Skocz do zawartości

+ Miesiąca - dyskusja


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, jeneka napisał:

Z możliwością na wyłączenie na 100% z końcem czerwca?

Nie z końcem czerwca tylko z końcem lipca :-) nie mogą ci naliczyć opłac włączając w niepełnym miesiacu opcję dodatkowa. Po prostu zlecasz włączenie teraz w czerwcu pod warunkiem opłaty 20 zł w najstepnym pełnym miesiacu czyli w lipcu. Dopiero w lipcu zlecasz wyłaczenie przed końcem i dalej nie płacisz. Typowe dla +miesiąca :-)

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już przed chwilą właczyłem ten +miesiaca. Tak jak pisałem. Za czerwiec 2019 0 zł ze zobowiązaniem na lipiec 2019 za 20 zł. Potem można zlecić przed końcem lipca 2019 wyłaczenie. Jeśli nie zlecimy to kwota bez zobowiązania na kolejne miesiace to 40 zl oczywiście nadal z możliwością wyłaczenia.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, pablo21 napisał:

Ja już przed chwilą właczyłem ten +miesiaca. Tak jak pisałem. Za czerwiec 2019 0 zł ze zobowiązaniem na lipiec 2019 za 20 zł. Potem można zlecić przed końcem lipca 2019 wyłaczenie. Jeśli nie zlecimy to kwota bez zobowiązania na kolejne miesiace to 40 zl oczywiście nadal z możliwością wyłaczenia.

 

wszystko opisanie jak na dłoni. jasno i klarownie. brawo.

u mnie w ICA są jeszcze 3 promocje na c+:

1) 8xC+ za 25zł - zobowiązanie do końca umowy

2) 8xC+ za 30zł - zobowiązanie do końca umowy

3) 8xC+ za 35zł - -Promocja: Canal+ przez 6 miesięcy za 35 zł miesięcznie (Opcja Canal+ w promocyjnej cenie 35 zł miesięcznie przez okres 6 miesięcy, świadczona na zasadach określonych w "Warunkach Promocji Canal+ 35 zł 6 m i 40 zł/m dla Abonentów". Po upływie okresu gwarantowanego opłata za opcję Canal+ będzie wynosiła 40 zł miesięcznie do końca obowiązywania umowy)

 

Najkorzystniej jest wziąć + miesiąca za 20zł do końca lipca a potem (w sierpniu) podpiąć nr 1 (c+8x za 25zł do końca umowy)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...