Skocz do zawartości

Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów na platformie CANAL+


fillion
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pogmatwane to wszystko, więc zapytam w ten sposób. Przedłużam umowę na:

1) Extra+ z 6xc+ za 69,99zł na 24 miesiące

2) Extra+ z 8xc+ za 79,99zł na 24 miesiące

3) Comfort+ za 22,50zł + opcja C+ na 6 miesięcy za 25zł potem 40zł umowa na 24 miesiące

4) Extra+ z 6xc+ za 72,50zl na 15 miesięcy

5) Extra+ z 8xc+ za 82,50zl na 15 miesięcy

 

Ile w powyższych pakietach zapłace za kanały Polsat Sport Premium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ci kolego odpowiadam a wiec tak :

Promocja się zwie " Mistrzowska Piłka" :

1) Extra+ z 6xc+ za 69,99zł na 24 miesiące po nowym roku  + 5 zł lub 10 zł   do czerwca 2019 r, jeśli PSP zostanie w nc+ po tym okresie również cena taka sama. 
2) Extra+ z 8xc+ za 79,99zł na 24 miesiące  + 5 zł lub 0 zł 

3). Superpremium wzwyż bez opłat do czerwca 2019 r

4.) 3) Comfort+ za 22,50zł + opcja C+ na 6 miesięcy za 25zł potem 40zł umowa na 24 miesiące - od 10 zł do 30 zł

5.) 4) Extra+ z 6xc+ za 72,50zl na 15 miesięcy , Extra+ z 8xc+ za 82,50zl na 15 miesięcy patrz punkt 1 i 2 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że powoli poznajemy cenę "za darmo". Naprawdę sądziliście, że będzie tak pięknie? Że nc+ zasponsoruje? Nie, nie cieszę się. Po prostu jestem realistą, za co zresztą mi się oberwało.

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0/5/10 zł dla nowych oraz przedłużających umowy, 20 zł ze zobowiązaniem do końca czerwca 2019 r. dla posiadaczy C+ x8, C+ x6. 30 zł bez zobowiązania od Extra+.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś im nie śpieszno z podaniem tego oficjalnego komunikatu...  :crazy:

Jakby mieli same dobre wiadomości, to podaliby piorunem ;) Na razie pojadą do końca roku na "otwartym oknie". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie "oficjalnego" komunikatu?

 

Nie będzie żadnego "oficjalnego" komunikatu z wykazem cen, bo ceny - jak już wiecie - są różnorodne i zalezą od indywidualnych ofert.

NC+ oficjalnie już informowała, że cena za Polsat Sport Premium będzie od 0 do 30 zł.

Oczywiście zasada jest prosta - im większy płacisz abonament NC+, tym taniej masz Polsat Sport Premium.  Taki biznes ;)

 

 

Nie chcę Was martwić, ale do Canal+ za 25 zł raczej trzeba będzie dopłacać tak czy siak. Lub przedłużyć umowę z droższym Canal+.

No takie czasy dla telewizyjnych kibiców :D

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zasada jest prosta - im większy płacisz abonament NC+, tym taniej masz Polsat Sport Premium.  Taki biznes

 

 

Nie jest to prawdą o czym już pisałem wcześniej, ktoś kto płaci za superpremium może dopłacać +10/20 zł a ktoś kto ma start z c+ 0/5/10. Wszystko zależy od ceny za pakiet główny - ile odbiega od ceny dla nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wspomniałem, wszystko zależy od ceny posiadanego pakietu :)

Cena za sam pakiet Superpremium jest różna. Ci co płacą za tan pakiet więcej raczej mogą spać spokojnie, przynajmniej do końca sezonu

 

Samo posiadanie Canal+ tez nic nie da, ważne będzie ile się za niego rzeczywiście płaci :)

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...