Jump to content

+ Miesiąca - dyskusja

Recommended Posts

• 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Mi konsul przed chwilą powiedział że jeszcze nic nie wiedzą ale prawdopodobnie nic nie będzie w listopadzie bo jest nadal Playboy TV HD do końca obecnego miesiąca za 0 zł z opcją wyłączenia lub pozostawienia za 10 zł do końca trwania umowy. W grudniu tradycyjnie na święta podobno ma być miesiąc darmowego dostępu do wyższego pakietu. Tak jest co roku :-) (jeśli tak będzie to i tak ja nie skorzystam bo mam Comfort+ z Dopeł. do Extra+ a wyżej już nic nie ma :-))

To samo miałem z Playboy TV HD co Ty. Też dzwoniłem w tej sprawie i Pani mi zrabatowała to do 0 zł. Powiedziała że to błąd w systemie. Poza tym mam to gwarantowane w dokumentach po akceptacji. Zawsze możesz sobie spr. pobierając PDF-y w ICA co akceptowałeś wlaczając sobie "+miesiąca" oraz poprosić o odsłuchanie rozmowy nagranej z konsultantem który Ci to właczał. :-)

1 godzinę temu, madziunia6271 napisał:

uważajcie na ten plus Playboy - wczoraj dostałem info że listopad mam płatny tj 15 PLN. Trochę mi zeszło żeby wywalczyć to co było mi przekazane w momencie uruchomienia.

Sprawdźcie poprzez ica czy czasem nie ma u Was podobnej niespodzianki

Jak 15? Jak w nie plus miesiaca wyskakuje mi 9.99zl 

Czyli lepiej wyłączyć i kto chce to 9.99zl

Za Playboy TV HD od 1 grudnia 2019 jak ktoś zostawi to w promocyjnej cenie za 10 zł do końca trwania umowy ale do końca listopada 2019 jak ktoś włączył w październiku 2019 w ramach "+miesiaca" za 0 zł. Jeśli chcemy zrezygnować bez zobowiązania zlecamy wyłaczenie z końcem listopada 2019. :-)

2 godziny temu, pablo21 napisał:

Nie ma jeszcze info co jest "+miesiaca" w listopadzie i czy w ogóle będzie więc nie wiem skąd to info że ma być 10xCanal+? :-(

w ICA juz jest oferta + na Listopad

10 X CANAL+

Oglądaj CANAL+ do końca następnego miesiąca za 20 zł, a potem rezygnuj kiedy chcesz!
Teraz aż 10 kanałów CANAL+ w promocyjnej cenie.