Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Od jutra Trwam w HDrydy :wink:

 

Jak ja bym chciał cieszyć się razem w wami.

Niestety moje miasto nawet nie ma oferty ze strony więc o nowych kanałach HD mogę sobie tylko poczytać.

 

Od 01.07.13 wprowadzili u nas możliwość zakupu usługi "telefon" nie takiej modernizacji sieci się spodziewałem :twisted:

 

W takim tempie to za kilka lat może będzie oferta ze strony na TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś dzisiaj jeszcze korzysta z usługi telefonu stacjonarnego oprócz starych babć, które ulegają często oszustwu albo nie czytają dokładnie umów albo po prostu chcą mieć telefon stacjonarny? :D

 

A u mnie dopiero od 1 lipca jest oferta ze strony internetowej. Ale VOD jak nie było jak nie ma, nowych kanałów nie udostępnili nam promocyjnie, dopiero jak podpiszemy nową umowę to będą dostępne. Promocji też znanych z "Twoich DTV" nie ma ale kanały/plansze doskonale odbierają, ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Panowie (i Panie?!) że morale opadło! Nie dajmy się zwieść na manowce, nasza jedyna i kochana kablówka nie będzie nam rzucać wszystkiego od razu! Dbają o nasze zdrowie, zbyt długa radość może zakończyć się zawałem lub cuś takiego! A tak na poważnie, to lepiej się nie nastawiać na nic! ;) Ja zawsze uważam, że lepiej się miło zaskoczyć, niż niemile rozczarować. Niestety, ta druga opcja występuje bardzo często jeśli chodzi o kablówkę MM. Pożalę się trochę. W Toruniu, w mojej dzielnicy nie mam najmniejszych szans na założenie kablówki TV Toruń, UPC, Vectra, Inea itd. Cóż mam robić?! Tylko siedzieć i grzecznie czekać aż szanowna MM coś rzuci, niczym ochłapy. Ktoś powie platforma cyfrowa. Niestety, niedawno był jakiś gość bodajże z Cyfrowego Polsatu, bo sąsiad chciał zakładać i powiedział, że będzie bardzo ciężko z odbiorem, bo południowa strona jest całkowicie zasłonięta. I cóż mam począć w tej sytuacji?! Serdeczny apel! Dodajcie te &%^$^^$ potrzebne kanały do naszej oferty... Uff..ulżyło mi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

neuron, przecież napisałem, że lepiej się nie nastawiać na nic ;) Z tym morale to był tylko żart ;) Ja też nie wierzę w to, że jutro rano na naszym dekoderze cudownie pokaże się 20 nowych kanałów ;) jackie:|, widać, że bardzo krótko jesteś abonentem MM, skoro wciąż wierzysz ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2: Witam wszystkich w pięknym nowym dniu tradycyjnym polskim pozdrowieniem-[beep]i muchy będzie wiosna.W ramach rozluźnienia zszarganych nerwów,polecam Mango 24.Nie zapomnijcie tylko opłacić abonamentu w tym miesiącu. :mrgreen:

Lista nowości programowych jest wręcz porażająca,aż przy przełączaniu padły mi baterie w pilocie. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...