Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Zadzwonilem dziś rano do BOK ażeby zglosic to, (gdzies to już ktoś pisal o tym) ze EPG kanalu MTV Dance które jest wyświetlane jest nieprawidłowe, gdyż pochodzi od MTV Base. Konsultant powiedział ze przekaze to technikom. Pozyjemy zobaczymy czy to poprawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie jest tez ten sam blad, pewnie wszedzie jest tak samo, niewpsominajac już o tym ze zamiast Kuchnia+ wyswietla się Kuchnia.tv, zamiast MiniMini+ Mini Mini, zamiast Ale Kino+ Ale Kino!. Konsultant powiedział ze to nie ich wina, lecz wina lezy po stronie nadawcy ze na MTV Dance leci EPG MTV Base. Na Luxe TV HD w ogole niema EPG tez to zglosilem. Niezwracaja uwagi na takie szczegoly. Kiedys tez dzwoniłem ze nazwy niekatualne to uslyszalem odpowiedz a co to panu przeszkadza? Jak zwykle tłumaczenia ich i podejście graniczy z absurdem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym VH1 to sam Viacom nie wie. :lol: W e-mailu odpisali mi, że oficjalna nazwa polskiego VH1 to po prostu "VH1" bez dopisku "Polska" no ale skoro jest to polskie VH1 czy jak oni to mówią "VH1 z polskimi teledyskami" to ten dopisek powinien być. :D A co do tych nazw to np. jak Rebel.TV zmienił się w RBL.TV to od razu zmienili. :D

 

Ale też nie rozumiem dlaczego używają oni "National Geographic Channel Wild HD" zamiast "Nat Geo Wild HD". Cała MM. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Fightklub to tez ich tym meczylem chociaż wtedy niemiałem jeszcze tego pakietu co Fightklub jest. Nazwe zmienili wtedy kiedy to zabrali nSport na kanale 317 a dali Eurosport 2 wiec musieli zmienić nazwe z nSport na Eurosport 2 wiec przy okazji zmienili wtedy Sportklub+ na Fightklub. Tlumaczenie tez wtedy było ze musi pan zrestartować dekoder i EPG się panu zaktualizuje i będzie poprawnie wyswietlac. Kiedys pytałem się o pakiet HD i kobieta mi mowi ze jest Discovery HD Showcase a ja na to ze już dawno niema ponieważ został zastąpiony kanalem Discovery Channel HD. No ale co się dziwic, brak profesjonalizmu w każdym detalu, niewiedza jakie kanaly maja, ze nazwy zmienione, niewiedza co to DVB-T w kablowce u nich, promocje umowy tez u nich w CallCenter w Kaliszu inne, w BOKach regionalnych inne, bałagan do potęgi n, a Canal+? Rozmowy trwaja. Tak jak ktoś tu napisał kabaret sam w sobie.

Jeśli chodzi o VH 1 European to sam nie wiem jak to jest. Wszedlem na strone http://www.teletydzien.pl i tam jest program VH 1 European jako stacja zagraniczna, sprawdziłem program VH 1 European na http://www.teletydzien.pl to zgadza się z EPG VH 1 European w MM na kanale 564. Wiec może to my jesteśmy w bledzie jeśli chodzi o VH 1 European jaka to wlasciwie nazwa kanalu. Czeski film. Kiedys tez dzwoniłem w sprawie nazwy tego kanalu to konsultant powiedział ze wszystko jest ok bo puszczają na tym kanale europejska muzyke a nie tylko polską. Więc jeśli na www.teletydzien.pl jest tylko VH 1 European a niema VH 1 Polska a EPG zgadza się wiec może faktycznie jednak jest to VH 1 European. Sam już nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno nie jesteśmy w błędzie, z nazwą kanału. W MM jest VH1 Polska z logo w kolorystyce niebieskiej, podczas gdy na VH1 European nadal jest to co zmienia kolory.

Viacom raz używa "VH1" albo "VH1 Polska" więc niby nie wiadomo ale ja będe nazywał ten kanał VH1 Polska. :D A w internecie czy platformach/kablówkach jest czeski film bo

VH1 to nie jest jakiś popularny kanał, jest w tych droższych pakietach no i nikt nad nim nie czuwa, ani nie zgłasza, nawet sam Viacom,który kiedyś stwierdził, że jest to kanał dla "koneserów". :lol2: Szkoda tylko, że tej muzyki "dla koneserów" jest tyle co kot napłakał. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do treści jakie są widoczne w EPG to MM mało ma do gadania to tak dla waszej informacji :smile:

To co widzimy w EPG (nie mówię o nazwach kanałów tylko chodzi mi o ramówkę) dostarczane jest przez firmę zewnętrzną. Chyba nie myślicie, że ktoś siedzi w MM i jak tylko zmienia się jakaś ramówka to oni to na tych 1xx kanałach od razu poprawiają?

