Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Ja byłem dzisiaj w BOKu i jest MASAKRA z tą modernizacją... W innych częściach miasta dopiero wymieniają dekodery, VOD będzie w tym tygodniu bo właśnie trwają prace techniczne, multiroom jest ale z dekoderami SD za 15 zł ale oni tego nie chcą bo i tak już nie mają dekoderów SD (:lol2:) i od sierpnia będzie z dekoderami HD za 9 zł. Promocji na pakiety główne z HBO nie ma ani na pakiet HD, kierowniczka częstochowskiego BOKu wyśle do centrali list czy tam prośbę, że jest w tym mieście zainteresowanie i czy może u nich być też dostępna. Oczywiście można się targować, cały BOK obklejony plakietkami z wielkim " % " i podpisem "Negocjuj ceny".

 

Internet najwyższy póki co to 30 Mbit/s i taki mam mieć właśnie. Pytanie do tych co mają, ile on w rzeczywistości wyciąga? :lol:

 

Podsumowując, jestem z lekka oburzony bo myślałem, że w tym tygodniu podpiszę umowę, będe miał nowe kanały, multiroom ale właśnie on mnie tak blokuje i te promocje, które są póki co niedostępne w moim mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzinka zdecydowała się na podpisanie umowy z Multimedią. Telewizja (SuperBox + HBO), Internet (60M), Telefon (Aktywny) za ok. 105 zł. Nie wiem, czy to chwilowe, ale net jak na razie wyciąga tylko 20-30M. Podobno mamy też dostać tablet Samsung Galaxy Tab :roll:

Czy test prędkości wykonujesz korzystając z łącza wi-fi, czy taka prędkość jest po kabelku bez żadnego routera po drodze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem dzisiaj w BOKu i jest MASAKRA z tą modernizacją... W innych częściach miasta dopiero wymieniają dekodery, VOD będzie w tym tygodniu bo właśnie trwają prace techniczne, multiroom jest ale z dekoderami SD za 15 zł ale oni tego nie chcą bo i tak już nie mają dekoderów SD (:lol2:) i od sierpnia będzie z dekoderami HD za 9 zł. Promocji na pakiety główne z HBO nie ma ani na pakiet HD, kierowniczka częstochowskiego BOKu wyśle do centrali list czy tam prośbę, że jest w tym mieście zainteresowanie i czy może u nich być też dostępna. Oczywiście można się targować, cały BOK obklejony plakietkami z wielkim " % " i podpisem "Negocjuj ceny".

 

Internet najwyższy póki co to 30 Mbit/s i taki mam mieć właśnie. Pytanie do tych co mają, ile on w rzeczywistości wyciąga? :lol:

 

Podsumowując, jestem z lekka oburzony bo myślałem, że w tym tygodniu podpiszę umowę, będe miał nowe kanały, multiroom ale właśnie on mnie tak blokuje i te promocje, które są póki co niedostępne w moim mieście.

 

Ciekawe, jak z tymi dekoderami HD czy one wszędzie wejdą od sierpnia, czy tylko w danych miastach. Jest jakaś opłata za 2 dekoder ? Ja też planuję zamówić opcję multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzinka zdecydowała się na podpisanie umowy z Multimedią. Telewizja (SuperBox + HBO), Internet (60M), Telefon (Aktywny) za ok. 105 zł. Nie wiem, czy to chwilowe, ale net jak na razie wyciąga tylko 20-30M. Podobno mamy też dostać tablet Samsung Galaxy Tab :roll:

Czy test prędkości wykonujesz korzystając z łącza wi-fi, czy taka prędkość jest po kabelku bez żadnego routera po drodze ?

Test prędkości wykonywałem z łącza WIFI. Można jakoś wzmocnić sygnał? W pokoju gdzie jest router zasięg jest na full, a w pokoju, co głównie siedzę góra 2-3 kreski (na 5 możliwych).

Jeżeli chodzi o TV, to spoko, ale przy wybieraniu opcji rozdzielczości 720i lub 1080i obraz szwankuje (pojawią się "ziarenka").

