Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Również jestem za tym, aby wprowadzić wersje HD kanałów: TVN Style, TVN Turbo, TVN Meteo, TVN 7, TVN 24, zastępując ich wersje SD. Mogliby też prowadzić wersje HD: Domo+, Kuchnia+, Ale Kino+, MiniMini+, TeleToon+. Brakuję mi też paczki kanałów CBS: Drama, Action, Europa i Reality.

 

Pożyjemy, zobaczymy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie marzenia :) U mnie w mieście w MaxBoxie czyli najdroższym pakiecie jest w HD 7 kanałów.

BRAK: Polsat , Polsaty Sport, TVP wszystkie, Foxy, Axn nawet HB0 TYLKO w SD :)

 

A kasę płacić trzeba taką samą jak w innych miastach.

 

Ja tu bym się cieszył jakby dali te podstawowe kanały w HD a wy takie marzenia :)

 

Do końca umowy niestety jeszcze 8 miesięcy i koniec. Sami są sobie winni jak można dać taką ofertę i nic z tym nie robić. Oferta ze strony to s-f dla nas. ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista braków programowych jest bardzo duża.

Ale zaczniemy od rzeczy kuriozalnej,czyli od kanałów które już są de facto w ofercie MM.

Polsat Viasat Explorel i CNBC Europe -kanały dostępne tylko iptv (czemu ????) Ile to roboty dodać te kanały do cyfrówki ? Kwestia dobrej woli.

Superstacja, TV Pomerania (lub inna tv lokalna w zależności od lokalizacji),TV 5 Monde. Tych kanałów próżno szukać w ofercie cyfrowej,a podobno MM miała już odejść od analogu....

 

Kanały z paketu "Rozmowy trawają":

Canal+Family-rozumiem że abonenci MM mimo że bulą za pakiet Canal+ jak za zboże,nie muszą oglądać Ekstraklasy. :lol2:

Canal+ Film 2 do kompletu,skoro mamy już płacić za pełny pakiet Canal+

 

Kanały polskojęzyczne FTA lub DVB-T:

Edusat,TVR HD,Rodin TV,STARS TV,TVP Rozrywka -czemu by nie dodać darmowych kanałów do pakietu podstawowego ? Widać tylko Mango 24 ma w MM chody...

 

HD HD jeszcze raz HD :

TVN Siedem HD,TVN Turbo HD,TVN Style HD,TVN Meteo HD, TVN 24 HD,Planete+ HD,Domo+ HD,Kuchnia+ HD,MiniMini+ HD,Teletoon+ HD,TLC HD,Universal Channel HD,Polsat Film HD--jak długo MM chce wszystkich straszyć zbędnymi kopiami SD tych kanałów ?

 

Kanały dostępne u większości operatorów z wyjątkiem MM :

MGM HD : dobry kanał filmowy,jeszcze nie zniszczony przez NC+

TV Republika : alternatywa dla TVN 24 (podobno...)

paczka CBS : był był jeden kanał z tej paczki w MM.Tydzień ale był.Chodzi o CBS Drama.

Polsat Food-dobry kanał kulinarny.Wzorce brytyjskie mile widziane

History HD-ciekawy kanał o zróżnicowanej tematyce o historią w tle.

AXN Spin-ostatnie brakujące ogniowo z paczki AXNów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@danielpes5 - Wszystko to co wymieniłes, powinno być w ofercie. Jeszcze paczka Cinemax w HD, i zmniejszenie ceny bo 20 zł za 2 kanały, który jeden jest kopią drugiego to przesada...

@mirolop - Tak, naprawili EPG kanału MTV Dance, w końcu! :brawo:

 

edit: w pakietach MaxBox i "Przedszkolak" :lol: jest JimJam czy Polsat JimJam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaxBox + C+HD + HD + Multiroom + Net 12 mb = 180 PLN.Przystepna cena?

 

Cena z kosmosu:

 

Za dwa kanały HD C+ nie obula sie płacić 6 zeta.

Lepiej wziąć ta niepełną paczkę za 29 , do tego MaxBox - 59, ja mam neta 12Mb za 34 zeta, mutiroomu nie mam - ale jest promocja za 9 zeta, więc:

59+29+34+9 = 131 :-) nawet z tymi dwoma HD C+ wychodzi 137, chyba że maxboxa już nie ma za 59, tylko za 69, ale i tak ciągle mniej niz 180.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekawy czy we wrześniu MM włączy TVP3. :lol: Skoro TVP Rozrywka nie włączyli to niby czemu mają włączyć TVP3? Z resztą pewnie jak włączą to nie będzie właściwych dla twoich regionu oddziałów tylko pewnie TVP3 Warszawa. Chociaż teraz TVP Info jest u każdego to właściwe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto składać reklamację na paczkę Canal+ do MM ze względu na brak dostępu do transmisji meczów ekstraklasy. Powinno być to integralną częścią pakietu a nie jest.

 

 

Niestety, w umowie dotyczącej paczki C+ nie masz ani słowa o ekstraklasie.

Oni to wiedzą i już dawno temu, gdy się domagałem C+ Family dostałem odpowiedź:

Witamy,

 

Dziękujemy za kontakt z naszą Firmą.

 

 

W odpowiedzi na maila z dn. 5 kwietnia 2013 r uprzejmie dziękujemy za Pańskie uwagi.

 

Rozumiemy Pańskie zdenerwowanie. Niemniej jednak zmiany te zostały wprowadzone przez nadawcę programów Canal + i nie są zależne od naszej Firmy.

 

Obecnie na pakiet Canal + składają się następujące kanały:

Canal +

Canal + Film

Canal + Sport

Canal + Gol SD- zastąpiono Canal + Family 2.

Ponadto pragniemy zauważyć, że wprowadzone zmiany nie naruszają umowy. Gwarantowana liczba programów w ramach pakietu Canal + pozostaje bez zmian i wynosi 4.

W ramach zawartej umowy gwarantujemy Panu dostęp do określonej liczby programów w pakiecie. Zawartość poszczególnych kanałów uzależniona jest od jego nadawców.

 

Przykro nam, że wprowadzone zmiany Pana nie satysfakcjonują.

 

W razie dodatkowych pytań prosimy o ponowny kontakt - służymy pomocą.

 

Czyli możemy albo wypowiedzieć umowę, albo czekać aż mityczne rozmowy się zakończą :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja nic nie obiecuję i nie twierdzę, że moje info jest pewne. Jak tylko dzielę się z Wami tym co się dzisiaj dowiedziałem "we władzach" Waszego operatora, że Multimedia Polska zależy na porozumieniu z Canal+ przed rozpoczęciem Ekstraklasy, bo wiedzą, że mają wybrakowany produkt. Co z tego wyniknie? Zobaczymy. Nie ode mnie albo od Was to zależy. Więc nie napalajcie się, tylko przyjmijcie do wiadomości, że coś się w tej sprawie dzieje i to mocno, ale co z tego wyniknie - przekonamy się w piątek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muza,nie dziw się że ludzie u nas tak reagują na każde info o C+HD.Nasza Ekstraklasa jest parchata ale ma bardzo duzo kibiców bo jest nasza :)Ja mam ją osobiście w pompie bo wolę obejrzeć np Barcelonę niż Piast - Podbeskidzie.Rozmowy trwają od kwietnia ,ale myślę że teraz przed startem ligi jest na to duża szansa że się dogadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...