Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Za gazetą wyborczą: "W Toruniu Nsport jest w ofercie sieci TVK oraz Petrusa - to w sumie ponad 40 tys. gniazdek. Ok. 25 ma w mieście Multimedia. Możliwe, że jej klienci wkrótce ligowy żużel na żywo w domach już obejrzą - niewykluczone, że kanały związane z NC+ będą w ofercie już tego lata. Nieoficjalnie mówi się, że nie wiązałoby się to z żadnymi dodatkowymi opłatami."

Komedia :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witojcie

miałem przyjemność odbyć dziś rozmowę z miłym i o dziwo w miarę kompetentnym człowiekiem z BOK.

udzielił mi dość wyczerpującej odpowiedzi na pytanie o paczkę Canal+.

wygląda na to, że coś się zmienia/rusza, bo "rozmowy zostały zakończone i w tej chwili MM przygotowuje ofertę dotyczącą paczki Canal+. potrwać to może jeszcze około tygodnia"

na pytanie o nSport uzyskałem odpowiedź że również się pojawi, i że jakoś tam obie te rzeczy są ze sobą powiązane (co nikogo nie dziwi)

wreszcie na pytanie o pojawienie się nowych programów - nie wykluczone jest, że niestety pojawią się od razu w NDTV, jednakowoż nie ma chyba, jak zrozumiałem, żadnego problemu z migracją, którą można załatwić w BOK od ręki.

pazdrawlaju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. A moze mi ktos wytlumaczyc co to znaczy to NDTV ?? Ja wedlug umowy mam Telewizje cyfrowa DTV + pakiet Canal plus . Czy bede mial problem z dostepnoscia tych nowych kanałow? Licze ze ktos mnie troche oswieci w temacie : :smile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Otoz chciałbym poruszyć znowu sprawę predkosci Internetu. Lokalizacja: Wysokie Mazowieckie. Otoz niedawno pisałem ze zamiast 4 MB/s miałem 15-20 MB/s od 23:00 do 13:00. Dzis sprawdzam sobie predkosc na speedtest.net i o dziwo zmienil mi się adres IP i mam tak jak kiedyś 4 MB/s, od 13:00 do 23:00 mam normalnie 2 MB/s tak jak w umowie, wiec chyba się kapnęli ze cos jest nie tak, pewnie sami cos s[beep]yli skoro było 15-20 MB/s w nocy, wiec jak to jest jak ktoś tu pisal ze w innych miejscowościach tez macie po 15-20 MB/s w nocy. To co u mnie się dopatrzyli a u w innych lokalizacjach już nie?

 

NDTV= Digital TV. Jest to nowa oferta która weszla od 1 lutego 2013 roku a wraz z ta oferta pojawily się nowe pakiety MiniBox, SuperBox i MaxBox. Kanaly na liscie dekodera takie jak TVP Polonia, TTV, TVP Info (wersja regionalna w zaleznosci od tego kto gdzie mieszka, ja mam u siebie TVP Info Bialystok), TV Trwam, TVN Meteo, MTV Rocks, ITV, Comedy Central Family, National Geographic Wild HD, Teletoon+ dostępne sa wlasnie w NDTV, natomiast Ci co maja DTV to niemaja dostępu do tych kanalow. Na początku jak weszlo NDTV to konsultanci w BOK mówili ze niema możliwości migracji z DTV do NDTV. NDTV mogli mieć tylko Ci którzy albo przedluzali wtedy umowy bo im się konczyla, albo ci którzy mieli tylko analogowa a podpisywali umowę ażeby mie cyfrowa. Teraz od maja nie podpisuja już umow na analogowa wiec wszyscy którzy decydują się na cyfrowa dostają NDTV a analogowa jakby gratis i analogowa jak się popsuje nie jest gwarantowane serwisowanie analogu. Teraz również jest tez prawdopodobnie możliwość migracji z DTV do NDTV. Mysle Gilu13 ze wyjasnilem sprawe. Jeśli interesują Cie pakiety MiniBox, SuperBox, MaxBox to odsyłam na ich strone http://www.multimedia.pl/DTV#/pakiety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Otoz chciałbym poruszyć znowu sprawę predkosci Internetu. Lokalizacja: Wysokie Mazowieckie. Otoz niedawno pisałem ze zamiast 4 MB/s miałem 15-20 MB/s od 23:00 do 13:00. Dzis sprawdzam sobie predkosc na speedtest.net i o dziwo zmienil mi się adres IP i mam tak jak kiedyś 4 MB/s, od 13:00 do 23:00 mam normalnie 2 MB/s tak jak w umowie, wiec chyba się kapnęli ze cos jest nie tak, pewnie sami cos [beep] skoro było 15-20 MB/s w nocy, wiec jak to jest jak ktoś tu pisal ze w innych miejscowościach tez macie po 15-20 MB/s w nocy. To co u mnie się dopatrzyli a u w innych lokalizacjach już nie?

