Jump to content

xMaraSSx

Users
 • Content Count

  112
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Neutralna

About xMaraSSx

 • Rank
  Amator

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Bydgoszcz

Recent Profile Visitors

346 profile views
 1. Na moim TV i łączu Orange 80mbit/s na miedzianym kablu transmisja 4K nadspodziewanie stabilna, tylko 1x 1-sekundowa ścinka na początku meczu a poza tym transmisja bardzo przyjemna w odbiorze. Nawet dźwięk daje radę.
 2. Teoretycznie wszystkie z ATV od 7.0 w górę powinny wspierać najnowszą aplikację IPLA z dostępem do 4K.
 3. Zawsze wychodziłem z założenia, że dostawca usług jest dla mnie a nie ja dla niego. Dlatego też bez żalu złożyłem wypowiedzenie. Mógłbym zmienić telewizor na posiadający CI+ 1.4, jednak mija się to z celem - obecny pod względem parametrów obrazu całkowicie mnie zadowala. Jeśli C+4K w OTT będzie sensowny to się zdecyduję, w innym razie CANAL+ będzie miało jednego klienta mniej.
 4. Zakładam, że nie będą robić z siebie pośmiewiska i dadzą ≥20mbps. Kiedy startowały PSP to też wszyscy gderali że będą po 8mbps a okazało się że 2x tyle.
 5. O ile utrzymują porządny bitrate na czas tak wiekopomnych wydarzeń sportowych.
 6. Dziś wypowiedziałem umowę na SAT (była już na czas nieokreślony). Jeśli chcą dalej przytulać moje pieniądze, niech szybciutko dokładają C+4K do OTT.
 7. Zaczynam 3. miesiąc darmowego testowania. Żadnych multikont ani odpinania karty, po prostu po aktywacji pakietu od razu klikałem jego wyłączenie, a po miesiącu znów miałem możliwość aktywacji za 0zł. Tak to można się bawić. Oby w końcu C+4K włączyli online..
 8. Właśnie jadę 2. okres testowy za darmo (na tym samym koncie 😃). Jeśli zrealizują obietnice poprawy jakości i C+ 4K będzie przypominał to co mam z anteny to być może skuszę się na subskrypcję. Czas pokaże..
 9. Oznacza to tyko tyle, że dołączany dekoder bardziej "psuje" sygnał niż wbudowany w TV.
 10. Z moich obserwacji moduł C+ ECP jest nieco szybszy od poprzedniego NC+ (szaro-niebieski CI+).
 11. Jeśli Canal+ 4K będzie prezentował jakość zbliżoną do satelitarnej, to poważnie zastanawiam się nad rezygnacją z DVB-S na rzecz CANAL+ z netu.
 12. Czyli podobnie jak teraz z Canal+ zwykłym przy aktywowaniu samego pakietu sport.
 13. Ok, wszystko jasne, myślałem że to parowanie sprzętowe a nie programowe.
 14. Jednego nie rozumiem: Według https://satkurier.pl/news/191338/cam-ci-4k-z-ecp-dla-platformy-canal.html moduł jest sparowany z kartą, ale w moim przypadku wymieniłem sam moduł (z niebieskiego CI+ na czarny CI+ ECP), karta została stara (szary Cayman po NC+). Jak na razie wszystko działa, łącznie z Muzeum 4K i Canal+ 4K.
 15. Dałem spokój z edycją i po prostu najczęściej oglądane wrzuciłem na listę "Ulubione".
×
×
 • Create New...