Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Nie pytajcie mnie o kanały, nazwy bo nie znam szczegółów. Ma być "gorący piątek". Może już jutro puszczą info do mediów :D

 

PS. A czy przypadkiem na dekoderach nie pojawiły sie ostatnio jakieś kanały testowe? ktoś wspominał gdzie tutaj, ale ale nie wiem czy to chodziło o MM czy też inną kablówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do paczki Canal+ to może faktycznie cos się ruszylo i efekty niebawem zobaczymy. Co do STARS.TV to jakiś cud musiałby się zdarzyć, no ale w cuda trzeba niby wierzyc. Przydalyby się tez nowe kanaly najlepiej w HD. Pozyjemy zobaczymy, na razie w mediach cisza. Traktujmy to na razie jako niepotwierdzone plotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radek34 masz poczucie humoru :) U mnie w Wysokiem Mazowieckiem akurat na końcu listy nie bylo i nie ma kanalow testowych. Jedyne co zauwazylem ostatnio to na kanale 10 zamiast PPV pojawilo się Twoje DTV z reklama Picture BOX. Nie lubie czekac na cos, jestem niecierpliwy, he he, ale do jutra już niedaleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... No to w pierwszej kolejności Canal+ HD, Canal+ Film 2 HD, Canal+ Family HD, Canal+ Family 2 HD, Stars TV HD, TVN7 HD, TVN24 HD, TVN Turbo HD, TVN Style HD, Tele 5 HD, TVS HD, Planete+ HD, Domo+ HD, Kuchnia+ HD, MiniMini+ HD, teleTOON+ HD, Universal Channel HD, MGM HD, Disney Channel, Disney XD, Disney Junior, Nickelodeon HD, Cinemax HD, Cinemax 2 HD, Eurosport 2 HD, TVP Rozrywka, Polsat Viasat Explorer (mam go w analogu !), Polsat Viasat Nature, BBC HD, BBC Knowledge HD, TLC HD, Polsat Film HD,SuperStacja, Polsat C&I, AXN Spin HD, Travel Channel HD, History HD i ... Baby TV. :lol2:

 

Mam nadzieję, że jutro chociaż kilka z w/w kanałów dodadzą. :> :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ceny Canal+, duże kablówki (UPC & Multimedia Polska) długo negocjują z Canal+, bo nie zgadzają się z cenami nowych pakietów. Przecież mało kto kupi Canal+ za 50 zł, gdy do tej pory płacił 30 zł. Dopiero jak Canal+ spuściło z tonu, rozpoczęły się prawdzie rozmowy między dużymi a Canal+. Pierwsze efekty, miejmy nadzieję, poznamy jutro. Warunek - MM musi uprać się technicznie z dostawem sygnału :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...