Jump to content

K.Szewczyk

Users
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About K.Szewczyk

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Fakt, przydałby się jakiś kanał planszowy z informacjami o nowościach. To fakt, również jestem posiadaczem CAM i fakt, bez skanowania o nowych kanałach się niestety nic nie wie. Tak więc, kochana Multimedio, do was skierowana jest ta prośba.
 2. Dokładnie. W przypadku oferta=cena, oferta jest większa, niż cena, jaką Multimedia powinna pobierać za ofertę kanałów i internetu. No właśnie i w jakiej innej kablówce można by to było w tej cenie dostać?
 3. Myślę, że niedługo się ich doczekamy, ale reklam jest zdecydowanie za dużo, tym bardziej że przecież i tak nadawcy pobierają za nie opłaty od operatorów.
 4. A wy wiecie, co leci na paczce BBC, Fox National? Ja akurat mam dostęp do wszystkich polskich platform cyfrowych i co mogę powiedzieć o tych waszych "super kanałach"? Hmm, pełno reklam i programów, które lecą też na kanałach ogólnych. Bollywood HD to jest coś. Zero reklam, filmy zabawne, z sensacją. Ja spokojnie mogę porównać ten kanał do HBO. I tak, ja tak na poważnie, bo mam dość ciągłych powtórek. Ile można? A to akurat proces, który postępuje i myślę że wkrótce zostanie zakończony.
 5. Bollywood HD już działa na 148 kanale. No i brawa za dołączenie tego kanału. Takich właśnie perełek wśród kanałów nam trzeba, a nie tylko amerykańska papka, jedno i to samo na większości kanałów. Myślę, że dobrym ruchem było by też dołączenie programu 2x2 do oferty Multimedii i mam nadzieję, że wkrótce tak się stanie.
×
×
 • Create New...