Skocz do zawartości

Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów na platformie CANAL+


fillion
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przekonamy się wkrótce ;)

 

Sam wiesz, że cena za Start+ z Canal+  jest różna (w zależności kto co wynegocjuje), to i oferta PSP dla tego pakietu będzie różna :)

Oczywiście zawsze można się związać na kolejne dwa lata z NC+, kupić wyższy pakiet itd. (to też będzie karta przetargowa)

Generalnie wszystko musi się zgadzać - to klient ma płacić, a nie NC+ dopłacać.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od ceny pakietu głównego z C+ ( w skrócie im bardziej cena przy przedłużeniu odbiega od oferty takiej jak ma nowy klient tym drożej - 10 zł).

Dokładnie, jeśli przykładowo ktoś przedłuża sobie w tym momencie pakiet Superpremium, to:

oferta główna 99zł, dopłaci 10zł za PSP

oferta główna za 109,99zł, dopłaci 5zł za PSP

oferta główna za 119,99zł-129,99zł, dopłaci 0zł za PSP

 

Podobnie z pakietami Extra+ Canal, czy Comfort+ Canal+

 

Ci wszyscy co mają super tanie oferty 20-30zł taniej niż w ulotce, obowiązkowo dopłacą jeśli chcą PSP.

 

Dodatkowo jeśli ktoś nie ma Canal+, aby móc włączyć PSP jako opcję dodatkową, będzie musiał posiadać minimum pakiet Extra. :)

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to prawdą o czym już pisałem wcześniej, ktoś kto płaci za superpremium może dopłacać +10/20 zł a ktoś kto ma start z c+ 0/5/10. Wszystko zależy od ceny za pakiet główny - ile odbiega od ceny dla nowego.

Coś w tym jest. Wczoraj byłem wymienić dekoder w punkcie i rozmawiałem z sprzedawcą o cenę LM. Faktycznie tłumaczył mi że zależność w dopłacie będzie różnica między ceną "normalną" pakietu a tą jaką ma klient. Np. dopłata do pakietu Superpremium za 99 zł będzie wynosiła 20 zł a do pakietu Extra z *c+ za 99 zł 0 czy 5 zł. W sumie nie chciałem mu wierzyć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jeśli przykładowo ktoś przedłuża sobie w tym momencie pakiet Superpremium, to:

oferta główna 99zł, dopłaci 10zł za PSP

oferta główna za 109,99zł, dopłaci 5zł za PSP

oferta główna za 119,99zł-129,99zł, dopłaci 0zł za PSP

 

Podobnie z pakietami Extra+ Canal, czy Comfort+ Canal+

 

Ci wszyscy co mają super tanie oferty 20-30zł taniej niż w ulotce, obowiązkowo dopłacą jeśli chcą PSP.

 

Dodatkowo jeśli ktoś nie ma Canal+, aby móc włączyć PSP jako opcję dodatkową, będzie musiał posiadać minimum pakiet Extra. :)

A dla takiego abonenta jak ja? Szczegóły w podpisie :)

 

Będą odejmować od 89,99 zł za Comfort z Canal+ czy od Extra z Canal+? A to przekracza już 30 zł :D

 

Wychodzi teraz na to, że te wszystkie rabaty przy przedłużeniu można teraz będzie sobie... (pip!).  :crazy:

 

Chyba, że ktoś ma w poważaniu LM to jeszcze na tym skorzysta. 

 

P-a-z-e-r-n-i się zrobili strasznie. Za dekoder 15 zł, za kanał 4K 10 zł, za coś co utracili 5-30 zł.... Nie długo każdy będzie miał rachunek w okolicach 120-150 zł. 

 

Jakie "oficjalnego" komunikatu?

 

Nie będzie żadnego "oficjalnego" komunikatu z wykazem cen, bo ceny - jak już wiecie - są różnorodne i zalezą od indywidualnych ofert.

NC+ oficjalnie już informowała, że cena za Polsat Sport Premium będzie od 0 do 30 zł.

Oczywiście zasada jest prosta - im większy płacisz abonament NC+, tym taniej masz Polsat Sport Premium.  Taki biznes ;)

 

 

Nie chcę Was martwić, ale do Canal+ za 25 zł raczej trzeba będzie dopłacać tak czy siak. Lub przedłużyć umowę z droższym Canal+.

No takie czasy dla telewizyjnych kibiców :D

Komunikat oficjalny będzie. Na ich profilu fb co chwilę ktoś o to pyta i odpowiadają, że proszą jeszcze o chwilę cierpliwości aż podadzą oficjalny komunikat. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi teraz na to, że te wszystkie rabaty przy przedłużeniu można teraz będzie sobie... (pip!).  :crazy:

Cóż, też sobie myślę, że się trochę załadowałem w ch..., bo konsultant proponował mi w styczniu Superpremium za 109,99 zł z Eleven za 11,99 zł i z darmowym HBO GO na 12 miesięcy do końca lutego 2019, a wziąłem opcję 99,99 zł z Eleven za 7,95 zł i HBO GO za 5 zł do końca lutego 2020, bo przy kolejnych negocjacjach już bym z tym 109,99 utknął na zawsze. Zaoszczędziłem niby 9 zł, a teraz pojawiają się plotki, że i tak im oddam to co zaoszczędziłem na LM, bo przedłużając mógłbym i wyciągnąć to za darmo. Ale nie ma co na razie się gorączkować, to co zaoszczędziłeś na swoich rabatach to Twoje na pewno, a z ceną za LM różnie może wyjść.

Edytowane przez boss509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla takiego abonenta jak ja? Szczegóły w podpisie :)

 

Będą odejmować od 89,99 zł za Comfort z Canal+ czy od Extra z Canal+? A to przekracza już 30 zł :D

 

Wychodzi teraz na to, że te wszystkie rabaty przy przedłużeniu można teraz będzie sobie... (pip!).  :crazy:

 

Chyba, że ktoś ma w poważaniu LM to jeszcze na tym skorzysta. 

 

P-a-z-e-r-n-i się zrobili strasznie. Za dekoder 15 zł, za kanał 4K 10 zł, za coś co utracili 5-30 zł.... Nie długo każdy będzie miał rachunek w okolicach 120-150 zł. 

 

Komunikat oficjalny będzie. Na ich profilu fb co chwilę ktoś o to pyta i odpowiadają, że proszą jeszcze o chwilę cierpliwości aż podadzą oficjalny komunikat. 

Spokojnie czekaj. Masz umowę do kwietnia a LM (płatna) zacznie się w lutym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie kombinowanie? Tak sobie ludzie wynegocjowali to maja. Obejrzę sobie do końca roku za free a potem nie zobaczą mojej kasy i tyle. Na każdym kroku jak tylko stracą prawa próbują tylko podnosić abo. To samo kombinatorstwo z kanałami 4k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz pakiet Extra z C+ za 99.99 to LM na przedłużenie dostaniesz za 0 zł

Jak masz pakiet Extra z C+ za 79.99 to LM = 10 zł

W wątku z ofertami dla obecnych abonentów, ludzie piszą, że przy przedłużeniu dostają LM za darmo do czerwca 2019, przy pakietach Extra 6C+ za 69.99zł i Extra 8C+ za 79.99zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...