Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

No i cóż tak przycichła dyskusja? Czyżby wszyscy czekali na jakieś nowości programowe z dniem 13 maja od poniedziałku sugerując się tym, że na stronie MM gdzie jest spis programów widnieje adnotacja, iż aktualizacja jest z 13 maja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki się walnęli tydzień temu, jak robili aktualizację listy po wycofaniu KidsCo. Wprowadzili złą datę, zamiast 06.05.2013 to 13.05.2013, a my się [beep]zymy i liczymy na straszne zmiany. A w MM przez tydzień, nikt błedu nie potrafi naprawić na ich stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

to i ja dorzucę kilka słów odnośnie sytuacji MM i pakietu C+. Dziś otrzymałem odpowiedź na moją reklamację. Oczywiście nie podważałem niedotrzymania umowy przez MM (wiadomo jakie są warunki, ilość kanałów się ma zgadzać, a czy to będzie C+ Romantica czy C+ Sport to już nie jest istotne). Reklamacja dotyczyła wprowadzenia w błąd przez konsultanta, który zapewniał możliwość oglądania E-klasy przez okres trwania umowy.

 

Pani w BOK zapytała czego oczekuję - odpowiedziałem, że pakiet aktualnie nie jest tym co zostało mi zaproponowane, oczekuję możliwości odstąpienia od umowy paczki C+.

 

Reklamacja została uwzględniona ...częściowo. Otrzymałem jednorazowy upust do kwietniowej FV na C+, czyli ...15pln - szał :] Moja "prośba" dotycząca odstąpienia od pakietu C+ została odrzucona.

 

Cóż, aby cokolwiek z tym teraz zrobić pozostaje droga sądowa, której oczywiście nie będę uruchamiał. Myślę sobie jednak, że jakby tak każdy z abonentów MM + C+ złożył taką skargę, to choć trochę MM by może poczuła, że tak się klientów traktować nie powinno. Zatem polecam składanie reklamacji.

 

Ot taka moja informacja.

 

Pozdrawiam,

AoW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest długo wyczekiwana zmiana - czyli podwyżka. Za stroną MM: telewizja podrożała, teraz nie ma różnicy czy umowa na 12 czy 24 miesiące - taka sama cena. Przedtem Minibox był za 39 na 2 lata - teraz 49. Każdy pakiet w opcji dwuletniej podrożał o 10 zeta. Dodają HBO na miesiąc lub dwa za free. Kupować, kupować - super promocja :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co wyprawia "zacna" MM to już przechodzi wszelkie wyobrażenie. Cwaniactwo do potęgi n. Nie dość ze niewidac zadnych nowych kanalow, to podnieśli ceny pakietow NDTV. Skoro tak to ja czekam do końca umowy do grudnia 2013 i uciekam do TVK Hajnówka gdzie tv analogowa+cyfrowa gratis i wszystko w cenie 29 PLN. Dla porównania daje link z lista programów konkurencyjnej kablówki w mojej miejscowości jaka jest TVK Hajnówka: http://tvk.hajnowka.pl/images/stories/s ... ieckie.pdf . Kanaly takie jak Polsat Sport Extra, nSport, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, TVP Sport, Viasat Nature HD/Viasat History HD, Sundance Channel HD, Filmbox Extra, Filmbox HD sa normalnie w jednym i tylko w jednym pakiecie za 29 PLN. Natomiast "zacna" MM zada dodatkowych oplat za owe programy. Po drugie kanaly się niedubluja poza TVP 1 HD i TVP 2 HD gdzie sa ich odpowiedniki TVP 1 i TVP 2. Co najważniejsze jeżeli cena zdrożeje w każdej chwili można wypowiedzieć umowę bez zadnych konsekwencji. Im naprawdę zależy nie na kasie jak to ma miejsce w przypadku MM ale na kliencie. Programy jak ktoś ma nowy telewizor z DVB-C oglada się bez dekodera, jak ktoś ma stary tv daja dekoder. Inne usługi w TVK Hajnowka to Internet i telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma roznicy czy 12 czy 24 miesiące Ceny sa nastepujace: MiniBox 49 PLN, SuperBox 59 PLN, MaxBox 69 PLN. Co ciekawsze pojawila się możliwość laczenia Digital TV z HBO, wpierw 3 miesiące w prezencie HBO HD Pack w dowolnym pakiecie Digital TV a potem 14,90 PLN przez caly okres trwania umowy. Szczegoly:

http://www.multimedia.pl/Digital_TV# oraz http://www.multimedia.pl/HBODTV#/pakiety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc Maxbox + HBO HD Pack za 69+15 = 84 zeta, to odpowiedź na ofertę Polsatu Cyfrowego chyba, bo oni dają cos podobnego za 89, o ile sie nie mylę. Chociaż jak ktoś potrzebuje głównie HBO to w połączeniu z Miniboxem za 64 zeta? - no może. Za to 49 za samego Miniboxa to porażka - to już lepiej wygląda najmniejszy pakiet nc+ za 39 zeta (tu przewagą nad satką, jest gratisowy analog w kablu, który można sobie pociągnać do innego tv, chociaż oferta programowa analoga świetnością nie grzeszy). Ciekawi mnie kiedy MM wrzuci TVP Rozrywkę do oferty - bo to chyba musi z urzędu zrobić, mylę się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś u siebie w punkcie technicznym (u mnie nie ma BOK, najbliższe BOK dla mnie to Łomża, ale można podpisywać umowy w mojej miejscowości w punkcie technicznym) i dowiedziałem się ze sa dla mej miejscowości tzw. umowy lokalne (pewnie dla każdej miejscowości czy regionu sa odrębne umowy), czyli reasumując te ceny na ich stronie to sa takie ogolne jakby, czyli z tego wniosek ze zawsze lepiej jest udac się do najbliższego BOK i tam pytac się o lokalne umowy aniżeli dzwonic do ogólnopolskiego BOK w Kaliszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

wczoraj pojawila sie w Łodzi aktualizacja software'u dekodera (bez pvr). niestety moje nadzieje na jakies kluczowe zmiany czy w funkcjonalnosci czy w dodaniu nowych kanalow zostały rozwiane po restarcie. nigdy nic nie dodadza starym klientom (komfort hd). raczej za rok bede rezygnowal z tej dziadowskiej firmy i zaloze talerz na balkon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej niz z NSportu ( który wylaczyli bez slowa a jak wlacza z powrotem to na pewno beda sie chwalic ) , bylbym zadowolony jakby doszla reszta paczki C+ , ktora rzekomo juz miala wrocic. Ale skoro dogadali sie w sprawie tego kanalu , to moze wreszcie jakos szybciej sie dogadaja w sprawie Cale paczki Canal + ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Dagaz. Sprobuj pobawić się ustawieniami dotyczącymi rozdzielczości obrazu w dekoderze. Na pilocie od dekodera naciskaj przycisk DISP do czasu az pojawi się obraz. Jeśli masz TV kineskopowy i polaczony poprzez zlacze SCART (Eurozlacze) no to trzeba wybrać tryb SDTV RGB a jeśli masz TV nowej generacji np. z Full HD polaczony poprzez HDMI to musisz wybrać tryb 1080. Możliwe ze cos się poprzestawiało w ustawieniach dekodera. Jeśli to nie pomoze to nie wiem co może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...