TV Pomerania, TV5 Monde co to za wynalazki! Precz mi z tym od cyfrówki! Jestem za wy[beep]em połowy kanałów z oferty cyfrowej, to są wszystko zwykłe zapchajdziury, żeby tylko można było w reklamach mówić o 100 czy 200 kanałach w ofercie. Niech sobie dodają te kanały ale do oddzielnych pakietów - ja za to płacić nie chcę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie nowe kanały? Na pewno Stars.TV by się przydal no i więcej kanalow w HD np. paczka TVN czyli TVN 7 HD, TVN Turbo HD, TVN Style HD, TVN 24 HD. Oprocz tego BBC Knowledge HD, Eurosport 2 HD, Polsat Film HD, Universal Channel HD, MGM HD, Planete+ HD, History HD, TLC HD. Powyrzucalbym na ich miejscu odpowiedniki SD a wrzucil HD, większość i tak się dubluje i zajmuje tylko miejsce, np. po co dwa razy jest TVP Seriale na 55 i 428 kanale? Powinni dac bez laski TVP Rozrywka z DVB-T, no ale pewnie będą tlumaczyc ze ma pan w kablu DVB-T i tam jest TVP Rozrywka. A Wy co byscie chcieli nowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy u was tez nie ma sportklubu ? sat kurier podal ze kanal przenieśli na DVB-S2 na satelicie, mam nadzieje ze MM zrobi z tym porzadek :]

 

Może nie robić, niech go nawet wywalą, nie mam go na liście ustawionego nawet. Kanał który nadaje w najgorszej jakości, to jest wstyd jak nadawca tego kanału może wołać za to szmal!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie Państwo na dział utrzymania klienta w tej firmie. Zawarłem umowę telefonicznie, a obecnie stało się to czego się spodziewałem. Zgodnie z umową przedstawioną przez telefon, którą akceptowałem miałem płacić 90 PLN miesięcznie za pakiet usług TV Maxbox cena 59 + internet 12 mb w promocyjnej cenie 30 zł. Oczywiście mowa, że nigdzie takich ofert nikt mi nie da, że to dział utrzymania i itd. Umowa miała obowiązywać od 1 lipca i tutaj zaczęły się problemy. Pakiet Maxbox nie pojawił się, internet działał z dotychczasową prędkością 20 mb. Po kilku telefonach, gdzie konsultanci twierdzili, że nie wiedzą czemu umowa nie zaczęła obowiązywać tylko ma status zamówiona, ale skontaktują się ze Szczecinem żeby tam ten pakiet mi przełączyli. Trwało to jakoś cały dzień, ale wreszcie pakiet się pojawił i również kłopot z internetem i rozłączenia modemu. Dzwonienie do działu technicznego następnie do konsultantów w Szczecinie gdzie to Pani z infolini musi się połączyć i sprawę wyjaśnić. Takim sposobem coś koło 3-4 lipca usługi zaczęły działać tak jak to było w umowie. Problemy ustały do momentu wystawienia faktury, co miało miejsce dzisiaj. Przychodzi elektroniczna fakturka na kwotę 32,59 PLN. Nie wiadomo skąd i dlaczego, ale faktury jeszcze podejrzeć nie można więc trzeba znów dzwonić na infolinię. Pani mówi, że tak system naliczył a ona nic nie może bo to system. Chociaż w umowie mam ponoć 90 PLN miesięcznie o czym zapewniał konsultant w nagrywanej rozmowie. Pani stwierdza, że nikt nie zapewniał mnie, że dostanę jedną fakturę na miesiąc bo system może naliczać nawet za 3 miesiące z góry, bo ponoć taki jest regulamin, czyli już nie będę płacił 90 miesięcznie tylko więcej bo faktury będą posumowane za kilka miesięcy. Dla Pani nie stanowi to problemu i beznamiętnie stwierdziła, że "jak Pan chce może Pan płacić po 90 w miesiącu, a kwoty Panu porozliczamy na poczet należności". Nie wytrzymałem i podziękowałem za rozmowę. Teraz wiem, że to już ostatnia umowa z tą firmą. Co do 3 miesięcznych rozliczeń to jest jakaś bzdura, którą będę jeszcze w biurze wyjaśniał, twierdzą, że mają na to zapis w regulaminie tylko, że ja takiego zapisu nie znalałem. Podsumowując miało być 90 zł. w miesiącu. Teraz mam 32,59 do zapłacenia w następnym miesiącu nie wiem ile, bo Pani stwierdziła, że to system tak nalicza i oni nic nie mogą. Dramat. Jak ktoś nie chce problemów lepiej niech podpisze sobie umowę z jakąkolwiek inną firmą albo wybierze dvb-t. W firmie MM jakieś dziwne są te zasady, gdzie nagle mogą pojawić się 3 miesięczne okresy rozliczeniowe... Oczywiście teraz mi wmawiają, że ja tak akceptowałem. Najchętniej już dziś bym wyrzucił z domu firmę MM, ale teraz jeszcze rok umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...