Jump to content

adam160

Users
 • Content Count

  235
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Neutralna

About adam160

 • Rank
  Czasami wpadam

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Przeworsk

Recent Profile Visitors

300 profile views
 1. Czy w tym dekoderze da radę wymusić ręczną aktualizację EPG? Czy pozostaje tylko odłączenie od prądu?
 2. Jednocześnie C+ zachęcił innych usługodawców również do odkodowania C+S3 i C+S4. Także decyzja należy do poszczególnych operatorów.
 3. Tyle, że tu cena bardziej jest ustalana na podstawie tego ile zapłacili za prawa, a nie koniecznie na podstawie jakości produktu (o ile w ogóle można mówić o jakiejkolwiek jakości w przypadku ekstraklasy). Nie ich wina (CP i NC+ z TVP) że Ekstraklasa zażyczyła sobie hajsu jak za zboże. Raczej nie kazali by płacić 30 zł za to dno gdyby nie musieli zmonetyzować kosztownych praw. A przynajmniej tak mi się wydaję , ale możliwe, że się mylę
 4. Jedna Piast cały czas gra tyle , że poziom niżej w Lidze Europy.
 5. Bzdura. Oficjalny komunikat Cyfrowego Polsatu był już wczoraj. http://grupapolsat.pl/pl/archive/ekstraklasa-nowe-kanaly-w-ofercie-cyfrowego-polsatu-canal-sport-3-canal-sport-4
 6. Nawet nie możesz podpisywać aneksu na ekstraklasę bo takiej oferty niema. Masz za 10 albo 20 zł przy zobowiązaniu do końca swojej umowy. Lub za 30 zł na włącz/wyłącz.
 7. Z tym że to raczej nie ma sensu bo ostatnia kolejka jest przed wigilią , a runda wiosenna jest od 8 lutego. Także wyłączysz tylko na jeden miesiąc , a w opcji włącz/wyłącz dopłacasz co miecha 10 zł.
 8. Też chyba nie do końca zawsze, bo pakiet Ekstraklasa ma być dostępny od Familijny Max HD, a Eleveny możesz mieć nawet z Rodzinnym. Chyba , że chodziło im o to że 10,20 zł od Familijnego Max HD, a za 30 zł do każdego pakietu, ale wątpię.
 9. Ja to widzę tak. W piątek wystartują kanały, podadzą numery na liście , powiedzą że okres darmowy do końca lipca tak jak w NC+ , a ceny podadzą później.
 10. Wydaję mi się , że oni tego konta z Plus Banku póki co nie wyłączyli i jak ktoś wpłaca na nie to nic się nie dzieję. Wydaję mi się (a przynajmniej tak powinno być) , że przed wyłączeniem tego konta w Plus Banku poinformują SKUTECZNIE klientów. Bo jak nie to faktycznie wtopa na maxa.
 11. W ICOK zapłacisz z jakiegokolwiek konta i zaksięgowane jest w kilkadziesiąt minut. Więc to czy to mBank czy cokolwiek innego to mnie to ani nie ziębi ani nie grzeje 😛
 12. Tak samo można powiedzieć, że mimo iż każdy w Polsce może mieć Canal+ nikt nie chce oglądać Premiere Leuge bo widownia jest mniejsza niż widownia ekstraklasy. Wyniki są małe to fakt. Ale jednak abo NC+ chętniej oglądają ekstraklasę niż Premiere League...i temu nie zaprzeczysz....więc twierdzenie że "nikt tego badziewia nie chce oglądać" to czysta herezja. Również Miłego Dnia!
 13. A jakie to ma znaczenie ile ludzi w swoich krajach ogląda ? Ważne ile w Polsce. Abonenci NC+ mają dostęp zarówno do Ekstraklasy i Premiere League. I oglądalność na ich platformie daje tylko miarodajny wynik co jest chętnie oglądane
 14. Tak poważnie. Zobacz ile osób wśród abonentów NC+ ogląda Premiere League a ile ekstraklase. a potem tu wróć do dyskusji. Jak samo NC+ podaje że ekstraklasa jest najchętniej oglądalną ligą na jej platformie.
 15. Na podstawie tej tezy można wysnuć wniosek , że angielska kopana to też dno bo ogląda ją tyle samo osób co naszą ekstraklasę 😂
×
×
 • Create New...