Jump to content
 • Content Count

  621
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

37 Dobra

About [email protected]

 • Rank
  Aktywny
 • Birthday 04/07/1985

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Kraków
 • Hobby
  TSW

Recent Profile Visitors

164 profile views
 1. wisl@k06

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  @Taberski Chyba nie minęły jeszcze te dwa tygodnie...
 2. wisl@k06

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  I podczas krótkiej przygody z Wisłą otarł się o LM (przegrany dwumecz z Panathinaikosem), ale czy to sukces..
 3. wisl@k06

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Bardzo trafne kolego. Już nie raz pisałem, że hasłem przewodnim fanów warszawskiej eLki i ich prezesa (chyba najbardziej irytująca persona w naszej E-sie) powinno być "pycha kroczy przed upadkiem". No i się stało. Mit o genie zwycięzcy runął jak domek z kart.
 4. wisl@k06

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Co za bzdury, zorientuj się najpierw zanim coś napiszesz. Liczę, że dotrzymasz słowa Mistrzem będzie Piast bo jest po prostu lepszy od Lecha i ten mecz wygra. Wątpię również w wygraną Legii chociaż ta drużyna to zagadka i może im wyjść mecz, tak samo Zagłębie też jest nierówne. Przed meczem z Pogonią pisałem, że Legia do końca sezonu max 4 pkt... Jak widać się sprawdziło.
 5. wisl@k06

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Czego się spodziewasz?
 6. Oferta z dzisiaj: Nowy Comfort+, 6xC+, Mistrzowska Piłka, WifiPremium Box - 74,99zł Umowa do końca października, oferta odrzucona. Najlepsze było to, że konsul mi wciskał, że ceny pakietów się zmieniły i teraz Comfort mimo iż jest uboższy o dwa kanały kosztuje 10zł więcej i Mistrzowską Piłkę dostaje za darmo..
 7. wisl@k06

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  A to co odwala Raczkowski to je cirkus skandaloza. Ogólnie większość tych karnych/niekarnych po rękach to jest jakaś parodia.
 8. wisl@k06

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Taka ciekawostka.
 9. wisl@k06

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  A wy nie musicie?! Uważam, że Piastowi wystarczy jedno zwycięstwo w ostatnich meczach, bo nie wierzę że Legia przywiezie jakieś punkty z Białegostoku. Wyczuwa się ostatnio u warszawiaków niedobór genu zwycięzcy.
 10. wisl@k06

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Jeśli uważasz że mecz w Białymstoku i z Zagłębiem będą spacerkiem to się mylisz. Legia max 4 pkt do końca sezonu.
 11. wisl@k06

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Widzę, że kolega zorientowany. Jedynymi meczami na których w tym sezonie był komplet widzów były mecze przy Reymonta, Wisły z Legią i derbowy.
 12. wisl@k06

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Przede wszystkim stadion Wisły to jeden wielki galimatias funkcjonalny, stadion na którym praktycznie poza meczami piłkarskimi nic się nie dzieje, bo projekt tego nie przewidywał.
 13. wisl@k06

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Akurat Przesmycki nie jest zbytnim autorytetem jeśli chodzi o kontrowersje. Że tylko wspomnę jego zalecenia dotyczące naginania systemu VAR i "duchu gry". Jeszcze wczoraj twierdziłem że karnego być nie powinno, dzisiaj po L+E już taki pewny nie jestem, bardziej że karny. Ja tam się nie znam, ale przepisy o ręce w polu karnym są do zmiany bo już tego nikt nie ogarnia.
 14. wisl@k06

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  http://weszlo.com/2019/04/27/pelnego-stadionu-gdansku-bedzie-absurdalnego-powodu/
 15. wisl@k06

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Panowie spokojnie z tym MP dla Legii. Jeszcze 4 kolejki, Legia gra jeszcze z Piastem i Jagą w Białymstoku. Lechia ma łatwiejszy terminarz i jak wygra wszystko to moim zdaniem będzie mistrzem. No i jeszcze jest ten Piast.. najbliższy mecz ich zweryfikuje.
×