Skocz do zawartości

Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów na platformie CANAL+


fillion
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kocham spekulacje :) ale tylko sensowne. Nie wiemy i się nie dowiemy ile zapłacili i nie ma sensu co chwilę o tym pisać. Ten kogo interesuje LM powinien się cieszyć, że w sumie nic nie stracił a ewentualnie trochę zmartwić w sytuacji gdy będzie musiał jednak trochę dopłacić. Moim skromnym zdaniem, NC+ zarobi na tym a Solorz zarobi drugie tyle. Natomiast abonencji których interesuje LM powinni się cieszyć a nie na siłę udowadniać innym jak to jest cudownie w NC+ czy jak to Polsat jest gorszy dla swoich abonentów. Jest jak jest i trzeba się cieszyć a nie zajmować "problemem" innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie pojmują jednego..nawet gdybym musiał dopłacić 30 zł mając C+ to i tak na lepsze wyjdę bo nadal mam jedną umowę a nie dwie..

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest, że Liga Mistrzów w najbliższym sezonie pojawi się w nc+ dzięki załączeniu kanałów Polsat Sport Premium do oferty. Dla poaiadaczy pakietu C+ do końca roku za darmo później max 10zł. Kto chciał oglądać Ligę Mistrzów ten C+ już miał wcześniej i teraz dostaje LM za darmo, a później max za 10zł dzięki czemu nie musi aktywować pakietu ipli za 40zł czy brać pakiet u konkurencji za 50zł. A to za ile oni kupili udostępnienie tych kanałów w nc+ to mnie raczej mało interesuje.

Edytowane przez Mr. Orbita
Wątek posprzątany do tego miejsca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, ze lepiej jest mieć jedną umowę jeden dekoder i to co chce się oglądać - po co więcej kombinować.
Takie są prawa rynkowe, że raz ma jedna stacja prawa a raz druga.
Cieszę się, że mimo wszystko platforma nc+ po stracie praw - próbowała udostępnić możliwość oglądania swoim klientom.
 
Jeżeli komuś nie pasuje taka sytuacja, że np. nie chce dopłacać to zawsze nie musi kupować danej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tak dla jasności... nikt Wam nie daje Polsat Premium za 0 zł.

Różnica taka, że w NC+ musicie mieć Canal+, by oglądać "za darmo", a w CP nie trzeba takiego warunku.

Wiem, że dla Was to bez różnicy, bo już pewnie macie Canal+, ale abonent CP wybierający ofertę LM w nosie ma Canal+.

Tak. Po 2019 roku Polsat Premium Sport także będzie za 0 zł (czytaj: w cenie) z Canal+, ale (zapewne) jak przedłużycie umowę. O taka "darmowość" z zobowiązaniem na kolejne lata ;)

 

Więc spokojnie. Wszystko wliczone w cenę, za wszystko płacicie. Wcześniej lub później :)

 

Jednej rzeczy nie rozumiesz. Kibic, który ma nc+ ma też C+ więc dla Niego (w tym mnie) jest za 0 zł nawet dopłacając i tak wyjdzie taniej niż najtańsza umowa w CP z LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, tworzycie teorie spiskowe. Już nc+ i CP się tak dogadali, żeby jednej i drugiej stronie ten deal się opłacał i żeby obie strony na tym zarobiły. Obie strony mają speców, którzy wszystko wyliczyli co do grosza, aby nikt nie był stratny, a wy tu teorie wymyślacie, że nc+ musi dopłacać, czy dopłaca, lub będzie dopłacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepianie się. Każdy po utracie LM liczył się że paczka c+ nie stanieje, więc generalnie tak- niespodzianka w postaci darmowej fazy grupowej LM to miły dodatek za free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę z innej beczki. Kurcze u mnie we wschodniej Polsce na tym transponderze gdzie jest Polsat Sport Premium, często na kanałach BBC mam zakłócenia. Nie pomaga kręcenie anteną (90 cm), czy konwerterem.  Z tego co wiem inni ludzie też mieli kłopoty z odbiorem. Byłoby przykro oglądać Ligę Mistrzów z "zacięciami"

Edytowane przez aqq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie tu nie było, spodziewałem się euforii i się nie zawiodłem :mrgreen: . Przyznam, że jestem pozytywnie zaskoczony propozycją nc+. Tuż po utracie praw rok temu, a potem po ujawnieniu cennika w Ipli zapowiadało się na duży problem, a tutaj, jeśli sprawdzą się ceny podawane przez co po niektórych, mówiące o dopłacie rzędu 10 zł/m-c, to ta pigułka wcale nie okaże się aż taka gorzka. Jednak mówienie o "rewelacji", dziękowanie i bicie brawa nc+ zajeżdża już trochę Chipem Douglasem z Telemaniaka, z którym jak wiadomo nie wszystko było w porządku. Jest to mimo wszystko "szczęście w nieszczęściu", do tej pory nie było trzeba nic dodatkowo dopłacać, prawa zdrożały, ale są one częścią portfolio platformy, więc podrożała tylko jedna ze składowych, a gdy prawa tracili, to ceny nie obniżali, także bronienie nc+ jest przejawem fanboystwa na maksa. W ten sposób mogą co przetarg wszystko uwalać, a potem odzyskiwać i podnosić ceny/tworzyć opcje dodatkowe. Każdemu przedsiębiorcy życzę takich klientów - doją ich, a oni się cieszą i na kolanach dziękują.

