Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

@neuron: UPC nie dogadało się z "nowym" Canal+. W UPC wciąż jest wybrakowany pakiet, do całej paczki brakuje jednego kanału w SD. Do tego brakuje nSport, jak się dogadają z Canal+, to włączą w UPC i nSport. Ale nowości w UPC mają być (podobno?) najwcześniej 1 sierpnia :D

 

Dobra. Już nic nie mówię. Jeśli sieci Multimedia Polska uda się wszystko zgrać technicznie - jutro zobaczycie nowe kanały. Obserwujcie dekodery. Technika mocno pracuje :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muza,jakiego kanału brakuje? My akurat mamy NSport i jestem z tego bardzo zadowolony :D

 

Jesli chodzi o paczkę Canal+ w UPC brakuje Canal+ Film2 SD :D

 

W Multimedii jest full miejsca na nowe kanały.

 

Miejsca może i dużo, ale zagrało trzeba mieć sygnał od nadawcy. Nie wszystko idzie z satelity :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o HD to UPC ma pełną paczkę Canal+ (bez nSport). Braki są tylko w SD (bez C+ Film2 i nSport) :D

Dlatego też UPC może sobie pozwolić na brak porozumienia z Canal+, bo i tak abonenci mają pełną paczkę w HD. Ale jeśli Multimedia Polska dogada się z dobrymi cenami, to UPC pójdzie w tą samą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzicie jak czas leci, już 16.00 - a do północy już tylko malutki kroczek :D Wszyscy się nakręcamy, wyobrażamy nie wiadomo co, a na koniec nie chcę krakać, ale może się okazać, że znowu kupa ;) Te kanały co napisał jackie:| byłyby całkiem całkiem - ale nie w tej kablówce :D Choć, czas pokaże ;) Extreme Sports Channell mogliby włączyć także - całkiem całkiem ten kanał ;) Nie obraziłbym się, gdyby ściągnęli od brytoli jakiś ESPN :P Marzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez tu się dyskusja rozkrecila, jak nigdy wcześniej. Aby tylko te informacje były potwierdzone, bo jak rano dzwoniłem do MM z zapytaniem czy planują niebawem uruchomić jakies nowe kanaly to konsultantka powiedziała, ze o niczym nie wie, wiec albo nic się nie szykuje, albo cos się szykuje a oni miedzy sobą niewiedza ze cos ma być, albo wiedza tylko nic nie chca mowic zanim informacji nie bedzie oficjalnie w mediach. Przeciez ostatnio jak było z nSport? Informacja w media poszla ze kanal został już dodany a oni go dopiero stopniowo wszędzie zaczeli wlaczac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muza_tv: przecież to od Ciebie wszystko się zaczelo i teraz jesteśmy tacy niecierpliwi. Raz piszesz ze już niby wszystko jest na finiszu i ze już jutro będzie cos nowego, jakas rewolucja, a zaraz gdzie indziej piszesz ze wszystko się może przedluzyc i ze od sierpnia nas czekaja niespodzianki. Wiec skoro napisales wcześniej ze te informacje sa od "wysokich władz" MM to powinieneś dokładnie wiedzieć co i jak. A raz piszesz tak a drugim razem inaczej. Wiec przeczysz samemu sobie jakby. Może Ty jesteś jaki podstawiony przez konkurencje czy przez kogos zebyt o sztucznie nakrecac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Już więcej nic tutaj nie piszę. Dzieliłem się z Wami informacjami, które udało mi się uzyskać ze źródeł zbliżonych do władz Waszego operatora. Nie biorę za nie odpowiedzialności, bo nie ja decyduje co w MM ma lecieć i kiedy. Czy się sprawdzą? Zobaczymy co się wydarzy w ciągu najbliższych dni... Jedno jest pewne "coś się szykuje". I koniec tematu. :> :> :>

 

@ STARS.TV: Pięknie gracie w moim komputerze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...