Czy ktoś korzystał z podobnej promocji i rzeczywiście dostał tablet za free?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Wysokiem Mazowieckiem od 1 lipca jest już w kablu DVB-T i jest 22 kanaly, w tym TVP Rozrywka której brak w DTV czy tez w NDTV. Kiedy oni dadza TVP Rozrywka czy tez Stars.tv to tego nikt niewie. Ostatnio Inea piaty co do wielkości operator wprowadzil Stars.tv, a MM nieda rady tlumaczac to tym ze i tak jest już tyle kanalow o podobnej tematyce jak chociażby VH1 Classic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialem jakiś czas temu z konsultantka telefonicznie, nie wiem miesiąc temu lub dwa i takie było tłumaczenie, ze ma pan i tak spory wybor w kanalach muzycznych, więcej niż komkurencyjna u mnie TVK Hajnówka no i podobny VH1 Classic. No ale ich trybu myslenia niesposob zrozumieć, wola mieć u siebie paltny VH1 Classic niż darmowy STARS TV. Nieuwazam ze VH 1 Classic jest gorsze ale STARS TV tez jest dobre o czym swiadczy stale rosnaca ogladalnosc owego kanalu jak i to ze inne kablówki dolaczaja go sukcesywnie do swojej oferty. Z mniejszymi kablówkami niema problemu a z największymi zawsze jest. W Toya już jest od dawna, w Inea teraz, nie wiem jak w UPC. Pozostaje ogladac on-line jak na razie niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, duże kablówki to zawsze mają jakieś problemy, a już zwłaszcza Multimedia. :lol2: Tylko oni odwalili taki cyrk z paczką CANAL+. A co do VH1 Classic to fajnie grają, ale kanał mi przypomina trochę Next Music+ HD, dużo piosenek się powtarza no i ogólnie kanał taki widmo, wciąż puszczają reklamę informującą, że puszczają klipy tylko z trzech dekad ( 70' 80' i 90') a teraz praktycznie lata 70' przeszły na ich antenie do lamusa na rzecz klipów z dekady zerowej (00'). :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzinka zdecydowała się na podpisanie umowy z Multimedią. Telewizja (SuperBox + HBO), Internet (60M), Telefon (Aktywny) za ok. 105 zł. Nie wiem, czy to chwilowe, ale net jak na razie wyciąga tylko 20-30M. Podobno mamy też dostać tablet Samsung Galaxy Tab :roll:

Czy test prędkości wykonujesz korzystając z łącza wi-fi, czy taka prędkość jest po kabelku bez żadnego routera po drodze ?

Test prędkości wykonywałem z łącza WIFI. Można jakoś wzmocnić sygnał? W pokoju gdzie jest router zasięg jest na full, a w pokoju, co głównie siedzę góra 2-3 kreski (na 5 możliwych).

 

Wzmocnienie sygnału nic ci nie da. Jeżeli w pobliżu jest sporo innych sieci i zajęte są wszystkie kanały to pozostaje kupić router, który działa na 5GHz.

Prędkość zawsze się sprawdza na kablu, po WIFI jest tyle różnych czynników zewnętrznych (ISP tutaj nie ma nic a nic do tego), że wynik nigdy nie będzie miarodajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do VH1 Classic to fajnie grają, ale kanał mi przypomina trochę Next Music+ HD, dużo piosenek się powtarza no i ogólnie kanał taki widmo, wciąż puszczają reklamę informującą, że puszczają klipy tylko z trzech dekad ( 70' 80' i 90') a teraz praktycznie lata 70' przeszły na ich antenie do lamusa na rzecz klipów z dekady zerowej (00'). :D

Kiedyś wręcz ubóstwiałem ten kanał.Był dla mnie wykładnią. Magnetowid chodził prawię non stop i nagrywał klipy. Dziś widać na nim głęboki odcisk buta Viacomu. I kanał stacza się po równi pochyłej.Niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo się przeprowadzam i z tego co wiem to w bloku jest Multimedia i jakaś mała kablówka, ale deweloper nie był w stanie powiedzieć jaka. Będę musiał wziąć Internet od MM i jak o tym pomyślę to już choruję, że będę płacił kasiorę tym nieudacznikom. :D Może ta mała kablówka będzie miała jakąś fajną ofertę, chociaż ciężko będzie MM przebić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam, jestem abonentem MM i w tym miesiącu kończy mi się oferta. Obecnie mam DTV i płacę 59,99 zł (razem z analogiem), Dzwoniła do mnie wczoraj Panna z super ofertą na przedłużenie - 68 zł brutto pakiet MiniBox + Canal + 6 miesięcy w cenie; bez podziału na analog i cyfrówkę; umowa na 2 lata; patrząc na ich www wydaje mi się to słabą ofertą... nowi Klienci mają zdecydowanie lepsze warunki - przy nowej umowie pakiet MiniBox nawet za 39 zł....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już Ci się kończy umowa,to nie przedłużaj jej. MM w zasadzie nie ma programu utrzymaniowego. A obniżki abonamentu dla starych abonentów są rzędu 20 zł. Zdecydowanie lepiej jest podpisać nową umowę na nowych warunkach.Po pierwsze są lepsze promocję,po drugie zawsze są jakieś gratisy.Ale warto też przejrzeć ofertę konkurencji. I sobie wszystko ładnie zbilansować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...