Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Mam dobre wieści. Otóż dziś u siebie natknąłem się koło punktu technicznego na technika-konserwatora sieci którego znam już bardzo długo i zapytałem się go czy wie coś na temat pojawienia się niebawem nowych kanałów. Odpowiedział, że wkrótce ma pojawić się aż 16 kanałów w tym 4 w HD, prawdopodobnie najpóźniej 6 sierpnia. Nie wiadomo tylko do jakiego pakietu trafia te kanaly, może być tak ze aby mieć te nowe wszystkie 16 kanalow to trzeba będzie mieć pakiet MaxBox. Wpierw jednak muszą wyłączyć dwa kanały w analogu ażeby te kanały cyfrowe się pojawiły bo podobno nie ma miejsca na nie. U mnie na odstrzał w analogu ma iść Polonia 1 na kanale k46 i RTR Planeta na kanale S35. Powiedział mi tak że kiedy u mnie zniknie w analogu Polonia 1 będzie to znak że pojawią się nowe kanały w cyfrówce. Jakie to będą kanały tego nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam to co uslyszalem od niego, ze ma być 16 kanalow a wiec 12 SD i 4 HD a wiec razem 16. Najpozniej maja się pojawić do 6 sierpnia, lipiec przecież się konczy. No i podobno brakuje im miejsca wiec maja usunąć dwa analogowe kanaly w tych lokalizacjach gdzie tego miejsca będzie brakowało. Informacje które przekazal okreslil mianem "to tylko tak miedzy nami", czyli nie kazdemu takie rzeczy mowi. Mi powiedział po znajomości. Czy się sprawdzi? Pozyjemy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ale z analogiem jest tak, że w każdym mieście/regionie jest trochę inna oferta. U mnie np. nie ma w ogóle Polonii 1 i RTR Planeta w analogu. :D Ostatnio u mnie Mango 24, TVP Polonia, Polsat i iTV zmieniły częstotliwość i na planszach pisało coś o cyfrówce właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie akurat ma wylecieć Polonia 1 i RTR Planeta. No ja wiem ze wszędzie jest inna oferta analogowa. Może być tak ze u Was z analogu nic nie zniknie, wszystko zależy od tego ile jest tych kanalow analogowych i ile jest miejsca u mnie akurat jest ich 55 analogowych. U Was mogą zniknąć jakies inne mniej wartościowe kanaly analogowe. To wszystko zależy od lokalizacji i od ilości analogowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...