Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam jeszcze ciekawsze wiadomości, oczywiście z pierwszej ręki, ale nie mogę powiedzieć od kogo, gdyż wujek by się obraził. Już od jutra, przez 3 miesiące wszyscy dostajemy za darmo pełen pakiet HD!!! W dodatku, każdy dostanie tabliczkę czekolady i kwiaty w ramach przeprosin za wszystkei dotychczasowe krzywdy :D Sorki.. musiałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neuron, to, że Ty nie lubisz kanałów muzycznych a zwłaszcza Starsa to trudno. Ale może są tacy co na nas bardzo czekają w MM?? :)

 

Stars,czy Ja gdziekolwiek napisałem że nie lubię kanałów muzycznych? w tej chwili mamy kilkanascie owych kanałów i kolejny nie jest nam potrzebny ale to tylko moja opinia.Jedynym godnym kanałem muzycznym który był w ofercie mm była "Czwórka na wizji".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się przyglądam całej dyskusji. Aktualizacje programów zazwyczaj były po polnocy. Przykladem tego może być kiedy to zabrali nam nSport a dali Eurosport 2. Inny przykład moja migracja z DTV do NDTV. Po polnocy nic się niewydarzylo, dopiero cos kolo 4 czy 5 nad ranem przebudziłem się i patrze sa kanaly wlaczone już. Wiec tam nikt nie siedzi po nocach raczej, jest ustawione w systemie ze o teji o tej godzinie ma być wlaczone, wszystko odbywa się zdalnie. Co innego w dzien.

Druga sprawa to obecność w MM STARS.TV Co Wam szkodzi aby ten program się pojawil? Owszem jest az chyba około 10-12 programów muzycznych ale może komus to niewystarcza i ma inne potrzeby? Ja mam 35 lat i wychowałem się na muzyce z lat 80tych. Na VH1 Classic widze ze tez w kolo prawie te same teledyski leca, no a STARS.TV chętnie bym widział. Viva Polska i MTV Polska to już nie sa programy muzyczne, to tylko nazwy zostały. 4FUN TV tez kiedyś było lepsze, Kino Polska Muzyka może być bo leci polska muzyka z roznych lat,Polo TV, TV Disco prawie i ze nieogladam bo nie jestem fanem disco polo. MTV Live HD program dla mnie dobry tylko z tej racji ze w HD ale tez niema tam dla mnie tego co słucham. W ogole wole muzyke instrumentalna, elektroniczna np. Jean Michel Jarre, Vangelis, Mike Oldfield. Znalezc takie rzeczy w TV? Bezcenne.

Pozyjemy zobaczymy co będzie w przyszłości, ja tam niebylem "napalony" nanowe kanaly tak jak większość, miałem jakies przeczucie ze to tylko taki "nadmuchany balon".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

neuron: wypowiadaj sie za siebie a nie za wszystkich ze "nam" STARS.TV jest niepotrzebne. Mi akurat jest potrzebne. A jaka maja ramowke to wejdź na http://www.starstv.eu i sobie zobaczysz, można tam online ogladac owy kanal. W mniejszych kablówkach już dawno jest, a w MM nie. W dodatku STARS.TV jest kanalem free w przeciwieństwie do VH1 Classic. A na co mi np. potrzebne Mango, albo Fashion TV, albo jeszcze jakies niszowe zapchaj dziury? Wolny rynek kto co chce to oglada, jest urozmaicenie. No ale jeszcze się taki nie urodzil co by każdemu dogodzil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do dodawania tych kanałów. Tyle razy były już wrzutki, że coś będzie, ale nie powiem kiedy i nie powiem od kogo wiem. Ludzie, żyjemy w XXI wieku, płacimy rachunki, to chcemy oficjalnych informacji. Co to w ogóle za tajemnice?! Nie jesteśmy na pokazie w cyrku, tylko rozmawiamy o działaniach operatorów kablówki. Wiem, że to może rozpalać wyobraźnię etc., ale jeśli mają coś włączyć to to ogłoszą, a nie będą się bawić w "chowanego". Bo co to za tajemnica miałaby być?! jackie:| , to nic osobistego, ale jesteś w sumie tu od niedawna, jak muza_tv wrzucił jakieś info to sam w nie nie do końca wierzyłeś, a po dwóch dniach już miałeś pewność, że coś tam się kroi. Trochę to dziwne. Ja jestem abonentem MM od początku ich istnienia i już nie jeden numer z nimi przeżyłem. Ja na przykład nie czuję w kościach tego, że coś włączą. Z całym szacunkiem dla Was wszystkich, ale pojedyncze wpisy pojawiające się co jakiś czas na temat nowych kanałów są chyba tylko wrzutką mającą nakręcić temat. Na razie tak to wygląda, jeśli coś się zmieni w tej kwestii, z pewnością wycofam swoje słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh, jackie a co powieszą cię wiesz za co? jeśli powiesz? Obym się mylił, ale tak mydlicie oczy, że sam powoli zaczynam wierzyć w te brednie i co jakiś czas restartuję dekoder z nadzieją na lepsze jutro. Ciekawe zjawisko funduje nam nasz operator kablowy... popadamy w paranoję heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, pewnie że się nie dam. :D

 

A tobie Bartku, mój imienniku radziłbym przestać restartować dekoder, tylko uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalny komunikat od MM na ich stronie albo na Media2.pl :) i nie powieszą mnie ale jak ktoś mnie prosił o dyskrecje i się zgodziłem to czemu mam złamać obietnice? A po drugie nie można wiedzieć wszystkiego. :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...