Jump to content

kleyo

Users
 • Content Count

  98
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About kleyo

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam problem z funkcją time shift na dekoderze Wifi PremiumBox+, mam ustawione wszystko fajnie działało, ale nagle przestało. Nie da się zatrzymać, ani cofnąć, ale nagrywanie bardzo dobrze działa, bo regularnie coś nagrywam. Czy to problem sprzętowy czy może jakaś aktualizacja potrzebna? Czy jeśli ta funkcja nie działa to dekoder kwalifikuje się do wymiany bezpłatnie?
 2. Mam problem, a w sumie to mój tata ma. Z racji wieku od wielu lat ja ogarniam temat telewizji, ale od paru lat już nie mieszkam z rodzicami, ale z ofertami dla nich dzwonią do mnie, ja wysyłam wypowiedzenia itp. No i w październiku 2018 przedłużyłem kolejną umowę (nawet napisałem post tutaj na forum) i miałem mieć HBO i HBO GO do końca marca. Rozmowa z konsultantem była prawie rok temu, więc nie pamiętam jej dokładnie, ale jestem pewny że opcje HBO miały być WYŁĄCZONE AUTOMATYCZNIE końcem marca. Tak się niestety nie stało. Problem jest taki, że tata co miesiąc płaci 83 zł, nawet wtedy gdy miał darmowe miesiące, a kwota rachunku miała wynosić ok. 94 zł, żeby się to wyrównało na koniec okresu (umowa na 24 miesiące). Tata dzisiaj mówi mi, że coś mu nie pasuje, bo jakoś ta nadpłata szybko mu znika i chyba niedługo będzie musiał płacić więcej. Patrzę na ICA, a tam kurde od kwietnia liczą mi 119 zł za HBO, które wywaliłem ojcu z indywidualnej listy kanałów w lutym, bo nie oglądał, a nie chciał mieć tam pustych kanałów. Właśnie odłączyłem te opcje przez ICA, napisałem co o tym myślę i że mają sobie rozmowę odsłuchać, a w poniedziałek wyśle pocztą oficjalną reklamację. Już kiedyś miałem podobną sytuację, ale wtedy tam mieszkałem, więc zorientowałem się od razu, a w tym przypadku dopiero po paru miesiącach. Ciekawe jak do tego podejdą, bo konsultant mnie okłamał lub nie zaznaczył co było trzeba, ale z drugiej strony ja chyba mogłem się szybciej zorientować, ale kurde w kwietniu na koncie była ponad 200 zł nadpłata, więc wszystko wyglądało w porządku.
 3. W tej chwili na Eurosport Deutschland leci mecz Venlo - Ajax z zeszłego weekendu, pod nazwą Fussball Freitag International. Czy to jakaś regularna audycja, bo czasem ciekawie byłoby obejrzeć jakiś meczyk z ligi, której nie mam na innych kanałach (nie mam CP, więc holenderska to dla mnie pewna egzotyka), nawet jeśli to retransmisja. Ktoś coś wie, bo w programie na przyszły tydzień nie widzę tego programu?
 4. Sportitalia oglądam online, na kanale Calcio w tej chwili leci retransmisja meczu ligi argentyńskiej, ale chyba z zeszłego sezonu, bo nowy sezon dopiero się zacznie. Może będą pokazywać nowy sezon.
 5. Pewnie TV Congo i tak jest zakodowany, ale pytanie na przyszłość. Ja na kanale 366 mam jakiś 4U TV, a jak pisałem wcześniej nie mam możliwości dodania kanału, bo ten głupi dekoder w ogóle nie przewidział czegoś takiego. No chyba, że kanał był na 366, a coś pozmieniali z uwagi na PNA, ale jak patrzę na tą listę na stronie NC+ to mi się praktycznie połowa kanałów nie zgadza. Mam monoblock na 13E i 19.2E, więc to może przez to?
 6. Jak dodać ten kanał w wifipremium boxie, bo za [beep]ę nie widzę tej opcji?
 7. Wystarczy wpisać datę w adresie, albo klikać w to "Suivant", ale na razie tam jest zaznaczone tylko kiedy są wiadomości. Np. https://arryadia.snrt.ma/grilles-des-programmes/evenementsparjour/2019/6/30/- I na końcu zmieniasz zamiast 30 wpisujesz np. 21 i masz na jutro itd.
 8. Program na kolejne dni można znaleźć klikając w "Suivant", ale faktycznie są tam jeszcze luki i nie widać czy są tam mecze PNA.
 9. Czyli jak włączę teraz, to za darmo mam czerwiec, płacę 30 za lipiec i końcem lipca wyłączam. Następnie na początku sierpnia odpalam, mam za darmo, płacę za wrzesień i we wrześniu wyłączam? Bo w regulaminie napisano, że są opłaty uzupełniające i jakaś opłata aktywacyjna za 15 zł, no chyba że to dotyczy tylko jeśli zrezygnuje w terminie krótszym niż 14 dni. W sumie nawet jeśli to chyba włączę na czerwiec za najwyżej 15 zł, bo zależy mi na Copa America, a półfinały i dalej to potem się będę martwił Dobra chyba ogarnąłem, bo mam prognozę płatności za lipiec, bo za czerwiec już zapłaciłem
