Jump to content
 • Content Count

  295
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Neutralna

About [email protected]

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dużo też zalezy od tego, jakiego typu telenowele TDC będzie emitować. Popularność telenowel emitowanych przez TVP nie dziwi, bo są to produkcję w stylu "Trudnych spraw" i "Dlaczego ja". No może muzyka i kadrowanie lepsze, a tak poza tym to ten sam poziom dialogów i scenariusza. proste, banalne historie o miłości kopciuszka i księcia z baki. Natomiast produkcje, które TDC emituje na zagranicznych rynkach, to ciężkie i trudne w odbiorze dramy i dlatego tutaj faktycznie może być problem z oglądalnością.
 2. Tymczasem Kino Polska TV zmieniło dyrektora dystrybucji: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/kino-polska-tv-jacek-koskowski-na-czele-sprzedazy-i-dystrybucji-odchodzi-slawomir-nawrot
 3. Wygląda to raczej na błąd w programie. W ramówce na luty opublikowanej dziś przez Polsat Media wciąż są emitowane, jak do tej pory dokumenty. Polcastowi często przydarzają się takie wpadki w programach dla prasy.
 4. Najwyższy czas. Ten kanał niewiele ma wspólnego z romansem, a właściwie nigdy nie miał.
 5. Może doczekamy się wreszcie kanału Eva Channel w Polsce? Zamiana kanałów Zone w CBS była wielkim nieporozumieniem.
 6. Novela TV ma podniesione bitrate, czy mnie wzrok myli?
 7. Zastanawiam się po co Novela TV i Water Planet strony w języku polskim i angielskim? Czyżby ekspansja na zagraniczne rynki wzorem stacji Winnickiego?
 8. Novela TV i Water Planet z nowymi stronami internetowymi: www.novela.tv www.water-planet.tv Od 11 maja na Water Planet premierowy, polski dokument "Ziemia. Podwodny świat".
 9. Logo wróciło kilka dni temu. Tymczasem dzięki podglądowi na mmtv.pl można zauwazyć, że Novela TV HD nadaje ze starym logo. Czy ktoś z abonentów Multimedia Polska mógłby potwierdzić? Stare logo: Nowe:
 10. Telewizja Polsat planuje uruchomienie dwóch kolejnych kanałów tematycznych – Polsat Romans i Polsat Sport Weekend. Nadawca wystąpił już do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji z wnioskami o koncesje na ich nadawanie. Nie ujawnia, kiedy oba kanały ruszą. Polsat Romans ma emitować filmy i seriale dla kobiet. Kanałem o podobnej tematyce jest należący do niemieckiej firmy Mainstream Media - Romance TV, dostępny w ofercie NC+ i sieci kablowych. ”Postępująca fragmentaryzacja rynku odbiera udziały dużym telewizjom, dlatego naszą strategią jest odzyskiwanie udziałów w rynku, dzięki budowie portfolio kanałów tematycznych” – tłumaczył w zeszłym tygodniu na konferencji prasowej Dominik Libicki, prezes Cyfrowego Polsatu. Więcej na: http://biznes.pl/magazyny/media/telewizja/powstaja-polsat-romans-i-polsat-sport-weekend,5521734,magazyn-detal.html Chyba wyjaśnia się już dlaczego do tej pory nie usunięto kanału Zone Romantica, ani tez nie dodano Noveli TV. Ciekawe, czy będą emitowac telenowele z anteny Zone Romantica i czy zastąpią ją tym kanałem jako rebranding. Wtedy nie będzie możliwości do wypowiedzenia umowy z powodu wycofania kanału.
×
×
 • Create New...