Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Jak będziesz miał swoją patelnie to w sezonie burzowym oraz zimą również spodziewaj się komunikatu "no signal" :D, sąsiad nawet przy najmniejszej burzy (trochę mocniej popada) ma ten komunikat ale wydaje mi się, że on ma małą patelnie to raz a dwa coś źle ustawione. Talerz ma swoje plusy ale też minusy, zresztą jak wszystko :D

 

Tam gdzie są możliwości techniczne wprowadzili tylko nSport HD (mowa o sieci MMP S.A.), tam gdzie ich nie ma dali nSport SD. Mówimy oczywiście o TV cyfrowej, analog już nie jest rozwijany.

Południe to chyba Stream tak?

 

Ja bym na ich miejscu wywalił wszystkie kanały SD, które są też w HD - kupa miejsca pod inne kanały by była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Was. Umowa DTV konczy mi się dopiero w grudniu 2013, a chciałbym migrować do NDTV bo dzwoniłem i mam taka możliwość. W tej chwili place 20,19 PLN za analog+15 PLN w promocji za pakiet Komfort w DTV. Zaproponowano mi przykładowo za pakiet Superbox 49 PLN z umowa na 2 lata, a za pakiet Maxbox 59 PLN z umowa tez na 2 lata. Pakiet Minibox mnie nie interesuje. Niby oplaca się wziasc Maxbox gdzie sa pakiety w nim "Filmy i seriale", "Dzieci" i "Sport Extra HD". Podobno jakbym się zdecydowal na Superbox i chciał wziasc do tego "Filmy i seriale" oraz "Sport Extra HD" to wyszloby drożej, tak mi powiedziała pani z BOK. Chyba wlasnie zdecydowałbym się na Maxbox. Co doradzacie? Poczekac do końca umowy która mam? Czy tez zdecydować się na migracje? Teraz place razem 35,19 PLN za TV (analog+DTV), po migracji placilbym za sama już NDTV. Jeśli wzialbym Superbox to placilbym około 14 PLN drożej a jak Maxbox to około 24 PLN drożej. Jutro maja oddzwonić,bo poprosiłem o pare dni do namysłu. Co radzicie? Z góry dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Wysokiem Mazowieckiem dopóki niebylo konkurencji to cena za analog byla w granicach 45-50 zl. Jakies 3-4 lata temu pojawil się konkurent TVK Hajnowka i zaoferowali cene 29 zl, wiec MM pojechala i zrobila analog za 20 zl, potem wzrosl VAT i doszło 19 gr wiec to jest wartość cennikowa te 20,19 gr. Widac tu wyraźnie co robi konkurencja. Natomiast TVK Hajnowka oderuje analog+cyfrowka za 29 zl. U mnie było tak ze chyba władze miasta cos tam ustanowily czy burmistrz ze MM był monopolista, ale potem to się zmienilo. U mnie jest 10 tys mieszkancow, mala to miejscowość. Dziwne ze w takim Darlowie czy w Kaliszu jak piszecie niema konkurencji do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informuje o aktualizacji oprogramowania dekodera ADB 3830CD a mianowicie

Sprzet 1.48.74

Oprogramowanie 27

Pobrano 21.05.2013 23:48:29

Wersja MHP 1.1.2

Wersja sterownikow MMP3830CD_017(20428)

Wersja oprogramowania Build 'v3699_4 RELEASE'

Wersja aplikacji 1.20 (2378)

Wersja Docsis 10.20.29.17 (1.13) build

 

Wg mnie aktualizacja nie wniosla nic nowego, nie zauwazylem zmian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja bym na ich miejscu wywalił wszystkie kanały SD, które są też w HD - kupa miejsca pod inne kanały by była.

 

Wszystko fajnie, tyle że niektóre kanały SD i HD nie są w MM w tych samych pakietach. Przykład: TVN - SD w miniboxie, HD w superboxie. Ale fakt, takie TVP1 i 2 oraz Fox sppokojnie mogłoby zostać w wersji HD od Miniboxa czy starego Basica. Podobnie z pakietu sportowego można śmiało wywalić Polsat Sport Extra w SD - nazwa pakietu to nawet Sport HD, więc co tam robią kanały SD? Narazie nSport jest tylko HD (przynajmniej u mnie) i tak powinno zostać. I jeszcze jedno: Dlaczego Discovery HD jako kanał dostępny od Superboxa i starego Cyfrowego Komfortu jest w liście kanałów pakietu HD (wychodzi na to, że dokupując pakiet HD do Superboxa, za Discovery HD płacimy 2 razy :-).