 10. Czy kanały Polsat Sport Premium można sobie dobrać w opcji włącz/wyłącz? W sensie czy da się to jakoś zrobić żeby płacić taniej czy bardziej się opłaca wziąć za 20 zł z zobowiązaniem?
 11. Ja przedłużyłem przed momentem, nie chciało mi się więcej kombinować, bo akurat tą umowę ogląda ktoś inny. Miałem Extra+, Eleven i Wifi Premiumbox za 69,90 PLN Teraz mam Extra +, 6 x Canal+, Mistrzowska Piłka i ten sam dekoder również za 69,90 PLN. Więc w skrócie zamiast włoskiej mam angielską, a żona jeszcze jakiś dodatkowy film obejrzy. Przed rozmową planowałem dostać Mistrzowską Piłkę i dekoder za darmo, udało się uzyskać, a zamiana na Eleven też chyba nie jest czymś bardzo złym.
 12. Nie wiem czy dobry dział, jak coś to przenieście. Dzisiaj konsultant mnie tak zdenerwował, że postanowiłem napisać na forum. Dla wprowadzenia, "odpowiadam" za trzy umowy z NC+, bo rodzina nie ma do tego głowy, więc ciągle dzwonią na mój telefon, a nigdy nie wiem o którą umowę zapytają Zasadniczo nie odbieram takich telefonów, bo nie chce mi się gadać, ale akurat jedna z moich umów się kończy w maju, wypowiedzenie już wysłane, a dziś telefon i akurat miałem trochę czasu to odebrałem. Okazało się, że jednak telefon dotyczy innej umowy, ale skoro już odebrałem, to myślę zobaczę co ma mi do zaoferowania. Nie wiem czy konsultanci z działu promocji sami wymyślili sobie, że klienci NC+ to idioci czy tak im wciskają do głowy na jakiś kursach, ale po dzisiejszej rozmowie przez moment miałem zawahanie czy z moją pamięcią wszystko ok. No bo, gość się przestawia, standardowa gadka, szmatka co tam lubię oglądać. Mówię, mu że w sumie w telewizji oglądam tylko sport, bo na nic innego nie mam czasu, no ale może żona czasem obejrzy jakiś film. No i gościu mi wyskakuje z ofertą na HBO, jak tylko wspomniał, to mówię mu, że jestem na bieżąco z ICA i widziałem tam kilka ofert na HBO, a nawet się nad nimi zastanawiałem, więc jeśli ma dla mnie ofertę IDENTYCZNĄ jak w ICA, to nie ma co zawracać mi głowy. Gość się oburzył, że on dzwoni z działu promocji, więc ma specjalne oferty, które są aktualne tylko dzisiaj. No i opowiada mi chyba z 3 minuty o tym jakie to za[beep]iste filmy będę mógł oglądać itp. a na końcu wyskakuje z ceną 25 złotych za HBO + HBO GO i pyta czy ma włączyć pakiet... Mówię mu, że przecież taka oferta co chwilę jest w ICA, to mówi mi że to niemożliwe, czy na pewno na trzy kanały. Mówię, że na pewno choć nie wiem jak biblioteka GO. No to mi mówi, że sama ta biblioteka kosztuje teraz 20 złotych, więc i tak super oferta. Oczywiście mu podziękowałem, ale zacząłem się zastanawiać czy może to na tych pozostałych umowach, mam takie oferty, a ta o której dziś rozmawialiśmy nie ma czegoś takiego. Przed chwilą odpadalam ICA i mam jak byk HBO + HBO GO za 20 złotych miesięcznie przez 6 miesięcy. Więc konsultant chciał mi wcisnąć coś drożej niż mogę mieć w każdej chwili i jeszcze mówił że to super oferta. Poważnie oni myślą, że ludzie nie umieją czytać? Wybaczcie, ale musiałem się wygadać.
 13. Wypowiedzenie wysłałeś? Eleven tradycyjnie jest za 15,99, jak masz za 11,9 to już masz "promocję". Ja mam teraz Extra+, Eleven, Wifi Premiumbox+ całość za 65,80 zł i umowa do końca maja. Tak się zastanawiam co próbować tutaj ugrać czy lepiej obniżać rachunek czy może dobrać coś dodatkowo, bez dużej zmiany ceny. Tak BTW naszło mnie takie pytanie, jeśli np. obaj z bratem mamy abonament w NC+, dekoder ten sam Wifi Premiumbox+, ale bratu umowa kończy się wcześniej, a ja bym chciał jakiś inny dekoder, to jest możliwe, że bratu dałbym swój dekoder, a on mi ten nowy zdobyty w negocjacjach? Tylko pewnie problem pojawiłby się, przy jakieś awarii, ale to chyba do zrobienia.
 14. Jeszcze zabawniej, jak masz jakiś kanał, który na oryginalnej liście jest ze 3 razy. Więc klikasz np. 9 i przeskakuje na Canal+ tak jak chciałeś, ale na liście zapisana jest kopia z numerem 30 coś [nie pamiętam dokładnego numeru]. No, nic jak nie poprawią to trzeba chyba co miesiąc to ustawiać, bo nie da się bez tego. Ja mieszkam z babcią i żoną, więc tylko ja ogarniam o co chodzi z listą i potem jak ułożyłem listę to było zdziwienie skąd wziąłem taki fajny kanał, bo normalnie się nikt nie zapuszcza na takie pozycje, tylko ogląda jakieś [beep]a na przodzie.
×
×
 • Create New...