Skocz do zawartości

Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów na platformie CANAL+


fillion
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko że te kanały (obecnie testy ) nie mają kodowania CAID 0100/000068 ,czyli seca/nagra Cyfry+ ,jest nagra i pewnie dla nC+ będzie tylko CAID 1884 i karty Cayman . Więc nie ma co się tak "podniecać"  :(  .

 

Nie podniecam się, mam Cayman'a w CI+ więc zadziała.

Edytowane przez xMaraSSx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już ktoś w stanie stwierdzić z 100% pewnością, że osoby, które posiadają kanały Canal+ za 25 zł na 6 miesięcy, a potem za 40 zł (albo negocjacje), będą miały dostęp do Ligi Mistrzów bez opłat do końca tego roku?

 

Pojawiają się informacje, że oni są wykluczeni z promocji. Byłoby to dziwne i byłby to strzał w stopę w wykonaniu NC+, ponieważ wszelkie ich dotychczasowe obwieszczenia oznajmiają, że z oferty będą mogły korzystać osoby posiadające Canal+. Nie ma nigdzie oficjalnych informacji o rzekomych obostrzeniach dla wyżej wymienionych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już ktoś w stanie stwierdzić z 100% pewnością, że osoby, które posiadają kanały Canal+ za 25 zł na 6 miesięcy, a potem za 40 zł (albo negocjacje), będą miały dostęp do Ligi Mistrzów bez opłat do końca tego roku?

 

Pojawiają się informacje, że oni są wykluczeni z promocji. Byłoby to dziwne i byłby to strzał w stopę w wykonaniu NC+, ponieważ wszelkie ich dotychczasowe obwieszczenia oznajmiają, że z oferty będą mogły korzystać osoby posiadające Canal+. Nie ma nigdzie oficjalnych informacji o rzekomych obostrzeniach dla wyżej wymienionych klientów.

Dziś pisałem z konsultantką nc+ i pisała, że na pewno będą takie osoby mieć dostęp do PSP.

Rozumiem, że Twój pakiet z Canal+ jest ważny minimum do końca roku bo gdyby był np. do końca listopada to wtedy niekoniecznie, ale poza tym to powinna być LM i LE za darmo.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam pakiet start i opcje c+ za 25 zł, do końca września. Na dziś dzień nie ma możliwości przedłużenia opcji, nie wiem co będzie w październiku ale w najgorszej opcji chcąc zachować c+ i mieć dostęp do PSP będę płacił 40 zł do końca roku. Od stycznia nie wiem, 45? 50? To są chyba najbardziej pesymistyczne warianty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd taka cena?

Przecież wyraźnie był komunikat:

 

Od nowego roku kanały i serwisy pay-per-view Polsat Sport Premium będą dla nich dostępne w ofertach promocyjnych, w tym także bez dodatkowych opłat. Dla opcji bez zobowiązania planowana cena nie przekroczy 30 zł miesięcznie.

Czytaj więcej na: https://satkurier.pl/news/172515/kanaly-polsat-sport-premium-w-platformie-nc-akt.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już sobie dodałem oba kanały PSP, ale brak uprawnień, EPG... Ogólnie ciemność widzę ;)

 

Bez_tytu_u.png

 


Ponoć wszyscy co mają pełny pakiet Canal+ 8 kanałow będą mieć LM od nowego roku bez dopłat natomiast osoby które mają 6 kanał Canał dopłata 10zł. Szukam nowej oferty i tak poinformował mnie konsultant. 

To by było dobre ;)

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie negocjacje trwają, teraz wiem przed czym oni się tak bronią, aby nie dać mi pewnych 8 kanałów C+ na całość długość umowy, a tylko 6 na moich warunkach, bo jak piszecie musiałbym im dopłacać jak dobrze zrozumiałem od nowego roku po dodatkowe 10 zł miesięcznie. Ale ja sobie ich spokojnie wyczekam, piłka nożna to nie jest coś co muszę mieć od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odczytałem tak z powyższego posta:

Ponoć wszyscy co mają pełny pakiet Canal+ 8 kanałow będą mieć LM od nowego roku bez dopłat natomiast osoby które mają 6 kanał Canał dopłata 10zł. Szukam nowej oferty i tak poinformował mnie konsultant.

 

Moje rozmowy z konsultantami też tak wyglądały, jakby coś ukrywali pod tymi dwoma C+ Seriale/Discovery - nawet nie próbowali ich włączyć do negocjacji co o czymś już świadczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak zrozumiałem oficjalny komunikat prasowy, który mówi wprost o czym napisałem.

 

 

 

Abonenci nc+ posiadający kanał CANAL+ zobaczą wszystkie mecze tych prestiżowych rozgrywek bez dodatkowych opłat do końca roku.

 

A sam kanał CANAL+ można mieć przecież w obu opcjach – 6×CANAL+ oraz 8×CANAL+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wyżej jest mowa o tym co będzie można dostać po nowym roku. Do końca tego roku jest tak jak piszesz.

W porządku. Ale o tym co będzie po nowym roku to nie ma nawet sensu rozmawiać i pisać różnych bajek, skoro nc+ jeszcze nie zapowiedziała żadnych ofert. Ale widocznie część osób jest tak niecierpliwa i zamiast na to poczekać, to wolą pisać i wymyślać 43534253569 scenariuszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć wszyscy co mają pełny pakiet Canal+ 8 kanałow będą mieć LM od nowego roku bez dopłat natomiast osoby które mają 6 kanał Canał dopłata 10zł. Szukam nowej oferty i tak poinformował mnie konsultant. 

 

Padło to już wcześniej w tym temacie ale kto by czytał ;-)

 

Powyższe jest prawdą ale tylko w przypadku nowych umów i dopłata za PSP w przypadku C+6 jest 10 zł.

Padło też wcześniej, że opłata za PSP jest zależna od ceny pakietu z C+ (pakietu z C+!!!) nie z opcją C+. Z opcją C+ (na chwilę obecną jedną i nie jest to 25 zł na 6 m-cy) będzie możliwe włączenie bez zobowiązania za 30 zł ale nie tylko, bez zobowiązania również za 30 zł w przypadku pakietu extra+.

 

@Dawidoff84

Mając start i C+ za 25 zł na razie masz PSP za 0 zł do końca roku. Potem albo wł C+ i będziesz mieć PSP za dopłatą mniejszą albo przejdziesz na extra bez c+ i będziesz mieć PSP za dopłatą większą (max czyli 30 zł). A najlepiej jakbyś to zrobił przedłużając umowę ;-) wtedy nawet za 0 zł z C+ w pakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...