 

Mam nadzieję, że deal się nie rozsypie i na kolejne 2 sezony współpracę przedłużą, ale nad tym to się będziemy zastanawiać za rok.

 

A i pozdrawiam wszystkich jasnowidzów i ekspertów głoszących kilka miesięcy temu tego typu teorie, bez wymieniania nicków bo aż mi ich szkoda, że ich tak skrzywdzono:

 

Na pewno nie dostanie. Nie po to im odbierali te prawa.

 

Przyjmijcie do wiadomości że nc+ może tylko pomarzyć o dostaniu transmisji i nic wam nie pomoże.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... także bronienie nc+ jest przejawem fanboystwa na maksa. W ten sposób mogą co przetarg wszystko uwalać, a potem odzyskiwać i podnosić ceny/tworzyć opcje dodatkowe. Każdemu przedsiębiorcy życzę takich klientów - doją ich, a oni się cieszą i na kolanach dziękują.

 

 

 

Nikt nie zamierza być fanboyem NC+.

 

Zrozum, CP (nie pierwszy raz zresztą)  przelicytował wszystkich wykładając kwotę z kosmosu. Taką mają politykę. W CP inne atrakcyjne prawa sportowe pokończyły się. Eliminacje i najważniejsze mecze z udziałem Polaków przez najbliższe lata będą w TVP. Z piłki nożnej nic im nie zostało.

 

Nie mam do NC+ pretensji -  bo musieli zabezpieczyć środki również na prawa do Ekstraklasy oraz na BPL. Poza tym, odbiorcami C+ są również osoby które oglądają tam wyłącznie filmy. Trzeba to wszystko mieć na uwadze a nie mieć pretensje, że nie wywalili 40 czy 50 mln Euro więcej za LM.

 

W zaistniałej sytuacji dogadanie się z CP jest bardzo dobrym ruchem ze strony NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam do NC+ pretensji -  bo musieli zabezpieczyć środki również na prawa do Ekstraklasy oraz na BPL. Poza tym, odbiorcami C+ są również osoby które oglądają tam wyłącznie filmy. Trzeba to wszystko mieć na uwadze a nie mieć pretensje, że nie wywalili 40 czy 50 mln Euro więcej za LM.

Za bardzo się przejmujecie finansami platformy. Oni się nie przejmowali, gdy stracili niemal wszystkie ligi, nic nie obniżali, a jeszcze robili z ludzi nienormalnych i na argument o straconej piłkarskiej LM odpowiadali LM w siatce - co było w 2015 jak weszło Eleven już nie pamiętam. Ale tak jak mówię, ostatecznie nie wyszło tak tragicznie - po prostu fenomenem jest dla mnie to, że ogólnie sytuacja nasza jako abonentów robi się coraz gorsza, bo ceny idą w górę w nieproporcjonalnym tempie do zarobków/jakości produktu, a ludzie się cieszą jak gdyby nigdy nic. Ostatnio ktoś tu pisał, że jak Sky straciło jakąś ligę, to od razu doszło do obniżki abonamentu - czekam kiedy Polacy zaczną się szanować i zrozumieją, że to platforma jest dla klientów, a nie klienci dla platformy.

 

domin107 - każdy dzieli się swoimi odczuciami, równie dobrze Twoje domysły sprzed kilku dni na temat tego jak wyglądały negocjacje też można nazwać paplaniną bez sensu, bo przy stole z nimi nie siedziałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ostatnio ktoś tu pisał, że jak Sky straciło jakąś ligę, to od razu doszło do obniżki abonamentu - czekam kiedy Polacy zaczną się szanować i zrozumieją, że to platforma jest dla klientów, a nie klienci dla platformy.

Nareszcie ktoś to zrozumiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że te kanały (obecnie testy ) nie mają kodowania CAID 0100/000068 ,czyli seca/nagra Cyfry+ ,jest nagra i pewnie dla nC+ będzie tylko CAID 1884 i karty Cayman . Więc nie ma co się tak "podniecać"  :(  .

 

 

Parametry techniczne:

Eutelsat Hot Bird 13C (13,0°E) tp. 130 (11,117 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK)

ID: Polsat Sport Premium 1
PID V: 257 (MPEG-4/HD)
PID A: 513, 769
PID PCR: 257
SID: 1801
PID PMT: 81
Provider: Cyfrowy Polsat S.A. Kodowanie: Irdeto (Cyfrowy Polsat), Nagra MA (N3 - Cyfrowy Polsat)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...