Jump to content
ircios

+ Miesiąca - dyskusja

Recommended Posts

2 minuty temu, shevchenko1987 napisał:

Już Ci kiedyś kilkukrotnie próbowałem wbić do głowy, że to co dla Ciebie jest oczywistością dla innych wcale być nie musi.

Ty sobie wbij do głowy, że to co dla ciebie jest super/ekstra promocją wcale nie musi być dla kogoś innego również super/ekstra.

Naucz się szanować zdanie innych.

• Like 1
  • Confused 1
  • Sad 1

3 minuty temu, kingofsouth napisał:

Ty sobie wbij do głowy, że to co dla ciebie jest super/ekstra promocją wcale nie musi być dla kogoś innego również super/ekstra.

Przecież to Ty marudzisz, że słaba promocja :D

Jak sam widzisz punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;)

• Upvote 3

1 minutę temu, Pawel napisał:

Jak sam widzisz punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;)

Z tym się zgodzę ;)

Edited by kingofsouth

31 minut temu, kingofsouth napisał:

Mógłbyś się chociaż wysilić i napisać coś od siebie, a nie kopiować mnie żywcem. 

No chyba, że to twoja kolejna "szydera" 😅

• Confused 1

Teraz, shevchenko1987 napisał:

Mógłbyś się chociaż wysilić i napisać coś od siebie, a nie kopiować mnie żywcem. 

Napisałem ci co myślę o twoim poście. To samo co ty o moim.

• Sad 1

Panowie. Ostatnie kilka postów, w których się wymieniacie "uprzejmościami" bardziej pasuje do nowego tematu np. "Minus miesiąca"... 

• Like 1
  • Confused 1

Włączyłem MMP i w statusie mam błąd przy akceptacji dodatkowo nie ma już żadnych ofert.Ciekawe czy błąd systemu czy konflikt z zgłosznym wyłączeniem Playboy tv.

• Sad 1

Taż mam zaplanowane wyłączenie Playboy i bez problemu aktywował się MMP.Nie wiem czy ryzykować z HBO do niedzieli czy też aktywować. Może z okazji trzeciego sezonu Watachy będzie to +grudnia.Chociaż jak wchodzi Netflix równie dobrze i on może być +miesiąca :)

Wywalone mam to zamówienie.Ale pojawiło się z innymi ofertami więc zamówiłem jeszcze raz.Jak to nie problemy z systemem to mam już inne podejrzenia  dlaczego mi nie chcą uruchomić tej opcji.

21 minut temu, Pawel napisał:

Taż mam zaplanowane wyłączenie Playboy i bez problemu aktywował się MMP.Nie wiem czy ryzykować z HBO do niedzieli czy też aktywować. Może z okazji trzeciego sezonu Watachy będzie to +grudnia.Chociaż jak wchodzi Netflix równie dobrze i on może być +miesiąca :)

U mnie to samo. Poszło od strzała mimo zleconego wyłączenia Playboy TV :)

• Sad 1

Ogólnie dziwnie się ostatnio zachowuje ICA bo udało mi się zlecić wyłączenie opcji aktywowanej w listopadzie co mnie bardzo cieszy :)

Edited by Pawel

A dla tych co mają HBO, a man pack ich nie interesuje nic nie mają? Pewnie reklamują to co najsłabiej schodzi.... No trudno, muszę z tym żyć hehe

A to jest jakaś promocja na Man Pack?Bo widzę że nawet masz problemy z odróżnieniem Man Packa i Multi Man Packa.Tak najsłabiej schodzą te opcje a najlepiej Mezzo i Sportklub😂

Czy komuś się udało pobrać regulamin promocji? Zastanawiam się czy faktycznie jest do końca roku czy może do końca kolejnego miesiąca? Wówczas lepiej byłoby uruchomić 1 grudnia.

17 minut temu, elkanguro napisał:

Czy komuś się udało pobrać regulamin promocji? Zastanawiam się czy faktycznie jest do końca roku czy może do końca kolejnego miesiąca? Wówczas lepiej byłoby uruchomić 1 grudnia.

regulamin jest przecież na samym dole strony z opisem oferty...

@elkanguro różnica jest taka że w opcji włącz/wyłącz musisz te 30 PLN wydać w drugim miesiącu a w promocji "black weekend" masz zagwarantowane za 0 PLN pod warunkiem, że wyłączysz do 31 grudnia.

4 minuty temu, TolekBanan napisał:

regulamin jest przecież na samym dole strony z opisem oferty...

W ICA wyskakuje mi błąd a na stronie promocji jest link do promocji z lipca 2016 r. W przypadku MMP również link prowadzi do promocji HBO z lipca 2016 r. Dlatego zapytałem czy komuś udało się pobrać (w domyśle prawidłowy) regulamin promocji.

To jest prawidłowy regulamin. Nie tworzą na poczet każdej promocji nowych regulaminów.W tym przypadku obowiązują zapisy z roku 2016. Jeśli promocja będzie dostępna w niedzielę 1 grudnia i tego dnia ją aktywujesz zyskasz grudzień i styczeń za 0 zł.Ja chyba zaryzykuję i poczekam do niedzieli.

• Like 1

No to jeśli regulamin promocji jest aktualny to tak powinno być. Według grafiki w otrzymanym e-mailu czas trwania promocji black weekend to od 29.11 do 2.12. Ale z drugiej strony napisane, że bezpłatnie do końca roku.

Edited by elkanguro