Jump to content

xMaraSSx

Users
 • Content Count

  122
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Dobra

About xMaraSSx

 • Rank
  Amator

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Bydgoszcz

Recent Profile Visitors

382 profile views
 1. Z tego co pamietam, kiedyś pomagało odpięcie powiązanego z kontem numeru telefonu.
 2. Powinno być tak jak piszesz, i wszędzie poza Canal+ na AndroidTV tak to działa, niestety na TV apka po zbuforowaniu nie przełącza sama na lepszą jakość mimo dobrego łącza internetowego.
 3. Jeśli chodzi o aplikację pod AndroidTV zauważyłem następującą wadę: po otworzeniu aplikacji i wybraniu kanału zaczyna się odtwarzać w niskiej jakości i nie przeskakuje na lepszą rozdzielczość z biegiem czasu, jak ma to miejsce na innych platformach (iOS, Android). Przełączenie kanału na inny, lub wyjście i ponowne uruchomienie rozwiązuje ten problem.
 4. Na AndroidTV obraz świetny i mam wrażenie, że płynność jakby lepsza, może ktoś potwierdzić?
 5. Czwarty darmowy okres testowy rozpoczęty 😁. Dla mnie istotną zaletą względem opcji SAT przez moduł jest dostęp do VOD.
 6. To niech jeszcze na Android TV ogarną 4K w 50k/s i wszyscy będziemy zadowoleni.
 7. O.K. Skrót ATV może być mylący. Czyli zazdrościmy sadownikom i czekamy..
 8. Nie bardzo rozumiem co masz na myśli. U mnie w aplikacji wybieram zakładkę „live” i tam kafelek z meczem w 4K. Jakość ustawiona na sztywno na „wysoka”, bez możliwości zmiany. Oczywiście 25k/s. Napisz w jaki sposób uzyskujesz 4K w 50k/s.
 9. Sądzę że wątpię, ale każdy ma inny próg komfortu co do częstotliwości odświeżana. Jeśli jesteś szczęśliwcem tolerującym 25fps to gratuluję. Ja potrzebuję dłuższej chwili na adaptację/pasjonującego meczu/+2 piw.
 10. Na Android TV jakość obrazu bardzo dobra, płynność nadal 25k/s, ale po 15min. oglądania przestaje boleć, mózg się jakoś przyzwyczaja. Zauważyłem, że w aplikacji na ATV dla transmisji 4K nie można zmieniać jakości wyświetlania - na sztywno ustawione na "wysoka". Co do transmisji w SuperHD: faktycznie w trybie "auto" jest 50k/s. Mam jednak wrażenie, że podczas meczy LE, gdy nie było alternatywnej transmisji 4K jakość SuperHD była zauważalnie lepsza niż np. wczoraj.
 11. Na moim TV i łączu Orange 80mbit/s na miedzianym kablu transmisja 4K nadspodziewanie stabilna, tylko 1x 1-sekundowa ścinka na początku meczu a poza tym transmisja bardzo przyjemna w odbiorze. Nawet dźwięk daje radę.
 12. Teoretycznie wszystkie z ATV od 7.0 w górę powinny wspierać najnowszą aplikację IPLA z dostępem do 4K.
 13. Zawsze wychodziłem z założenia, że dostawca usług jest dla mnie a nie ja dla niego. Dlatego też bez żalu złożyłem wypowiedzenie. Mógłbym zmienić telewizor na posiadający CI+ 1.4, jednak mija się to z celem - obecny pod względem parametrów obrazu całkowicie mnie zadowala. Jeśli C+4K w OTT będzie sensowny to się zdecyduję, w innym razie CANAL+ będzie miało jednego klienta mniej.
 14. Zakładam, że nie będą robić z siebie pośmiewiska i dadzą ≥20mbps. Kiedy startowały PSP to też wszyscy gderali że będą po 8mbps a okazało się że 2x tyle.
 15. O ile utrzymują porządny bitrate na czas tak wiekopomnych wydarzeń sportowych.
×
×
 • Create New...