Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

W podpisie widzę, że masz MaxBox, więc po co ten lament?

neuron złóż wypowiedzenie, zrobiłem tak u poprzedniego operatora i zrobię u każdego jeśli nie będę zadowolony z oferty. Jeżeli coś nie jest w stanie sprostać moim wymaganiom to mówię dziękuje i papa.

 

Serwisant spieszył się, więc na szybko mi tylko to co wyżej pisałem powiedział ale to nic oficjalnego, bo jak mówił wszystko jest dopiero tworzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak cos się szykuje, no ale az w październiku kanaly się pojawia? Ilez to roboty wylaczyc jeden czy dwa kanaly w analogu? W jeden dzień można wylaczyc i wlaczyc cyfrowe. No tak mi się wydaje. No teraz to już calkiem nic niewiadomo, każdy ma inne wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirolop: oczywiście, nawet w ciągu dwóch godzin całość się kończy - Vectra zrobiła u nas modernizację analogu to przed północą już zaczęli coś przestawiać, wyłączać, a 10 minut po północy wyłączyli wszystko. Rano o 6:30 już wszystko działało - a zmianie uległy częstotliwości nadawania analogowego i cyfrowego. Analog się skurczył o 10 kanałów, a cyfrówka nadawana jest na wysokich częstotliwościach (od 570 MHz w górę). Oczywiście to też już nie jest normalna kablówka - na 138 programów, aż 51 niegwarantowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W podpisie widzę, że masz MaxBox, więc po co ten lament?

 

 

Nie wyczuwasz sarkazmu w moich wypowiedziach.Niestety ale nie mam innej alternatywy prócz mm.Każdy kolejny dzień przynosi nam coraz ciekawsze informacje aż strach pomyśleć co będzie na koniec tygodnia :D Pewnie kolejny jasnowidz z kolejnymi pewnymi informacjami :jupi: Nowe kanały w grudniu - info 100% pewne ale nie mogę powiedzieć nic więcej :lol2::lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez TV można żyć, nie jesteś skazany na MM, jest jeszcze DVB-T, Netia (to chyba w każdym mieście jest dostępne).

Problem w tym że wszyscy tylko narzekają a nie potrafią zagłosować portfelem!

 

Odnośnie tych nowych kanałów to sami wszyscy się nakręciliśmy i taka jest prawda. MM o niczym nie mówi, więc sami jesteśmy sobie winni. Ktoś zresztą dzwonił do MM i otrzymał informację, że nic nie wiedzą o nowych kanałach. Teraz są wakacje więc jakiekolwiek nowości to nie prędzej jak we wrześniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym kims kto dzwonil to byłem ja wlasnie, ale od serwisanta dowiedziałem się dziś o tym ze kanaly maja być, wiec może w przeciągu paru dni cos się zmienilo. Odnosnie MM jest taka firma ze oni miedzy sobą tez pewnych rzeczy niewiedza. Ktos jeden wie cos a drugi niewie, tak jest tez z promocjami, ofertami i w ogole jeden wielki bałagan. Druga sprawa to co maja wakacje do tego? To co jak już wakacje to już w tej firmie nikt nie pracuje? I okres wakacyjny jest przeszkoda ku temu żeby wprowadzić nowe kanaly? Troche smieszne tłumaczenie. Po drugie nic zawczasu oficjalnie MM nie mowi, bo komunikaty się pojawia jak już będą mieli zamiar wprowadzić te kanaly, wiec komunikaty mogą się pojawić dzień wcześniej albo tego dnia kiedy już kanaly się pojawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że wakacje to najgorszy czas na wprowadzanie nowości, to jest oczywiste. Pracuje w marketingu to coś o tym wiem. Wszelkie zlecenia na kampanie reklamowe dostajemy w okresie wrzesień-maj, potem jest przerwa bo ludzie nie myślą o kupowaniu czegoś tylko o wyjeździe na urlop.

Zaraz wyjdzie że to MM nas okłamała z tymi kanałami :lol2: Ogarnijcie się ludzie, MM nic nie powiedziała o nowych kanałach, jak ogłoszą to oficjalnie i nie wprowadzą to wtedy będę wieszał na nich psy. Do września nie zamierzam spędzać przed TV więcej niż 30min dziennie, więc dla mnie wszelkie nowości mogą być nawet później 8)

W okresie wakacyjnym przygotowuje się kampanie reklamową, nowe usługi itd. ale to są wszystko rzeczy, z którymi firmy startują w okresie wrzesień-listopad, potem w połowie listopada promocje świąteczno-noworoczne itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu nie jest potrzebna żadna kampania reklamowa.No bo co tu reklamować ? "Uwaga abonenci!W końcu przestajemy się kompromitować i dajemy wam to, co już mają wszyscy(czyt.C+).Płacicie tyle samo, co klienci innych kablówek i macie mniej, ale już zdecydowaliśmy że przestajemy was ruchać w [beep]ę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muza,zasiał ferment i potem dołączył do niego Jackie.Ja nie widziałem przez te kilka dni aby wszyscy łykneli te farmazony o nowych kanałach.Ja na razie mam zlew na Family bo praktycznie nie oglądam naszej extraklasy ( sic ),ale gdy się okaże że w nowym sezonie La Liga mecze Barcy będą również na kanale Family to mogę się już w[beep]ić :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STARS.TV: na facebooku do Was napisałem czy w związku z tym ze slychac plotki o wlaczeniu w MM nowych kanalow, znajdziecie się również i Wy. Oto jaka dostałem odpowiedz:

"Mirosław, nie mamy do przekazania w tej sprawie żadnych oficjalnych informacji. Jeśli kiedyś będziemy mieli pojawić się w Multimedia to niewątpliwie i z wielką radością o tym poinformujemy."

Wiec tym samym potwierdziliście ze jeśli pojawia się wkrótce jakies nowe kanaly w MM na pewno Was nie bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy zachowują się niczym dzieci. Po raz kolejny pytam się: co to za tajemnica?! Będą nowe kanały to dobrze, ale żeby robić z tego niespodzianki? Hmm..raczej dłuuugo oczekiwane zmiany. Jeśli faktycznie coś się zmieni, to nie liczę niestety na pełen pakiet C+. Ostatnio prowadziłem dyskusję z jednym z przedstawicieli C+ i poinformował mnie, że nc+ swoją ofertę proponuje wszystkim operatorom, a to, że nie ma tych kanałów, to pretensje można mieć jedynie do swojej kablówki. Znając życie, prawda jest po środku. Ale nie rozumiem podniecania się kanałem X czy Z, "bo wujek mojego teścia powiedział mi w zaufaniu, że Kowalscy kopią już ziemniaki..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...