Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Na dzień dzisiejszy nie ma takiej możliwości,gdyż Multimedia nie udostępnia żadnych kart kodowych.MM mają w ofercie dekodery, które maja zaimplementowany system kodowania Latens. W tym systemie nie wykorzystuje się kart kodowych, więc jedynym urządzeniem które potrafi dekodować strumień danych jest ów dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości sprawdziłem UPC i Vectre, każdy z tych operatorów posiada BOK w różnych miastach ale telefon jest jeden - ogólnopolska infolinia.

W lokalnych BOK jakby tak posadzili po jednej osobie żeby odbierała telefony to może za pół roku byś się dodzwonił, nie mówiąc już o zgłoszeniu usterki. W firmie gdzie pracuje stosuje się takie samo rozwiązanie i robi tak każda większa firma. W BOK ma być bezpośredni kontakt z klientem, cisza, spokój a nie na[beep].... co kilka sekund telefon :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Abonentów telewizji analogowej w sieci Multimedia w Rawie Mazowieckiej spotkała wczoraj niespodzianka, otóż kanał HBO zastąpiony został kanałem... TVP Seriale (czy gdzieś jeszcze nastąpiła taka zamiana ?) :shock: , przegięcie totalne :( Niestety nie ma w naszym miescie mozliwości skorzystania z usług innego operatora... Dodatkowo mimo posiadania telewizji cyfrowej - pakiet cyfrowy Komfort w ofercie brak jest wielu kanałów np: Orange Sport, VH1,Rebel TV, TV Disco,Kino Polska Muzyka (na infolinii mówią - brak technicznych możliwośći...) Oczywiście mimow braku wielu kanałów płacic musimy tyle samo co klienci je posiadający :shock:

 

"Aktualna oferta Telewizji Cyfrowej DTV dla miejscowości: Stalowa Wola, Nisko, Janów Lubelski, Rudnik nad Sanem, Barcin, Brzeziny, Chojnów, Darłowo, Dębno, Gryfice, Międzyrzecz, Nowa Ruda, Nowy Dwór, Prabuty, Pasłęk, Przasnysz, Rawa Mazowiecka, Strzelce Krajeńskie, Wołów, Trzebiatów, Sępólno Krajeńskie i Sztum jest dostępna pod numerem infolinii 801 701 801." - to cytat na stronie MM - ostrzegam innych aby dokładnie zapoznali sie z wszelkimi takimi zapisami szczególnie małym druczkiem :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście TVP Seriale jest teraz traktowane jako kanał premium ?? :D Nam MM nie udostępnia ITV,TV Trwam,MTV Polska,TTV,TVP Info,TVP Polonia,Nat Geo Wild HD,Teletoon+,chociaż mamy te kanały na liście to MM twierdzi z uporem osła że nowe kanały przysługują jedynie nowym abonentom. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieć na liście to sobie możesz nawet i Al Jazeera :lol2: Na liście widzę mnóstwo kanałów ale sporej części nie odbieram!? Jak to, dlaczego? Normalnie jak dzieci.

Spójrz na umowę, przeczytaj jaki posiadasz pakiet, następnie sprawdź czy kanały, których nie odbierasz są w tym pakiecie - jeśli są to wtedy możesz dzwonić i zgłaszać usterkę.

Kanały nie przysługują nowym abonentom tylko są dostępne w usłudze NDTV. Od maja DTV już się nie da kupić, więc z czasem wszyscy będą musieli przejść do NDTV gdzie analog nie jest gwarantowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym ze na starej umowie za chiny ludowe nie da się przejść do NDTV .Niby to ma się zmienić ale kiedy i jak,to tego nawet najstarsi górale nie wiedzą Ale nie zapomnijmy o tym że "rozmowy trwają" :lol2: Mam full pakiet to więc teoretycznie powienienem mieć wszystkie programy dostępne w sieci MM.W praktyce tak wcale nie jest :read: Ale skoro jestem starym abonentem to dla MM jestem śmieciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna, dzisiaj niemal cały dzień coś robili, bo sygnał znikał - to pojawiał się. Na infolinię połączyć się nie mogłem, bo od razu komunikat, że w Twoim rejonie trwa jakaś konserwacja czy coś. Łudziłem się, że może zmieniają listę programów i w końcu ujrzy światło dzienne nsport i paczka C+, ale nic z tego. Ehhh ile to juz razy słyszałem, że nadzieja matką głupich - a i tak bardzo często się na to nabieram :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...