Skocz do zawartości

+ Miesiąca - dyskusja


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Pawel napisał:

Faktycznie mając 5 zł więcej miesięcznie można sobie życie inaczej ułożyć :D

 

A nie można? A poważnie co ma piernik do wiatraka? Za 1 kanał (Canal+) mogę dać 20 zł, pozostałe 9 jest mi zbędne. Wiec tak, dla mnie 5zł robi różnicę - podkreślam dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma rację ja bym wziął tylko sam canal + i to powinno kosztować właśnie 5 Zeta . Nie interesuje mnie sport ani seriale bo ciągle te same i Discovery. Te wszystkie kanały wciskają na siłę. Powinni to rozdzielić. Tak na marginesie jak widzę że ciągle leci kiler i pianista to ręce opadają. Te kanały to nic nie warte. Więc popieram kolegę  że 5 zł to dla niego dużo . Ja tylko biorę jak jest +miesiąca bo te kanały na miesiąc to 10 zł miesięcznie mogę dać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie dywagacje są bez sensu.Ja bym wziął sam C+Dokument i powinien on kosztować 1 zł.A co :D Ot taka cena z kapelusza.Do tego Comfort powinien kosztować 9 zł żebym się w dyszce miesięcznie zmieścił :D

Przecież jak nie chcecie korzystać z promocji za 25 zł zawsze możecie brać w standardowej cenie 80 z możliwością wyłączenia po miesiącu.

A tak na poważnie ja też liczę każdą złotówkę i korzystam z paczki C+ dzięki uprzejmości Credit Agricole ale ta licytacja o 5 zeta jest naprawdę mało poważna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Pawel napisał:

Takie dywagacje są bez sensu.Ja bym wziął sam C+Dokument i powinien on kosztować 1 zł.A co :D Ot taka cena z kapelusza.Do tego Comfort powinien kosztować 9 zł żebym się w dyszce miesięcznie zmieścił :D

Przecież jak nie chcecie korzystać z promocji za 25 zł zawsze możecie brać w standardowej cenie 80 z możliwością wyłączenia po miesiącu.

A tak na poważnie ja też liczę każdą złotówkę i korzystam z paczki C+ dzięki uprzejmości Credit Agricole ale ta licytacja o 5 zeta jest naprawdę mało poważna.

 

Dokładnie tak.☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

@czerstwy czytaj wcześniejsze moje posty - dwa razy nie będę się powtarzał.

 

Black Week czy tam plus miesiąca jak zwał tak zwał:

 

Paczka HBO z HBO Go do końca roku za darmo.

Paczka Multi Man Pack do końca roku za darmo.

 

Oczywiście pod koniec grudnia należy wyłączyć.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, czerstwy napisał:

Chłopie to czytałem.Interesuje mnie jak to dokładnie wyglada bo pomyślałem o tym samym co @Pawel  a minowicie uruchomienie w grudniu.

 

Co będzie w grudniu to wie tylko Wróżbita Maciej.

Co jest dziś na tą chwilę to jest w ICA.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie narzekam ;) Darmowe "balony" zawsze spoko :D

 

Teraz, kingofsouth napisał:

W czym się postarali? Nie rozumiem twojego zachwytu.

 

 

A czego oczekiwałeś? Przecież Ci wczoraj napisałem, że za dużo nabrałeś, a teraz płaczesz :P 

Edytowane przez shevchenko1987
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, shevchenko1987 napisał:

Darmowe "balony" zawsze spoko :D

Dla mnie Multi Man Pack to taka oczywista oczywistość by ten pakiet mieć jak subskrybowanie Netflixa.

 

2 minuty temu, shevchenko1987 napisał:

 

 

 

A czego oczekiwałeś? Przecież Ci wczoraj napisałem, że za dużo nabrałeś, a teraz płaczesz :P 

 

Płacze. Ja? To jest "szydera" niektóre moje  wypowiedzi. Za mało jak widać mnie poznałeś ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już Ci kiedyś kilkukrotnie próbowałem wbić do głowy, że to co dla Ciebie jest oczywistością dla innych wcale być nie musi. Naucz się szanować zdanie innych. 

 

W zasadzie to masz racje. Można wręcz powiedzieć, że poznajemy się na nowo, bo przecież zdezerterowałeś z forum na jakiś czas. 

 

Jeśli to według Ciebie jest "szydera" to chyba tylko ty ją rozumiesz. ;)

Edytowane przez shevchenko1987
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...