Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Też tak uważam ale na stronie internetowej pisze, że wciąż abonament miesięcy wynosi "tylko" 15 zł.

Btw. mam pewien problem związany z EPG. Otóż to na MTV Dance nie mam podanego prawidłowego EPG, jest tam EPG kanału MTV Base, którego już nie ma w Polsce od 5 lat. Później wrzucę zdjęcia, tylko gdzie/do kogo ja mam z tym iść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pewien problem związany z EPG. Otóż to na MTV Dance nie mam podanego prawidłowego EPG, jest tam EPG kanału MTV Base, którego już nie ma w Polsce od 5 lat. Później wrzucę zdjęcia, tylko gdzie/do kogo ja mam z tym iść?

Zaktualizuj sobie dekoder. Ostatnio MM wypuściła update do składnika MMP-EPG. Pewnego dnia EPG też mi szalał i to na wszystkich programach. Mam MMP 5800 i zrestatowałem go po autoryzacji okazło się, że jest zainstalowana wersja MMP-EPG 3.3.30, a nie jak dotąd 3.3.28.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich! Moi Drodzy, mam pytanie, prośbę. Posiadam od kilku miesięcy ten najnowszy dekoder Multimedii z funkcją nagrywania. Wszystko fajnie, nagrywam sobie różne programy. Ale teraz mam pytanie. Słyszałem, że można sobie te nagrania jeszcze skopiować na płytkę dvd (?). Chodzi o to, że chciałbym np. nagrać wlakę bokserską z Polsatu Sport i zawieźć tacie, który ma tylko zwykły telewizor z odtwarzaczem dvd. Wie ktoś jak to zrobić? Jak przegrać coś z tego dysku na dekoderze Multimedii na jakiś inny nośnik??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh ta nasza Multimedia Polska ostatnio w Dębnie pełno awarii nam zaserwowała najpierw internet później padło wszystko a najlepiej jak się dzwoni do pomocy technicznej jak jest usterka podaje się swój numer klienta i zamiast usłyszeć konsultanta słyszę automat który informuję mnie że jest awaria jakby tego nie wiedział i zostanie usunięta i tu podawany jest termin który i tak jeszcze z co najmniej raz zostanie zmieniony. Ostatnio myślałem nad założeniem profilu antyMultimedia dobry pomysł? Bo ta firma to ma jakieś chyba własne prawo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ostatni tak średnio to 2 minutki się czeka i już jest ale obryci są nie ma co ostatnio trafiłem na Panią której musiałem tłumaczyć co to jest DVB-T wedle Pani konsultant nic takiego Multimedia nie udostępnia :) nie no spoko dziwne bo jakoś działa. No ale Pani stwierdziła że nie wie o co chodzi ale może mi włączyć Canal+ :) oczywiście nie za darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też tak jest... Ale ja przedstawię teraz swoją sytuację z MTV Dance i nie tylko:

2s789c6.jpg

Na obrazku widać, że obecnie jest Top 20 Collaborations, a EPG pokazuje to co w tej chwili jest na brytyjskim MTV Base czyli The Official UK Urban Chart. Dosyć często oglądam tę stację, ramówki dla niej nie ma w gazetach a nie będe za każdym razem korzystał z internetu jak będę chciał oglądać ten kanał bo mam właśnie EPG.

 

Mam też problem taki, że na niektórych kanałach są nieprawidłowe nazwy (po jakiejś aktualizacji) - tzn. dawne nazwy a wcześniej były poprawne. Przykład z Kuchni+ na Kuchnia.TV:

11uxdmr.jpg

 

A tego to chyba nigdy nie poprawią. Nawet w ofercie jak najedziesz na logo stacji to wyskakuje "Vh1 European" :evil: Nie wiedzą co mają w ofercie? :lol2:

2wr0ufp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danielu,zrezygnowałeś z wypowiedzenia? :wink:

Zmigrowałem od razu do NDTV,co ciekawe nie robili z tym wielkiego problemu jak klika miesięcy temu.Starą umowę miałem jeszcze ważną półtora roku,a po "zmigrowaniu" mam nową na 12 m-cy. Czyli pozbyłem się pół roku jednym manewrem :) Po głębokim przeanalizowaniu oferty MM,cofnąłem wypowiedzenie i w ten sposób uniknąłem płacenia kary umownej.Poczekam teraz do końca nowej umowy i przejdę na zdrowych zasadach do konkurencji. :wink: Oczywiście nową umowę mam już na piśmie a sprawę załatwiłem w lokalnym BOK.

Wracając do Hyper+ to MM twierdzi że takiego kanału nie ma w ofercie i dlatego po zakończeniu pasma Teletoon + nie emitują EPG dla Hyper+. :lol2: Ręce opadają....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra. :lol2: A gdzie i kiedy pytałeś o ten Hyper+ ? :D

 

Jeśli chodzi o mnie to mnie się w lipcu kończy umowa i już za 2 dni będzie taka sama oferta co wszędzie, z wszystkimi kanałami więc przedłużam czy tam podpisuję nową bo ta obecna jest jeszcze ze Stream'u.

Ciekawi mnie ta promocja MaxBox + HBO za 15 zł oraz Multiroom. A propos internetu korzysta ktoś? Jeśli tak to który jest lepszy, 12 mb/s czy 30 mb/s ? Różnica tylko 5 złotych ale np. ja mam obecnie 10 mb/s i jest szybki. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nowych wieści. Za to ja mam kolejne pytanie do tych, którzy już trochę znają Multimedie.

Od jutra w moim mieście zostaje włączona normalna oferta. Jak myślicie, będę miał dostępne te kanały promocyjnie? Bo np. obecnie nie mam dostępu TTV, ale do końca maja miałem włączone wszystkie kanały CANAL+ i erotyczne, chociaż nie mam ich w pakiecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy czy jesteś starym wg. Multimedii nikomu niepotrzebnym abonentem DTV . Albo po prostu masz to "szczęście" i jesteś już nowym abonentem NDTV. Tylko Ci mają dostęp min.do TTV. Idę o zakład ze MM nie włączy tych programów starym abonentom,tylko zmusi wszystkich do migracji.

Wracając do spraw wydawało by się bardziej normalnych,mamy dziś 1 lipca a na liście kanałów brak jakichkolwiek zmian.A więc nie ma Canal+ Family... :lol2: Ciekawe czemu ???? :D Czyżyby osoby odpowidzialne za "rozmowy trwają" wyjechały na urlop ? Przypominam wszystkich kibicom ze już 19 lipca startuje nowy sezon Ekstraklasy.

8)

Kolejny ciekawy ewenement.Otóż w lokalnym BOK,nic a nic nie wiedzą na temat testów DVB-T w kablu w Szczecinie A nawet zadają tam pytanie "a co to jest te DVB-T ". :lol2:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Wychodząc stamtąd po prostu popłakałem się ze śmiechu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...