Skocz do zawartości

Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów na platformie CANAL+


fillion
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko dla tych co przedłużają umowy. :)

Moja umowa kończy się w grudniu, ale już podobno dzwonili z jakimiś ofertami. Niewykluczone, że może w przyszłym tygodniu podejdę i coś załatwię. Jest możliwość, że już teraz coś będą mogli zaproponować z PSP? Obecnie mam Extra+ z CANAL+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kacperek14, to kup sobie w Ipli za 40zł na tydzień. :D Za 25zł z Canal+ to jest dla Ciebie świetna oferta, bo będziesz miał pełno sportu prawie codziennie, a nie tylko kilka razy w miesiącu. :) Lepszej oferty na pewno nie będzie. :)

@Emil, pamiętaj, że przedłużasz umowę najczęściej na dwa lata, a NC+ może Ci zapewnić dostęp do PSP do końca czerwca 2019. 

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ezequiel93 ale mnie interesuje tylko LM, dlatego piszę że nie chce c+ i lig co są co tydzień i ciągną się jak telenowela. Jedyne ważne mecze w ligowej piłce to liga mistrzów.

No to jak nie chcesz C+ to będziesz mógł dokupić do Extra+ pakiet z PSP najprawdopodobniej za 30zł. Jak widać średnio się to opłaca i taniej wyjdzie z C+. Ale skoro nie chcesz C+ to oczywiście zawsze możesz płacić więcej za mniej. Chociaż ja tego nie do końca rozumiem. Jak kto woli. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...