W innych miejscowościach od momentu wprowadzeniu nocnego dopalacza do 20Mbps (dotyczy pakietów 2, 6, 12Mbps) cały czas to jest. Nie wszystkie miasta mają dopalacz do 20Mbps, uzależnione jest to możliwościami technicznymi, tam gdzie ich nie ma dopalacz jest mniejszy:

1Mbps -> 2Mbps

2Mbps -> 4Mbps

6Mbps -> 8 Mbps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę, to jest aktualka po wycofaniu KidsCo, więc nie ma się co podniecać. Dajmy im jeszcze 2 miesiące - może do play-offów żużla sie wyrobią :-). Pewnie prędzej dostaniemy TV Republika za 5 zeta extra, aniżeli pełna paczkę C+ i nsport (tylko po co poszła wiadomość tu na satkurierze i media2, że UPC i MM dogadane w sprawie nsportu). A najgorzej jest jak ktoś nie ma w bloku konkurencji, a i talerza nie może zamontować, ze względu na usytuowanie mieszkania w bloku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Migrując z DTV na NDTV umowa zostaje przedłużona, zmieniona? Przykładowo obecnie mam jedną umowę pakietową(TV+internet+telefon), a umowa kończy się w grudniu, czy w taki razie można teraz przejść na NDTV? I czy umowa zostanie przedłużona? Jak to jest? Ktoś już migrował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do michaelis. Czy przeczytales ze zrozumieniem to co napisałem? Napisalem ze miałem dopalacz 20 MB/s nocą a teraz mam ale tak jak kiedyś 4 MB/s, wiec co? Było to technicznie możliwe a teraz już raptem nie? Czy może cos kombinują? Teraz po 14stej jak odpalilem znowu IP się zmienil. Wiec jak coraz będę uruchamial neta to co IP mi się będzie zmienialo? Kumpel ma tak w Neostradzie wlasnie ze coraz ma inny IP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirolop może testują prędkość netu w Twojej okolicy dlatego miałeś takiego dopalacza.Ja kilka miesiecy temu też mialem podobna akcje z 1 MB nagle zrobiło się 10 i poszedłem do BOKu zapytać o co chodzi to kobitka powiedziała ze testują prędkość w moim mieście.Jeszcze jedno kobitka na infolini potwierdziła to co napisał kolega o nsport oraz paczce C+.Wspominala też coś o TVP Rozrywka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, skoro do tej pory ktoś nie miał dopalacza do 20Mbps i przez chwilę go miał to nie znaczy, że się da. Mirolop wziąłeś pod uwagę to, że jak miałeś przez chwilę 20Mbps to u innych klientów z Twojego miasta ogólna szybkość internetu spadła? Widocznie coś tylko testowali. Zobaczyłeś 20Mbps i już domagasz się na stałe, do tej pory miałeś 2 -> 4Mbps i na 100% podpisując umowę wiedziałeś, że jest tyle a nie 20Mbps.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już rozumiem. To ja już to posiadam z automatu , bo przedłużalem umowe 1 Marca. No i nadal czekam co z reszta canał+ i N Sport. Mam nadzieje , ze wreszcie tak jak mowili - " rozmowy sie zakonczyly" i w ciagu tygodnia bedzie wiadomo. Choc takie "spiewki" , juz wiele razy były slyszane....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie Internetu to kumpel przez ulice tez miał ten sam dopalacz w granicach 15-20 MB/s a jak dzwoniłem wtedy jak jeszcze ten dopalacz po 20 MB/s dzialal i się pytałem czy może cos testują to nikt nic na infolinii niewiedzial.

