Jump to content

xMaraSSx

Users
 • Content Count

  75
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralna

About xMaraSSx

 • Rank
  Amator

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Bydgoszcz

Recent Profile Visitors

170 profile views
 1. Już kilka stron wcześniej w tym temacie przy okazji poprzedniej rundy eliminacji pisałem, że wersja 8.0 OK, ale dlaczego tylko w Android TV (jak wspominałem w aplikacji na telefon i w przeglądarce działa).
 2. Czy potrafi ktoś wyjaśnić, dlaczego po weryfikacji konta numerem telefonu (czyli de facto umożliwieniu oglądania za granicą) przestają być dostępne mecze eliminacji w aplikacji dla Android TV? W telefonie i przez stronę internetową wszystko działa. Chodzi o licencje? Jakiś inny powód?
 3. Mam nadzieję, ze dialogi Negana z Alfą przeniosą żywem z komiksu - były genialne.
 4. Najlepiej porównać z Hotbird 4K1 który często nadaje w HDR, jeśli na obu jest kaszana to znaczy że źle ustawiony TV, jeśli tylko na C+ 4K to wtedy wina nadawcy.
 5. Powinienem był napisać: konto potencjalnie zdolne do działania za granicą.
 6. Zaczyna się klarować: wyłączają tym którzy mają potwierdzone numerem telefonu konto działające poza granicami PL.
 7. Rozwiązałem problem (połowicznie) "odpinając" w ustawieniach konta numer telefonu z Plusa. Polsat Sport wrócił, ale konto nie ma potwierdzenia statusu do używania za granicą.
 8. Sprawdzałem rano i Polsat Sport Extra i News wróciły, Polsatu Sport nadal nie ma. Zaczynam podejrzewać że to celowe działania CP aby ograniczyć dostępność do PS na telewizorach na czas trwania eliminacji Euro 2020 i tym samym promować satelitarne rozwiązania CP.
 9. Przed chwilą sprawdzałem i zniknęły również Polsat Sport Extra i News, został już tylko Fight.. Coraz lepiej, brawo CP!
 10. W dniu dzisiejszym Polsat Sport w IPLA na Philips Android TV nadal niedostępny. Ciekawe kiedy (o ile w ogóle) problem zostanie rozwiązany. Jak na razie zero odpowiedzi na złożoną reklamację.
 11. Philips TPM171E, Android Oreo 8.0.0/26, Widevine: Level 1
 12. Właśnie zauważyłem, że z aplikacji IPLA w telewizorze (Android TV) zniknął mi Polsat Sport. Rano był, teraz nie ma (brak ikony kanału a nie dostępu). Muszę teraz "jak zwierzę" przez komputer mecz oglądać..
 13. Dlatego uważam, że optymalnym rozwiązaniem jest zestaw NC+ i IPLA z podstawowym pakietem sportowym (z racji posiadania telefonu w Plusie nie płacę za niego dużo).
×
×
 • Create New...