Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich "szczęśliwych'' abonentów Multimedia, czy ktoś z Was może mi powiedzieć kiedy będzie najbliższa możliwość wypowiedzenia umowy tej firmie?

Mam na myśli oczywiście wypowiedzenie bez naliczenia kary związane np ze zmianą oferty programowej bądź czymś podobnym.

Pozdr DOne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób, które migrowały ze starszych pakietów telewizyjnych tj Komfort HD do NDTV. Jak wygląda sprawa migracji przed zakończeniem obecnej umowy ? Do końca umowy mam jakoś 3 miesiące, wygasa 31.08. Na infolini dowiedziałem się, że taka migracja jest dopuszczalna wyjątkowo i w moim przypadku nie da rady, bo mam usługę w pakiecie z internetem i tv analogową. Ponoć to nie można tej umowy zerwać i dlatego muszę czekać do końca umowy. Przy braku pełnego c+ jest to nieopłacalne, bo dokładając jakieś 20 PLN zyskuję więcej kanałów w pakiecie Max i nie płacę za tv analogową. Wiem jednak, że część osób ma możliwość migracji, ja ponoć nie mam takiej możliwości ze względu na usługi w pakiecie. Nie wiem jak ma to się do rzeczywistości, z tego co mi wiadomo większość ludzi ma usługi w pakietach. W moim przypadku mam do każdej usługi (mam ich 3) oddzielny regulamin promocji. Jak to wygląda według Was, komu udało się migrować i na jakich warunkach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dreamslon

napisz wypowiedenie skoro w sierpniu konczy Ci sie umowa...ostatnio rodzice mieli ta sama sytuacje i tez w sierpniu konczyla sie umowa,po wyslaniu wypowiedzenia nagle sie okazalo ze mozna migrowac :)...mimo 4 uslug u nich tel,net,analog i cyfrowa...oczywicie z analogu rezygnacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem powyższy wątek już od dłuższego czasu. Teraz postanowiłem się teraz zalogować i na napisać co nieco.

Od prawie 3 lat korzystałem z pakietu C+ HD w ramach naszej MM. Jednak moja cierpliwość została w dniu dzisiejszym wyczerpana. Udałem się więc do najbliższego BOK gdzie złożyłem stosowne wypowiedzenie. Pani konsultant zapytała mnie o powód mojej rezygnacji. Odpowiedziałem jej, iż jest to spowodowane brakiem całego pakietu. Popatrzała na mnie jak na jakiegoś pomyleńca. Wzrok ten był o tyle bezcenny, iż zaprzestałem wszelakich tłumaczeń. Zapytałem tylko czy w przyszłości planują włączenie całej oferty i czy prawda, że ROZMOWY TRWAJĄ. Wtedy Pani ta uśmiechnęła. Odpowiedziała tylko, że kiedyś muszą się dogadać a całą winę zwaliła na połączenie się C+ i N. Nie chciałem dalej jątrzyć tematu i wyszedłem.

 

Zdążyłem jeszcze zapytać się zapytać, czy możliwa jest w moim przypadku migracja do NDTV pomimo, iż umowa ma kończy się w listopadzie 2013 roku. Wcześniejsze moje zapytania z przed około dwóch miesięcy temu zawsze kończyły się tym, że nie można było z uwagi na promocję na analoga i cyfrową. Jakie było moje zdziwienie, że .... jest to teraz możliwe. Lecz póki co się nie zgodziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest to sytuacja, która powtarza się za każdym razem kiedy kończy się umowa. Po pierwsze nie mają ciekawej oferty, tym bardziej dla fana sportu takiego jak ja. Pomijając już brak canal+, co jest chyba największą bolączką, to obecna pakietyzacja też sporo do życzenia pozostawia. W najwyższym pakiecie musiałbym zapłacić również za pakiet bajek, które to bajki mnie nie interesują, gdyż dzieci nie posiadam ani nie planuję posiadać. Dostałbym pakiet kanałów sportowych w HD w cenie abonamentu. Co jest może i atutem niewielkim, bo brak paczki c+ to nie jest pełny pakiet sportowy. Dodatkowo HBO na 3 miesiące średnio jest mi potrzebny, ale skoro jest promocja OK. Następna sprawa to wymiana dekodera na ten z PVR, choć mi nie potrzebny, ale i tak bym go dostał bo takie warunki promocji. Oczywiście oferta po złożeniu wypowiedzenia przeze mnie została mi przedstawiona nie taka jakiej sam oczekuje tylko taka jaką akurat konsultant chciał mi sprzedać i to oczywiście odrazu na 24 miesiące, bo na 12 to jest dla nowych. Oczywiście nie przystałem na taką ofertę, bo dla mnie to jest szukanie naiwniaka, który weźmie umowe przez telefon na zasadzie biorę wszystko co chcecie mi dać, nie zważając na koszty. Podchodząc do tematu umowy poważnie zauważyłem, iż najkorzystniej podziękować im za współpracę i przesiąść się choćby na DVB-T. Idiotyzmem jest dla mnie tłumaczenie, że skoro mam inną promocję, ale w okresie wypowiedzenia to nie można podpisać nowej umowy... W moim przypadku już rozpoczął się sezon na leszcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do C+ w MM to mam takie przemyślenia. Zapis o gwarantowanych ilościach, który obowiązuje teraz to 4 SD + 2 HD. Jak się dogadają odnośnie pełnej paczki i będą go udostępniać pakietami jak w innych kablówkach czyli dwa, cztery albo sześć kanałów to w/w zapis rozwala cennik Multimedii, więc musza go zmienić, a to daje abonentom możliwość rozwiązania umowy :-). Więc wydaje mi się, że MM nie myśli o rozdzielaniu programów C+ na 2, 4 lub 6, tylko da całą paczkę. Tyle, że bez zmiany regulaminu gwarantowane zostanie dalej 4 + 2 i w każdej chwili z nowej paczki moga wyłaczyć kanały bez konsekwencji, co też nie będzie wzbudzało entuzjazmu. Więc wydaje mi się, że zapisami o gwarantowanych liczbach programów w pakietach, w tym przypadku strzelili sobie w kolano. I to jest ich główny problem teraz. Jak to wszystko pogodzić, żeby im za dużo klientów nie uciekło. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejscie na ndtv jest zalezne od tego jakie macie promocje. Normalka ze jak skladasz wypowiedzenie to chca cie zatrzymac. Ameryki nie odkryles.