Druga sprawa odnośnie migracji z DTV do NDTV, otoz dziś pani oddzwonila ale ta migracja jest niekorzystna i się niezdecydowalem. A to dlatego się niezdecydowalem gdyż przykładowo Superbox w umowie na 2 lata zaproponowala mi az za 65 zl, podczas gdy dla nowych klientów lub tych którym konczy się stara umowa na DTV a chcieliby NDTV cena na ich stronie jest za 49 zl. Kiedy się zapytałem skad takie ceny odpowiedziala mi: "bo pan nieprzedluza umowy, lecz chce zmienić warunki-migrować a stara umowa trwa do końca grudnia 2013 roku, wiec niezaplaci pan kary umownej, wiec stad taka zaproponowana cena". Przeciez mogliby zrobić tzw. STOP na ta tv cyfrowa i traktować starych klientów którym umowa się konczy później na rowni z innymi, ale widać maja innych klientów gdzies. Liczy się kasa i jeszcze raz kasa a klienta maja w "glebokim powazaniu". Wam jakie warunki migracji przedstawiano, jakie ceny, czy podobnie jak w moim przypadku?

TVP Rozrywka jak dadza to mysle sobie ze pewnie dodadza do NDTV, czyli będę pozbawiony dostępu jak w przypadku TTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tej chwili za samą tv place 126 PLN (c+HD,spor extra HD,jakiś pakiet HD)kobita zaproponowała mi pakiet max Box za 102 ale bez c+ bo nie maja w tej chwili na to promocji a jak bym chciał wziąć bez to kwota wynosiłaby 40 czyli razem 140 i na razie podziękowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, jak to jest z migracją? starzy abonenci mogą/ nie mogą? dostałem odpowiedz od nich:

 

"informujemy, że na Pana koncie obecnie jest aktywna promocja na usługi Telewizyjne do maja 2014 r.

W trakcie trwania dotychczasowych promovcji nie mamy możliwości zaproponowania Panu innej oferty."

 

wiec co, zostaje sie męczyć jeszcze rok i oglądać pusty ekran na programach które powinny być nam włączone

typu tvp info czy mtv polska. :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do max_m No to jest wlasnie dziwne, bo mi promocja konczy się dopiero w grudniu 2013 i sam zadzwoniłem do nich teraz ostatnio w maju to tak jak pisałem powyżej, mogę przejść ale z cena drozsza niż Ci którzy teraz przedluzaja umowę albo Ci którzy poraz pierwszy zostają ich klientami i chcą tv cyfrowa. Ja się niezgodzilem na ich warunki i czekam az mi się umowa konczy bo np. za pakiet SuperBox z umowa na 2 lata zaproponowano mi 65 zl a normalna cena wynosi 49 zl.Może być tak ze u mnie się zgodzili ponieważ u mnie jest jeszcze około pol roku do końca umowy, a u Ciebie max_m promocja konczy się dopiero az za rok no i Tobie nie poszli na reke. to tylko takie moje domysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MM jak mają dobry dzień to dostaniesz zgodę. Jeśli coś jest nie tak, to nawet nazwisko im przeszkadza. Ja mam umowę na analog do końca tego roku, więc zobaczę, co mi zaproponują. Jeśli nie będzie paczki C+, nSport i ciekawej ceny, to za [beep]ę nie podpisze nowej umowy. Wolę iść do nc+ i mieć spokój z kanałami oraz wszystko mniej więcej jasne. A nie ciągłe użeranie się z ludźmi, którzy nie potrafią zadbać o abonentów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...