Jump to content

xMaraSSx

Users
 • Content Count

  79
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralna

About xMaraSSx

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Bydgoszcz

Recent Profile Visitors

197 profile views
 1. Jak wielokrotnie już pisano moduł CAM niczego nie dekoduje. Nadaje tylko uprawnienia dla tunera SAT/DVB-C wbudowanego w TV.
 2. Powtórzę to co napisałem wcześniej - uważam, że brak Polsat Sport w aplikacjach smart TV to kwestia finansowo-marketingowa a nie techniczna. Skoro kiedyś działało, to nie widzę innych powodów aby nie miało działać teraz.
 3. Pewnie ludzie zaczęli nie przedłużać umów na TV satelitarną, tylko kupować tanie pakiety do IPLA co cię Cyfrowemu Polsatowi nie spodobało.
 4. Już kilka stron wcześniej w tym temacie przy okazji poprzedniej rundy eliminacji pisałem, że wersja 8.0 OK, ale dlaczego tylko w Android TV (jak wspominałem w aplikacji na telefon i w przeglądarce działa).
 5. Czy potrafi ktoś wyjaśnić, dlaczego po weryfikacji konta numerem telefonu (czyli de facto umożliwieniu oglądania za granicą) przestają być dostępne mecze eliminacji w aplikacji dla Android TV? W telefonie i przez stronę internetową wszystko działa. Chodzi o licencje? Jakiś inny powód?
 6. Mam nadzieję, ze dialogi Negana z Alfą przeniosą żywem z komiksu - były genialne.
 7. Najlepiej porównać z Hotbird 4K1 który często nadaje w HDR, jeśli na obu jest kaszana to znaczy że źle ustawiony TV, jeśli tylko na C+ 4K to wtedy wina nadawcy.
 8. Powinienem był napisać: konto potencjalnie zdolne do działania za granicą.
 9. Zaczyna się klarować: wyłączają tym którzy mają potwierdzone numerem telefonu konto działające poza granicami PL.
 10. Rozwiązałem problem (połowicznie) "odpinając" w ustawieniach konta numer telefonu z Plusa. Polsat Sport wrócił, ale konto nie ma potwierdzenia statusu do używania za granicą.
 11. Sprawdzałem rano i Polsat Sport Extra i News wróciły, Polsatu Sport nadal nie ma. Zaczynam podejrzewać że to celowe działania CP aby ograniczyć dostępność do PS na telewizorach na czas trwania eliminacji Euro 2020 i tym samym promować satelitarne rozwiązania CP.
 12. Przed chwilą sprawdzałem i zniknęły również Polsat Sport Extra i News, został już tylko Fight.. Coraz lepiej, brawo CP!
 13. W dniu dzisiejszym Polsat Sport w IPLA na Philips Android TV nadal niedostępny. Ciekawe kiedy (o ile w ogóle) problem zostanie rozwiązany. Jak na razie zero odpowiedzi na złożoną reklamację.
×
×
 • Create New...