Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

http://media2.pl/media/104505-Rusza-T-M ... a-ile.html

 

Obecnie w najgorszej sytuacji są abonenci sieci Multimedia Polska, bo operator nie posiada w ofercie pełnego pakietu Canal+ (m.in. brak dostępu do kanału Canal+ Family). Operator zapewnia jednak, że wciąż trwają rozmowy z nadawcą w celu uzupełnienia pakietu i wszystko może się zmienić w ciągu najbliższych dni. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem wrzucić ten sam cytat co neuron :D Czyż to nie jest miód na nasze uszy, oczy i serce?! Rozmowy trwają i wszystko rozgrywa się niczym w rosyjskiej ruletce. Panowie, ta rozgrywka pomiędzy MM a nC+ jest ciekawsza niż T-Mobile Ekstraklasa. To o to w tym wszystkim chodzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i też efekt ładowania się w nowe to dzielnice i osiedla. Ale większość ludzi ma jeszcze analog a im koło nosa lata co z Canal+. Ja też mam analog u siebie w pokoju i co najlepsze mam go za darmo. A jeśli chodzi o Stream to on był siódmym operatorem kablowym w Polsce. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale teraz młodzież jest niecierpliwa... czy muza_tv pisał, że będą jakieś nowe kanały w nocy z czwartku na piątek lub w piątek rano?? Pisał, że jest szansa, że będą w piątek a do końca piątku jest jeszcze 14 godzin :lol2:

Pisał także, że jeśli jednak nie w piątek to na dniach :)

 

@Stars jak ty mnie rozumiesz. Idziemy na piwo :lol2::lol2::lol2:

Kochani włączenie kanału do oferty to nie jest kwestia naciśnięcia jednego guziczka. A tym bardziej, że Multimedia Polska planuje więcej nowości, za co zabrała się w stosunkowo niedługim czasie. No może chłopakom się coś przesunąć lekko w czasie, technika czasami zawodzi. Ale powiadam Wam, są dobre chęci, praca wre, cierpliwość będzie wynagrodzona... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@neuron: Po co, skoro ciągną z nas kasę i mało kto się buntuje ? :) Wydaje mi się, że to jest też efekt braku konkurencji w danych lokalizacjach. Mój ojciec może mieć tylko MM albo założyć sobie satelitę, ale wspólnota będzie marudzić. Dla niego taki CP to byłoby najlepsze rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie kolega strolował Was, a wy wierzyliście. To tak samo, jakby nie było przedstawiciela INEI tutaj na forum to równie dobrze ktoś mógłby napisać w wątku Inea Poznań, że kanały, które zostały usunięte w związku ze styczniową "Petardą" zostaną dołączone do nowej oferty + wykaz do jakich pakietów trafią programy, albo też, że w związku z nowym regulaminem i 43 kanałami niegwarantowanymi w pakiecie Złotym HD w Vectrze , zostaną dołączone nowości, o które abonenci prosili od dawna - przykładów można namnożyć :).

 

No zobaczymy, piątek co prawda jeszcze się nie skończył... Ale skończyły się godziny pracy BOK-ów ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj raczej już nie dołączą. Technika zawiodła.

Tak jak wspomniałem wcześniej, cierpliwość będzie wynagrodzona (najpóźniej do końca lipca). Na razie zakończmy dyskusję na ten temat, kto ma rację, przekonamy się za kilka dni. Jeden weekend bez pełnej ligi jakoś wytrzymacie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na pewno juz nic nie włącza. Po prostu MM nie wyrobiła się ze wszystkim i informacje wraz z kanałami mają być w przyszłym tygodniu. I proszę mnie nie osądzać o trollowanie, mam informacje z pierwszej ręki ale nie mogę zdradzić swojego źródła. :D Po prostu trzeba czekać, kilka dni nas nie zbawi. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na pewno juz nic nie włącza. Po prostu MM nie wyrobiła się ze wszystkim i informacje wraz z kanałami mają być w przyszłym tygodniu. I proszę mnie nie osądzać o trollowanie, mam informacje z pierwszej ręki ale nie mogę zdradzić swojego źródła. :D Po prostu trzeba czekać, kilka dni nas nie zbawi. ;)

 

Dzizas,nastepny kwiatuszek :jupi: Muszę zapalić i napić się piwcia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzyłem na całą sprawę dotyczącą "gorącego piątku" i nie włączałem się do dyskusji, bo miałem mieszane uczucia. Bo ktoś coś słyszał, ale nie powie kto bo nie może. Trochę zajeżdża to ławeczką pod blokiem, gdzie spotykają się panie w podeszłym wieku i rozmawiają o tym i o tamtym. Rozumiem macie jakieś swoje źródła tajemnicze, o których mówić nie chcecie i to rozumiem, ale skoro macie jakieś info na dany temat to można by się pokusić i zdradzić szczegóły, a nie ogólnikowo opowiadać bzdury, bo jak na razie nic z tego co piszecie nie miało miejsca i nie zanosi się na to w najbliższym czasie - mam nadzieję, że się mylę, ale tak to wygląda. Nie bądźcie śmieszni i wyłóżcie kawę na ławę i podajcie choć szczegóły tych swoich rewelacji, żeby być troszkę bardziej wiarygodniejszymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...