Jump to content
 • Content Count

  640
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

44 Dobra

About [email protected]

 • Rank
  Aktywny
 • Birthday 04/07/1985

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Kraków
 • Hobby
  TSW

Recent Profile Visitors

314 profile views
 1. @luckyW ICA są opcje na wymianę dekodera na 4K. Sprawdź u siebie
 2. @Ozzy666A nie włączałeś przypadkiem MMP w Black Weekend?
 3. I nie masz w zestawieniu ofert błędu? W szczegółach oferty koniec okresu gwarantowanego masz 01-02? Jeśli tak to Ci się udało. Piszę jak jest u mnie.
 4. Raczej nie dostaniesz do końca stycznia. Również zrobiłem jak Ty, też dostałem potwierdzenie, ale w Zestawieniu ofert mam błąd przy akceptacji, tak jak @misiek1985. Pisałem na czacie w tej sprawie i dowiedziałem się, że nie można włączać drugi raz tej samej oferty mając ją aktywną. Pewnie można by się bawić w reklamacje, bo na mailu oferta jest... ale chyba mi się nie chce.
 5. Wstyd. Żenada. Kompromitacja. Hańba. [beep]stwo. Nie wracajcie do domu. Najwyższy czas zacząć bić na alarm, bo od ponad miesiąca jesteśmy najgorzej grającą ekipą.
 6. Nie wiem jak u Was, ale ja od lipca zgłosiłem już trzecią reklamację na to konto CA. Najpierw pobrali mi opłatę za kartę, później nie wypłacili 100zł, a teraz opóźnienia z wypłatą połowy rachunku. Jak się nie doprosisz to nie masz...
 7. Dzisiaj dostałem zwrot za 3 miesiące (sierpień, wrzesień, październik) jako pozytywnie rozpatrzoną reklamację.
 8. Kontaktowałem się z konsultantem i stwierdził, że 30 dni od wykonania przelewu. Drugi twierdzi, że do końca następnego miesiąca. Ja nie otrzymałem nawet zwrotu za sierpień, poszła reklamacja 1 października, mają 30 dni na rozpatrzenie.
 9. A czy promocja w CA ze zwrotem 460zł nie była czasem do końca lipca?
 10. Uhm... Wisła w 2011 roku: 13.08. Liga, 17.08. Apoel, 20.08 Liga, 23.08. Apoel. No ale klub ze stolicy wylosował prawdziwą potęgę, nie ma co porównywać
 11. To co wyczynia nasz klub ze stolicy i co wygaduje jego trener to już nawet nie jest śmieszne a żałosne. Serio? Przekładać mecz ligowy bo gramy w III rundzie (!) LE?! Bo mają pełno w gaciach bo w końcu trafili na nieamatorów?! I jeszcze Esa się zgodziła... ehh. Jakoś jak Wisła grała o LM w ostatniej rundzie gdzie faktycznie coś prezentowaliśmy i mieliśmy szanse to nam nikt terminarza ligi nie zmieniał tylko graliśmy co 3 dni. Liczę na to że dostaną srogi wp.... z tymi grekami.
 12. Na chwilę obecną (a możliwe, że również w dłuższej przyszłości) kanały c+sport3 i 4 są kuzynowi niepotrzebne, ponieważ nie ma na nich nic, poza tym co ma już w pakiecie z 6c+. No chyba, że jest takim fanatykiem, że chciałby oglądać powtórki ekstraklasy non stop. Ale to już się nadaje do leczenia...
 13. Organizacyjnie damy radę, sportowo jak będzie zdrowie to jestem spokojny, mocny środek tabeli.
×
×
 • Create New...