Jump to content
 • Content Count

  299
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Neutralna

About [email protected]

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jakieś delikatne zmiany da się jednak zauważyć, powiększone i rozjaśnione logo, czy wreszcie porządnie zredagowany program tv dla prasy. Widać, że ktoś tam jednak zaczyna ogarniać. Chodzą plotki, że Novela TV zyskała nowego dyrektora programowego. Od czasu odejścia Jarosława Burdka raczej nikt tej funkcji tam nie pełnił. Jak jednak zauważył kolega wyżej, bez inwestycji w ramówkę, widzów nie zyskają. Miejmy nadzieję, że i w tym kierunku coś jednak zaczną działać.
 2. Od 6 maja na antenę Novela TV będą stopniowo powracać telenowele. Stacja dołączyła do oferty sieci kablowej Netia. Wczoraj rzuciło mi się w oczy, że powiększyli logo stacji, pozostałe logotypy Polcastu (Tele 5, P1, Water Planet) chyba też delikatnie powiększone i rozjaśnione.
 3. Dawna ramówka wróciła już w połowie lutego. Tymczasem już jutro zaczynaja się testy na antenie Novela TV, gdzie przez pewien czas będą emitowane znane z anten T5/P1 seriale produkcji rosyjskiej i kanadyjskiej.
 4. Dużo też zalezy od tego, jakiego typu telenowele TDC będzie emitować. Popularność telenowel emitowanych przez TVP nie dziwi, bo są to produkcję w stylu "Trudnych spraw" i "Dlaczego ja". No może muzyka i kadrowanie lepsze, a tak poza tym to ten sam poziom dialogów i scenariusza. proste, banalne historie o miłości kopciuszka i księcia z baki. Natomiast produkcje, które TDC emituje na zagranicznych rynkach, to ciężkie i trudne w odbiorze dramy i dlatego tutaj faktycznie może być problem z oglądalnością.
 5. Tymczasem Kino Polska TV zmieniło dyrektora dystrybucji: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/kino-polska-tv-jacek-koskowski-na-czele-sprzedazy-i-dystrybucji-odchodzi-slawomir-nawrot
 6. Wygląda to raczej na błąd w programie. W ramówce na luty opublikowanej dziś przez Polsat Media wciąż są emitowane, jak do tej pory dokumenty. Polcastowi często przydarzają się takie wpadki w programach dla prasy.
 7. Najwyższy czas. Ten kanał niewiele ma wspólnego z romansem, a właściwie nigdy nie miał.
 8. Może doczekamy się wreszcie kanału Eva Channel w Polsce? Zamiana kanałów Zone w CBS była wielkim nieporozumieniem.
 9. Telewizja Polsat planuje uruchomienie dwóch kolejnych kanałów tematycznych – Polsat Romans i Polsat Sport Weekend. Nadawca wystąpił już do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji z wnioskami o koncesje na ich nadawanie. Nie ujawnia, kiedy oba kanały ruszą. Polsat Romans ma emitować filmy i seriale dla kobiet. Kanałem o podobnej tematyce jest należący do niemieckiej firmy Mainstream Media - Romance TV, dostępny w ofercie NC+ i sieci kablowych. ”Postępująca fragmentaryzacja rynku odbiera udziały dużym telewizjom, dlatego naszą strategią jest odzyskiwanie udziałów w rynku, dzięki budowie portfolio kanałów tematycznych” – tłumaczył w zeszłym tygodniu na konferencji prasowej Dominik Libicki, prezes Cyfrowego Polsatu. Więcej na: http://biznes.pl/magazyny/media/telewizja/powstaja-polsat-romans-i-polsat-sport-weekend,5521734,magazyn-detal.html Chyba wyjaśnia się już dlaczego do tej pory nie usunięto kanału Zone Romantica, ani tez nie dodano Noveli TV. Ciekawe, czy będą emitowac telenowele z anteny Zone Romantica i czy zastąpią ją tym kanałem jako rebranding. Wtedy nie będzie możliwości do wypowiedzenia umowy z powodu wycofania kanału.
×
×
 • Create New...