Skocz do zawartości

Moduł CAM CI+ / CAM CI+ ECP platformy CANAL+ - pytania, problemy, komentarze


kaspian0007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, tail# napisał:

Czytaj, pomyśl, wyciągnij wnioski. Były podawane różne możliwości.

No właśnie czytam temat już kilka dni i w samym tym wątku są sprzeczne informacje, nie mówiąc o innych źródłach 😉

 

Moje pytanie jest takie czy ktoś kupił moduł CAM od Canal+? Bo w moim przypadku twierdzą, ze się nie da z tego korzystać w multiroom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz kupić CAM prepaid i przejść na nową umowę jeśli w czymś to Ci pomoże.

Oczywiście przejść oznacza podpisanie nowej umowy niezależnie od istniejącej którą posiadasz dlatego najlepiej jakby tamta wygasała chyba że chcesz mieć dwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Operator może teoretycznie umożliwić Ci korzystanie z oferty na dowolnej karcie i dowolnym tunerze/module ze swojej oferty, również w multiroom. Ale fakt, iż może nie jest jednoznaczny z tym, że to zrobi. 

Dla nowych abonentów nie ma oferty multiroom z CAMem. Dla posiadaczy karty cameleon bez wydanego tunera możliwa jest wymiana na moduł CI+ECP z kartą cayman również dla usługi multiroom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u was w ustawieniach modułu jest aktywna opcja "PIN MODUŁU CA - zapisz kod PIN modułu CA w telewizorze aby umożliwić nagrywanie"? Bo u mnie nie mogę tej opcji wybrać. Może ma to jakiś związek z tym, że nie można nagrywać na HDD?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.11.2020 o 07:05, G2000 napisał:

Jeśli ciążą im Cameleony to dlaczego ich nie wymienią? Ile ich teraz, po tylu latach może być?

Cytat

Biuro prasowe Canal+ Polska nie odpowiedziało na nasze pytania, jaka część abonentów firmy korzysta nadal z kart Cameleon.


https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/canal-karta-cameleon-nie-dziala-dlaczego-cam-ecp-jak-reklamowac-wymiana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Panowie taki temat. Na module nie śmiga mi Canal+ Now, mimo iż działąją wszystkie inne Canal+, w tym 4K Ultra HD. Czy u was to samo, czy może mi uprawnienia nie przeszły tylko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...