Jump to content

jackpol

Users
 • Content Count

  83
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About jackpol

 • Rank
  Amator
 1. „Zagubieni" był dostępny na platformie Horizon Go , prawa należą do Disney więc zapewne pojawi się na ich platformie nawet lektora już mają nagranego . ”Z archiwum X" - jest dostępny w Fox Play. ”Przystanek Alaska", "Cudowne lata",-problem z licencją do muzyki niezabezpieczone prawa przez producentów tych seriali do transmisji w internecie, wytwórnie muzyczne żądają abstrakcyjnych kwot. "Dowody zbrodni” -NBC ciężki temat , jednak powinien być ten serial do wyrwania
 2. Zaktualizowali wykaz kanałów w pakiecie od stycznia tego roku, informacja z infolinii. A to, że nie poinformowali to już druga sprawa. Słaba komunikacja ze strony operatora.
 3. Według forumowych informacji: Czyli usługodawca nie dopełnił obowiązku informacyjnego wobec klientów, Taka informacja powinna być ogólnodostępna i na każde żądanie użytkownika, nawet gdy dokonano aktualizacji w wykazie.
 4. Masz szczęście , u mnie było przez 2 lata ale się zmyło
 5. Czy kanał TVP ABC jest w pakiecie darmowym? Bo przestał mi działać. Ponowiłem uprawnienia, ale nadal kanał zakodowany.
 6. Jakie obecnie kanały muzyczne są godne polecenia jeśli chodzi o muzykę lata 80-90 r , poza polskim Stars, 4fun Gold i VH 1 Classic ? Mogą być zarówno kodowane jak i FTA
×
×
 • Create New...