Jump to content

jackpol

Users
 • Content Count

  98
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About jackpol

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @STARS.TV Czy możesz coś więcej zdradzić na temat nowego internetowego projektu "Stars TV Premium"?
 2. @mastanoWłaśnie na tym mi zależy żeby móc oglądać kanał drogą satelitarną. @djrafik Z tego co zdołałem się zorientować wczoraj to w ramach prepaid można odbierać z pozycji 16E - chorwacka platforma Max TV. Reszta to tylko umowa na abonament. Ktoś może to potwierdzić z użytkwnikôw ?
 3. Powiedzcie mi proszę w jaki sposób mogę oglądać kanał drogą satelitarną ? Interesuje mnie legalny dostęp , w możliwe najtańszym wariancie. Swego czasu była karta MTV Unlimited z Astry ale została wygaszona . Wiem że kanał jest dostępny w IPLI ale niestety ostatnio zakończyli wsparcie na moim tv tej aplikacji , dostępu do kablówki gdzie oferują kanał nie posiadam ;/.
 4. Oprócz CP Go, również Ipla nie działa poprawnie na najnowszym IOS14-urządzenie IPhone X. Aplikacja resetuje się przy próbie odtworzenia materiału. Mam nadzieje, że CP szybko dostosuje swoje aplikacje do nowego systemu.
 5. Odinstalowanie aplikacji i ponowne zainstalowanie pomogło (bez wymazywania danych). Update: W dniu dzisiejszym tj.20.09.2020 niestety nie działają kanały live , odinstalowanie i zainstalowanie nic nie daje 😟.
 6. Witam. Aplikacja nie odtwarza żadnych treści wideo (z automatu się wyłącza) na najnowszym IOS14 Iphone X. Ktoś ma podobnie?
 7. Między innymi jest to kwestia umowy z dystrybutorem i wyłączności .Oczywiście aspekt finansowy też może decydować.
 8. Tylko te pudełeczko mi proponują do multiroom......Dramat
 9. Witajcie. Czy zauważyliście u siebie, żeby dekoder ten miał dziwną wadę w postaci zaniku sygnału antenowego po ponownym włączeniu z trybu czuwania? Pomaga reset wtyczkowy, ale nie wyobrażam sobie robić go codziennie rano po nocy.
 10. nikodem_2 Z tego co mi wiadomo od jakiegoś roku nie ma możliwości przejścia z prepaidu na abonament. Zwyczajnie podpisujesz nową umowę z nowym sprzętem , czyli jesteś traktowany jak nowy klient. Mam pytanie techniczne czy w trakcie trwania umowy może sobie w danych okresach rozliczeniowych przechodzić pomiędzy pakietem rodzinnym a familijnym ? Obecnie moje podstawowe zobowiązanie to pakiet rodzinny, jednak na dwa miesiąc chciałbym wziąć pakiet familijnym a następnie powrócić do pakietu rodzinnego . Z tego co widzę mogę zmodyfikować icok usługę ale czy potem jest możliwość powrotu do rodzinnego ?
 11. Te tytuły są w polskim regionie czy w jakimś innym ? Bo mi wyświetla komunikat: Ten film jest obecnie niedostępny do obejrzenia w Twojej lokalizacji.
 12. Hm, ten Wifibox chodzi o wiele gorzej niż wcześniej posiadany 5800s.Jak myślicie dlaczego wymieniają ? Serwisowanie im się kończy , czy ze względu że karta w dekoderze nie była parowania ?
 13. Czy prawdą jest że Ultrabox nie współpracuje z dekoderami po n'ce w systemie Conax w multiroom? Kazali mi wymienić na Wifiboxa, który teraz jest dekoderem dodatkowym.
 14. Umowa przedłużona: Canal+ , Extra , Canal +4K Nat Geo Play+Fox Play Filmbox -do końca sierpnia HBO, HBO Go , Cinemax do końca roku gratis Multi Man Pack -do końca sierpnia gratis. Mistrzowska Piłka Kwota 79.99 + 5 zł za Ultraboxa z dyskiem i dyszka za Multiroom. Niestety nie udało się wyrwać dekodera 4k za 0 zł Łącznie 94,99 zł /ms W sumie oferta w miarę ale bez jakiegoś super wow.
×
×
 • Create New...