Jump to content

jackpol

Users
 • Content Count

  77
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About jackpol

 • Rank
  Amator
 1. jackpol

  Usługa nc+ GO na komputerach i urządzeniach mobilnych

  Może ktoś zweryfikować czy działają Wam kolekcję VOD?. U mnie na Iphone X cały czas buforowanie w każdej kolekcji.Kanały live działają.
 2. jackpol

  Cyfrowy Polsat - Pre-paid

  Generalnie oni sami nie wiedzą na infolinii co i jak dokładnie , jeden konsultant stwierdził że będę miał możliwość elastyczności , drugi następnego dnia się wahał ale stwierdził po 30 minutach konsultacji że też. Po czym aktywował mi pakiet darmowy bo stwierdził że nie można tego zrobić z automatu po wygaśnięciu płatnego pakietu. W Icoku nadal wisi deklaracja na pakiet płatny , więc nie mam możliwości weryfikacji jak to wygląda. Najwyżej będę pisał reklamację . Jak aktywowaliście Pakiet Darmowy też dostaliście : potwierdzenie warunków oferty? Warunki Korzystania z HBO , Regulamin VOD, Cennik Ogólny? Rozumiem że bez przyczyny tego nie dostałem i będę mógł sobie włączyć to i owo.
 3. jackpol

  Cyfrowy Polsat - Pre-paid

  Witam , Czy można z pakietu Darmowego przejść na prepaid z powrotem? Ewentualnie czy można z pakietu Darmowego złożyć deklarację na płatny pakiet, np: Familijny i po np. miesiącu korzystania z powrotem wrócić do pakietu Darmowego?
 4. jackpol

  Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów w nc+

  Już ci kolego odpowiadam a wiec tak : Promocja się zwie " Mistrzowska Piłka" : 1) Extra+ z 6xc+ za 69,99zł na 24 miesiące po nowym roku + 5 zł lub 10 zł do czerwca 2019 r, jeśli PSP zostanie w nc+ po tym okresie również cena taka sama. 2) Extra+ z 8xc+ za 79,99zł na 24 miesiące + 5 zł lub 0 zł 3). Superpremium wzwyż bez opłat do czerwca 2019 r 4.) 3) Comfort+ za 22,50zł + opcja C+ na 6 miesięcy za 25zł potem 40zł umowa na 24 miesiące - od 10 zł do 30 zł 5.) 4) Extra+ z 6xc+ za 72,50zl na 15 miesięcy , Extra+ z 8xc+ za 82,50zl na 15 miesięcy patrz punkt 1 i 2
 5. Superpremium z HBO GO i Multiroom -114.99 zł , umowa do końca lipca. Przedłużona na następujących warunkach: 24 miesiące Canal+ (6) 69,99, Extra + 5 miesięcy gratis HBO z HBO GO , potem ewentualnie 25 zł , Liga Mistrzów do końca roku za free , od stycznia do czerwca za 5zł . Jeśli LM zostanie w nc+ to lipca 2019 r do końca umowy również za 5 zł . Multiroom cena standardowa 10 zł. Generalnie chciałem zejść z kosztów i jako tako jestem zadowolony. Chociaż wolałem LM za free , ale nie chcieli dać , tylko przy Superpremium w cenie do końca umowy . Do grudnia 79,99 zł 2018 , od stycznia do czerwca 84.99 zł 2019 r. Jak oceniacie taką ofertę ?
 6. jackpol

  VIVA Deutschland i VIVA Austria

  Nagra ktoś może VIVA LOS 90S w niedziele ? Niestety nie mam możliwości mam tylko Hot Birda . Dzięki Caris za Playlistę , widzę że było sporo perełek .
 7. jackpol

  Amazon Prime Video

  Oficjalna aplikacja na Amazon Fire TV działa tylko w tych regionach gdzie jest oficjalnie stick wprowadzony do sprzedaży : UK , USA , JP, Włochy . Jeśli chcesz korzystać z polskiej oferty Amazona na Sticku to musisz na nim zainstalować Kodi i odpowiedni plugin. Ich aplikacja jest napisana pod dany region i nie jest tak uniwersalna jak Netflix
×