Jump to content
ircios

+ Miesiąca - dyskusja

Recommended Posts

To właczamy od 3 czerwca i mamy czerwiec za friko a płacimy 20 zł dopiero za nastepny miesiac czyli lipiec :-) Dobra promocja :-)

• Thanks 1

19 godzin temu, MZKS1929 napisał:

Konsultant odpisal : " Canal+ za 20 zł na 1 miesiąc. Z promocji będzie można skorzystać od 03.06.2019 r."

Z możliwością na wyłączenie na 100% z końcem czerwca?

W poprzednich edycjach +miesiąca cena w kolejnych miesiącach była 40 zł, więc korzystniej skorzystać z innej promocji jeśli ktoś nie zamierza wyłączać.

2 godziny temu, jeneka napisał:

Z możliwością na wyłączenie na 100% z końcem czerwca?

Nie z końcem czerwca tylko z końcem lipca :-) nie mogą ci naliczyć opłac włączając w niepełnym miesiacu opcję dodatkowa. Po prostu zlecasz włączenie teraz w czerwcu pod warunkiem opłaty 20 zł w najstepnym pełnym miesiacu czyli w lipcu. Dopiero w lipcu zlecasz wyłaczenie przed końcem i dalej nie płacisz. Typowe dla +miesiąca :-)

Edited by pablo21

Miejmy nadzieję, ze to będzie kopia już dostępnych wcześniej promocji bez kilkumiesięcznego zobowiązania.

Ja już przed chwilą właczyłem ten +miesiaca. Tak jak pisałem. Za czerwiec 2019 0 zł ze zobowiązaniem na lipiec 2019 za 20 zł. Potem można zlecić przed końcem lipca 2019 wyłaczenie. Jeśli nie zlecimy to kwota bez zobowiązania na kolejne miesiace to 40 zl oczywiście nadal z możliwością wyłaczenia.

• Like 1

19 minut temu, pablo21 napisał:

Ja już przed chwilą właczyłem ten +miesiaca. Tak jak pisałem. Za czerwiec 2019 0 zł ze zobowiązaniem na lipiec 2019 za 20 zł. Potem można zlecić przed końcem lipca 2019 wyłaczenie. Jeśli nie zlecimy to kwota bez zobowiązania na kolejne miesiace to 40 zl oczywiście nadal z możliwością wyłaczenia.

wszystko opisanie jak na dłoni. jasno i klarownie. brawo.

u mnie w ICA są jeszcze 3 promocje na c+:

1) 8xC+ za 25zł - zobowiązanie do końca umowy

2) 8xC+ za 30zł - zobowiązanie do końca umowy

3) 8xC+ za 35zł - -Promocja: Canal+ przez 6 miesięcy za 35 zł miesięcznie (Opcja Canal+ w promocyjnej cenie 35 zł miesięcznie przez okres 6 miesięcy, świadczona na zasadach określonych w "Warunkach Promocji Canal+ 35 zł 6 m i 40 zł/m dla Abonentów". Po upływie okresu gwarantowanego opłata za opcję Canal+ będzie wynosiła 40 zł miesięcznie do końca obowiązywania umowy)

Najkorzystniej jest wziąć + miesiąca za 20zł do końca lipca a potem (w sierpniu) podpiąć nr 1 (c+8x za 25zł do końca umowy)

Jesteśmy. W dołączonym regulaminie jest tabela z której jasno wynika co i jak.

Znane jest info dotyczące Lipca , zazwyczaj coś ciekawego dawali w wakacje ...

Ludzie są wakacje - trzeba łapać słońce - świeże powietrze - trochę ruchu nad wodą a nie siedzieć z pilotem w ręku przed TV..

Przyjdą jesienno - zimowe wieczory to wtedy niech NC+ się szarpnie i daje +Miesiąca.

• Upvote 4

Jest to mozliwe bo byla to promocja nc+ a nie PCP. Z drugiej strony nc+ w ostatnich miesiacach nie oferowal "+" argumentujac posiadaniem wielu ciekawych promocji. Jutro sie przekonamy.