I jeszcze jedno kuriozum: W Tarnowie w analogu jest Polsat Film, a żeby mieć go w cyfrówce, trzeba pakiet filmowy dokupić :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Darłowie w najdroższym MaxBox w HD jest:

1. TVN HD

2. DC HD

3. NG HD

4. NG W HD

5. nSport HD

6. Eurosport HD

7. Fightbox HD

8. SC HD

 

I nic więcej nie ma w HD (!) w Darłowie nawet jakbyś chciał dokupić.

 

Więc o czym my tu mówimy? W niektórych miejscowościach nie ma nawet podstawowych kanałów w HD.

Pomimo że najdroższy pakiet i płaci się tyle samo jak nie więcej.

 

Może ktoś chce się zamienić ?

 

ps. Tak z ciekawości jaką macie siłę sygnału na dekoderze oraz S/N ?

u mnie: Siła 25-31 (witamy stopklatki u mnie to norma wieczorem jest lepiej) S/N 36.5dB

Jak odłączę internet i wywalę spliter który zainstalowali do rozdzielenia sygnału to siła mi rośnie o 8 punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do uicawk Discovery Channel HD jest na liscie kanalow pakietu HD dlatego ponieważ w pakiecie Minibox niema Discovery Channel HD. Jeśli ktoś bierze pakiet MiniBox niema w nim Discovery Channel HD a jeśli dokupi sobie pakiet HD to będzie go miał. Ot i cala odpowiedz.

Jeśli chodzi o Polsat Film to również mam go w analogu, oprócz tego mam w analogu Universal Channel. Natomiast w cyfrówce oba kanaly sa w pakiecie "Filmy i Seriale" lub w MaxBox w NDTV, w DTV sa w pakiecie "Film" dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do uicawk Discovery Channel HD jest na liscie kanalow pakietu HD dlatego ponieważ w pakiecie Minibox niema Discovery Channel HD. Jeśli ktoś bierze pakiet MiniBox niema w nim Discovery Channel HD a jeśli dokupi sobie pakiet HD to będzie go miał. Ot i cala odpowiedz.

 

Ameryki nie odkryłeś. Czytaj ze zrozumieniem. Napisałem, że dwa razy sie płaci jak sie ma SuperBox (i oczywiście MaxBox). W pakietach dodatkowych nie powinno być dublujących sie kanałów, żeby nie było takich sytuacji.

A odnośnie tego TVP Seriale dwa razy: Jak miałem Cyfrowy Komfort to chodził tylko ten 55, ten drugi był podpięty pod pakiet Film chyba, bo nie chodził. Jak zmigrowałem do Maxboxa to chodzą oba, bo pakiet filmowy jest w maxboxie w cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam dekoder ADB 3830CD i sprawdzałem to tych kanalow z testami niemam, lokalizacja Wysokie Mazowieckie. Jedyne co się zmienilo to jak powyżej pisałem aktualizacja oprogramowania była niedawno. No ciekawe co kombinują, ciekawe, może pod paczke Canal+ cos kombinują-testują, albo może jakies inne nowe programy dodadzą. Trwaja rozmowy tez z TV Republika ale większość kablowek dodaje owy program w dodatkowym pakiecie za 5zl/miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzałem się TV Republika w ofercie Cyfrowego Polsatu i powiem bez kozery że ja także nie zamierzam wykupować subskrybcji. Wolę już wypić dwa piwa,niż dać 5 zł za taki słaby kanał.Wygląda jak robiony metodą chałupniczą.Ot,ktoś kupił parę używanych kamer i próbuje zrobić coś z niczego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez widziałem TV Republika u kumpla w TVK Hajnówka to jakość pozostawia wiele do zyczenia, jakby z kasety VHS pikseloza na całego, po drugie caly czas tylko rozmowy w studio o polityce, skad oni biora tematy do rozmowy to ja niewiem, tyle tylko ze kumpel ma owy program bez dodatkowych oplat. Ja natomiast rowniez nie zamierzam placic dodatkowe 5 zl na niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba dla kogoś kto ma pakiet HD, bo podobno finał LM ma być na TVP HD w 3D. Jak ktoś ma tv 3D niech powie czy siła sygnału z dekodera była wystarczająca, żeby tv rozpoznał i prawidłowo odtwarzał 3D. Ostatnio coś leciało na C+Family w 3D - jakieś zwierzątka, ale mam pakiet C+SD (zresztą w MM nie ma Family w HD, tylko Sport i Film) i mój Panas widział tylko Side by Side, nawet ręczne przełączanie na 3D nic nie dawało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...