Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Są jaja w tej firmie i to nieziemskie. Co do NDTV to ja się boję zawierać kolejne umowy z tą firmą "kogucik". Ja złożyłem wypowiedzenie na pakiet Canal+ i nadal go mam. Nie można nawet się dowiedzieć o co chodzi, bo każdy pracownik mówi coś innego. Co do posiadania rezygnacji na papierze to mam tam tylko adnotację pracownika, że pismo wpłynęło i rezygnacja jest z dniem 30.04. Problemem jest to, że pakiet c+ nadal mi działa i pewnie będę musiał za niego płacić, bo przecież w tej firmie jest wszystko możliwe. Jak dla mnie to jest jeszcze gorszy przypadek od NC+, tamci dostali 11 baniek kary i może to troche ich ożeźwi. W MM nadal są cyrki i mam odczucie, że z każdym dniem coraz większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie działania MM można uznać za patologiczne.Do dnia dzisiejszego nie odkodowali nowych kanałów(min. TVP Info,TTV,ITV....) starym abonentom płacącym regularnie abonament a traktowani są jak śmiecie. Na wieść o migracji do NDTV ogarnia mnie tylko pusty śmiech.Bo jak chciałem przejść na nowe pakiety,to MM skutecznie mi utrudniała ten ruch twierdząc że do końca obecnej umowy jest to nie możliwe....:D Raptem zmienili front ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabaretu ciąg dalszy mimo że nie czynny BOK to dodzwoniłem się do technika, który zakomunikował mi że ma w kompie wylączenie Canal + 30.04., to jest paranoja w kwietniu dzwoniłem chyba z 4 razy z zapytaniem o nową paczkę i każdy z konsultantów przy okazji potwierdzał że obecna promocja jest do końca maja ( mam nadzieje ze to naprawdę nagrywają), przy przejściu na NDTV tak samo mi powiedzieli, teraz technik dodał że może to spowodowane jest właśnie przejściem na NDTV i to automatycznie wylączyło paczkę Canal + to jest istny KABARET, nowej paczki nie ma starą sami sobie wyłączają PARANOJA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tą migracją z DTV do NDTV ? Ja mam promocję która zawarłem w czerwcu 2012 roku na okres 18 miesięcy 2012/400 "Multimedialni kibicują w jakości HD" i konczy misie ona w grudniu 2013. Kiedy to 1 lutego weszla NDTV a dzwoniłem wtedy do BOK to mi mówiono w lutym ze na chwile obecna niema możliwości migracji lecz musze czekac az do grudnia kiedy to skończy mi się obecna umowa i jak będę podpisywal nowa umowę to wtedy będę miał NDTV. Teraz slyszalem ze od maja nie beda już podpisywane umowy na telewizje analogowa dla tych którzy w ogole jeszcze niebyli nigdy ich klientami lecz tylko na tv cyfrowa, analogowa dostana gratis lecz w razie awarii nie bedzie w analogu gwarancji naprawy czy cos takiego. Chciałbym się spytac skad w takim razie macie informacje ze teraz od maja będzie można migrować z DTV do NDTV ? Czy w takim razie nie bede musial czekac az do grudnia kiedy mi się skończy umowa aby przejść do NDTV ? Niech ktoś wyjasni moje wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się spytac skad w takim razie macie informacje ze teraz od maja będzie można migrować z DTV do NDTV ? Czy w takim razie nie bede musial czekac az do grudnia kiedy mi się skończy umowa aby przejść do NDTV ? Niech ktoś wyjasni moje wątpliwości.

 

DTV od maja znika z oferty MM, będzie tylko i wyłącznie NDTV.

 

Czy ktoś w powyższym zdaniu widzi, informację że będzie mógł od maja przejść na NDTV? :) To jest straszne jak wy potraficie wszystko pokręcić :brawo:

Od maja MM nie będzie już miała w ofercie DTV! Nowi klienci będą mogli zakupić tylko i wyłączenie NDTV. Ci co mają DTV mogą migrować jeżeli spełniają jakieś tam warunki, których niestety nie znam, trzeba się dowiadywać w BOK-ach lub na infolinii. Szwagier mimo że miał umowę promocyjną na DTV jeszcze pół roku mógł zmigrować, w miejsce opłaty za analog dobrał sobie PVR-a, multiroom i jakieś tam pakiety. Nie robili mu żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 1 maja jako nowy klient możesz kupić albo samego analoga, albo ndtv. Do posiadanego analoga nie dokupisz starej dtv - chcąc mieć cyfrówkę, podpisujesz umowe na ndtv. Migracje na ntdv: Jak się komuś kończy promocja na analoga wcześniej niż na dtv (jest mnóstwo takich abonentów, którzy dokupywali dtv posiadając analoga), i jeżeli klient chce mieć dalej cyfrówkę, można migrować na ndtv. Druga opcja: do końca promocji na dtv masz 3 miechy, możesz sie spodziwać telefonu albo wizyty przedstawiciela. Przyjdziesz do BOK składać 3 miesięczne wypowiedzenie z dtv - będą Cie namawiać do migraacji do ndtv. Dla tych co maja jeszcze dtv, migracja to tylko podpisanie papieru, ewentualnie wymiana dekodera na pvr, jak ktoś chce. Analog w kablu zostaje, tylko nie gwarantowany żadna umową. Jak masz usterkę na analogu nikt Ci nie przyjdzie jej naprawiać. Nowym klientom, którzy kupują ndtv, nawet analoga nie podpinają, chociaż w kablu on jest i można to sobie samemu zrobić. nsport jak będzie i pełna paczka C+ to na bank w ndtv. A klientom dtv się tylko będą te kanały wyświetlać w liście (jak TTV, Trwam, MTV Rocks, TVP Info i inne) i dopóki nie zmigrują to [beep]a mokra. Oczywiście migracja to pewnie jakaś drobna podwyżka za mini, super lub maxboxa. Po staremu faktura za tv z cyfróką to opłata za analoga + opłata za dtv (dostęp+pakiety). Po migracji opłata tylko za ndtv (dostęp + pakiety).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ja pisałem ze można migrować z DTV do NDTV tylko ktoś inny. Dzis zadzwoniłem do BOK kiedy i w jakim pakiecie będzie nSport to rozmowy na razie trwaja i na dzień dzisiejszy nic nie wiadomo jeszcze. A co do sprawy migracji z DTV do NDTV to się dowiedziałem ze mogę niby migrować (wcześniej luty-kwiecień nie bylo takiej możliwości) ale mila pani mi powiedziała ze dziś niema jej przelozonego a ona 6-8 maja jest na urlopie i dopiero 10-11 maja będzie konsultować to z przelozonym i dopiero niby będzie dla mnie indywidualnie opracowywana oferta migracji i promocja i ma oddzwonić w dniach 10-11 maja, wiec wtedy cos więcej napisze na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli spodziewaj się oferty po wakacjach :D Nie ma to jak być frontem lub tyłkiem do klienta(jak kto woli). Oferta migracyjna MM żywo przypomina Benny Hilla. Niby jest,ale musisz ładnie poprosić o nową ofertę,ale pod warunkiem że pani z infolinii wróci z urlopu.O ile póżniej jeszcze nie pójdzie na L-4 :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem nowego kompa. I nie wiem czy podłączając modem Motoroli od MM pod nowy komputer muszę do nich zadzwonić żeby przypisali nowy adres MAC, czy coś?... Bo podłączyłem niby wszystko OK w właściwościach karty sieciowej jest napisane, że mam połączenie(odbiera i wysyła pakiety), a internetu brak. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem nowego kompa. I nie wiem czy podłączając modem Motoroli od MM pod nowy komputer muszę do nich zadzwonić żeby przypisali nowy adres MAC, czy coś?... Bo podłączyłem niby wszystko OK w właściwościach karty sieciowej jest napisane, że mam połączenie(odbiera i wysyła pakiety), a internetu brak. :/

 

Musisz modem wyłączyć-włączyć. Przypisze adres do nowego MACa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaką miarą mierzyć to "szczęście" ? 8) Może gdyby w pakiecie Fim byłby jeszcze kanał MGM HD i paczka CBS to może i byłbym bardziej szczęśliwy.A tak Novela TV zajmuje ostanie miejsce na liście moich kanałów,nawet za Mango 24. :>

 

Gdybym tylko miał dostęp do sieci Multimedia Polska, to Novela TV zajmowałaby u mnie pierwsze miejsce na liście ulubionych kanałów. Nie mając CBS-ów nic nie tracisz, to śmieciowe kanały z zapętlonymi emisjami tych samych odcinków. Pomijając już zawartość programową, to brak formatu 16:9 woła o pomstę do nieba, jakoś techniczna niektórych odcinków seriali, które posiadają jest wręcz tragiczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mając dekoder własny combo z głowicą uniwersalną też dla kablówki czy mogę odstawić dekoder od multimedia i podłączyć go do własnego będzie śmigać wszystko ok? nie potrzebuje dodatkowego pudła a chce mieć 2 w 1....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...