z listą i potem jak ułożyłem listę to było zdziwienie skąd wziąłem taki fajny kanał, bo normalnie się nikt nie zapuszcza na takie pozycje, tylko ogląda jakieś [beep]a na przodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jest możliwość dostania się na dekoder lub zgrania bezpośrednio z dołączonego dysku zapisanych materiałów ?

Jestem laikiem jeżeli chodzi o zgrywanie z NC, więc będę wdzięczny za ja jakieś info, jak temat ugryźć

Pod linuchem można śmiało skopiować wszystkie dane z dysku ale problemem jest szyfrowanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, PWojciechowska napisał:
10 godzin temu, kafej napisał:
Witam,
 
Jest możliwość dostania się na dekoder lub zgrania bezpośrednio z dołączonego dysku zapisanych materiałów ?
Jestem laikiem jeżeli chodzi o zgrywanie z NC, więc będę wdzięczny za ja jakieś info, jak temat ugryźć
Pod linuchem można śmiało skopiować wszystkie dane z dysku ale problemem jest szyfrowanie...

Nie, nie ma takiej możliwości.

Czyli grabber też sobie nie poradzi ? https://sklepwideo.pl/grabber-hd-p-7147.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam. Od pewnego czasu mam problem z tym dekoderem. Kilka razy w tygodzniu 3 do 4 razy sie sam restartuje. Pewnie powiecie mi że do wymiany, ale jak mam to zrobic jak gościu wezmie mi ten dekoder i sprawdzi i akurat nic sie nie stanie i sie nie zawiesi ( bo tak w punkcie facet robi. Zabiera na pare godzin i sprawdza czy jest uszkodzony). Jak mam to inaczej załatwić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 23.03.2019 o 05:26, radziu84 napisał:

Witam. Od pewnego czasu mam problem z tym dekoderem. Kilka razy w tygodzniu 3 do 4 razy sie sam restartuje. Pewnie powiecie mi że do wymiany, ale jak mam to zrobic jak gościu wezmie mi ten dekoder i sprawdzi i akurat nic sie nie stanie i sie nie zawiesi ( bo tak w punkcie facet robi. Zabiera na pare godzin i sprawdza czy jest uszkodzony). Jak mam to inaczej załatwić?

Niestety mam ten sam problem. Czasem w nocy spać się nie da. Dziś musiałem go odłączyć, bo ciągle mi wiesza dekoder. Powiecie pewnie, trzeba sformatować. No ale ileż można? Idea dysku chyba jest taka aby na nim przechowywać, a nie co dwa miesiące formatować. Straszny szajs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy włączaniu dekodera pojawia się komunikat: "Obecnie program nie jest nadawany. Spróbuj ponownie później".  Wyskakuje obraz ale nie ma dźwięku (a przy starcie dekodera na wyświetlaczu pojawia się napis "mute"). Zwykłe przełączenie na inny kanał powoduje pojawienie się głosu. 

Macie jakieś pomysły jak to naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...