Jump to content

domino236

Users
 • Content Count

  125
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralna

About domino236

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

227 profile views
 1. Puszczasz 'Best Rock' o innych porach niż niedziela rano? Bo dla mnie to marnotrastwo muzyki. Obejrzałem dzisiaj troche, no i klasyk na klasyku, ale pora zła... Człowiek by sobie posłuchał wieczorem tak z dwie godziny fajnej klasycznej, rockowej muzy. 😀
 2. W niedziele Polsat Sport o 20, pokaże towarzyski mecz Romy z Realem Madryt.
 3. Problem rozwiązany. Zadzwoniłem do Plusa, z którego przeniosłem numer, i naprawili.
 4. Mam problem z telefonem z nc+. Mianowicie, jak ktoś chce sie do mnie dodzwonić to ta osoba dostaje w słuchawce komunikat, że numer jest niedostępny. SMSy z tych numerów też nie dochodzą. Jedynie z telefonów stacjonarnych jest ok. Miał ktoś taki problem? Wiecie, jak go rozwiązać? Bo jak dzwoniłem na infolinie, to mówią, że wszystko jest u nich ok, i to nie jest ich wina.
 5. Ma ktoś telefon na abonament w nc+? Wszystko jest ok? Zasięg, itp? Sieć, to cyba Play? Teraz chce przejść na abonament, a ich oferta 14.99zł, na miesiąc, by mnie interesowała. A może miałbym taniej, do pakietu Superpreium + za 129,99zł? Z resztą, 15 zł, to nie jest dużo.
 6. Ostatnio na jakiejś stronie widziałem, że poszukują pracowników do różnych rzeczy. Informatyków, itp. Ciekawe, czy planują coś z zakupem praw na polski rynek? Stanowski, coś tam, kiedyś napisał o tym na twitterze...
 7. W kierunku Sky, czyli jakim? Wybaczcie, nie orientuje sie w temacie...
 8. Działa wam NC+GO TV na telewizorze? Mi w ogóle nie chcą się wczytać filmy. W okienku, gdzie na być czas trwania filmu/serialu, nie ma nic. I tak jest od niedzieli. Kiedyś było podobnie, ale jak wieczór nie działało, to na drugi dzień był ok. PS. Na telefonie wszystko działa.
 9. CF szło na żywo na PSP, czy były/są tylko powtórki?
 10. domino236

  TVP Sport

  Nie wiedziałem, że Laskowski jest mężem Natalii Bamber. 😮
 11. Brawo za Best Rock Day! Mógłbyś powrócić do grania wieczorami (20-22) Best Rock lub Best Oldies, tak jak grałeś, z tego co pamiętam jeszcze niedawno. Fajnie było usiąść przed teleiwzorem i posłuchać fajnych utworów. 🙂 Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...