 

Walisz farmazony.

Jakiś czas temu ( co zresztą jest opisane parę stron wcześniej ) nie można było migrować w czasie trwania umowy. A jak nawet złożysz wypowiedzenie nie w terminie zgodnym z wypowiedzeniem to naliczą Tobie regulaminowe kary. Poczytaj sobie każdy regulamin operatora, takowe zapisy są wszędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejscie na ndtv jest zalezne od tego jakie macie promocje. Normalka ze jak skladasz wypowiedzenie to chca cie zatrzymac. Ameryki nie odkryles.

 

Walisz farmazony.

Jakiś czas temu ( co zresztą jest opisane parę stron wcześniej ) nie można było migrować w czasie trwania umowy. A jak nawet złożysz wypowiedzenie nie w terminie zgodnym z wypowiedzeniem to naliczą Tobie regulaminowe kary. Poczytaj sobie każdy regulamin operatora, takowe zapisy są wszędzie.

Trele morele wlasnie zasieglem języka. Kazda promocje ns dtv mozna zerwać bez kary i przejsc na ndtv pod jednym warunkiem. Rachunek musi wzrosnac. Może nawet o 5 zeta ale musi byc wyższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się zapytać kogoś kto ma kanał Sundance Channel HD jak to jest naprawdę z tą jakością HD na tym kanale? Od soboty jestem posiadaczem pakietu MaxBox po migracji i kiedy bym nie włączył ten kanał to jakoś nie widzę tego HD. Rozumiem że jak program jest z lat '70 '80 '90 to wtedy nie widać no. Ale teraz sobie oglądam film, który jest z 2011 roku no i nie widać. W ogóle jak tu już wcześniej było wspominane jakość odbioru niektórych kanałów jest niezadowalająca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam MaxBoxa, ale ten kanał z HD ma tylko logo. Jakościowa porażka. Ale jakbym nie miał tego kanału, to bym chyba nawet nie zauważył. Druga jego porażka to oferta programowa. Szkoda pasma na taki [beep]. Już lepiej by wrzucili za to któryś z CBS'ów. Albo MGM HD. Zresztą pakiet Filmy i seriale w MM to wogóle zwala z nóg z Novelą TV na czele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tradycyjnie już, polskie prawo nie obowiązuje MM;

przy podaniu takiej informacji obowiązkowo powinna być wzmianka coś na wzór UPC:

"Jeżeli nie akceptują Państwo powyższych zmian, przysługuje Państwu prawo do wypowiedzenia umowy abonenckiej z UPC. W tej sytuacji UPC nie będzie przysługiwać żadne roszczenie odszkodowawcze, ani zwrot ulgi."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie przeglądam cudowną ofertę MM i zaciekawił mnie kanał Love TV. Czy to nowa nazwa Weeding TV ?

 

Współczuje ojcu, że musi się z nimi jeszcze męczyć do końca roku. Ich oferta to dno i metr mułu. Najgorsze jest to, że w kamienicy jest tylko MM albo Dialog. Na satelitkę potrzeba zgody wspólnoty, ale trzeba będzie powalczyć z nimi, bo płacić MM kolejne pieniądze to głupota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym bronił multimedii , ale jeżeli zmiana regulaminu wynika ze zmiany przepisów prawa tj. ustawy czy tam innego rozporządzenia a więc uregulowań niezależnych od operatora to faktycznie nie można oczekiwać możliwości zerwania umowy. No chyba żeby te zmiany znosiły postanowienia umów niejako z urzędu- nie jestem prawnikiem ale tak to widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...