Skocz do zawartości

Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów na platformie CANAL+


fillion
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale NC+ jest mocno wygrane w całej tej sytuacji. Nie wydali ani euro na prawa do transmisji a mają całą LM na swojej platformie. Mogą się chwalić w spotach reklamowych że cała Liga Mistrzów u nich. A abonenci i tak zapłacą.

Edytowane przez Mr. Orbita
Post skorygowany (nie na swoich antenach - na platformie, na bazie uwagi innych użytkowników).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego, że postanowili zaoszczędzoną kasę wydać na inne prawa, które wzmocnią ofertę sportowych Canal+. Gdzieś kiedyś czytałem, że sportowe Canal+ w większości abonują fani Ekstraklasy i to jest dla nich priorytet i z powodu tych strat mieliby znacznie większy odpływ, aniżeli z powodu starty LM i LE.

Źle mnie zrozumiałeś.

Zastanawiałem się, dlaczego NC+ nie udostępniało LM abonentom CP. Przecież też by na tym zarobili. Widocznie nie musieli, nie chcieli.

Wielu na tym forum pisało, że Solorz gra na wyniszczenie NC+. Zabiera im ekskluzywne prawa, płacąc za nie wielkie pieniądze. Wielu na tym forum zarzekało się, że LM w NC+ nie będzie (bez wymieniania nicków ;)). Jednak chwilę później te same prawa w całości trafiają do NC+ za jakiś ułamek tej wielkiej kwoty. Co więcej, NC+ odbije to sobie na swoich abonentach i jeszcze na tym zarobi.

Specyficzna metoda wykańczania konkurencji. :)

Edytowane przez vigoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydali? Pewnie spory procent pieniędzy wydanych przez CP na Ligę Mistrzów teraz właśnie wrócił do kieszeni Solorza...

 

Ale zapewne nie taki % pieniędzy, jaki musieliby wydać na zakup tych praw. Myślę, że ten deal nc+ bardziej się opłacał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Wielu na tym forum pisało, że Solorz gra na wyniszczenie NC+. Zabiera im ekskluzywne prawa.

Wielu myśli , ze Solorz siedzi w domu i knuje swój plan jak wykończyć NC+.

Nic bardziej mylnego, on nie ma czasu na takie bzdury. Te całe waśnie to tylko wymysł abonentów. Nikogo nie interesuje , że abo CP nie lubi abo NC+.

Panowie pieniądz rzadzi światem. To się nie zmieniło i nie zmieni. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co więcej, NC+ odbije to sobie na swoich abonentach i jeszcze na tym zarobi.

 

Zastanowiłbym się mocno nad tym, czy zarobi. Udostępnienie za darmo do końca roku na pewno będzie ich trochę kosztować, na późniejszej dystrybucji też mogą dostać grosze, bo przecież Polsat pewnie będzie chciał zarobić tyle co u siebie, w tym wypadku nc+ nie może za dużo brać dla siebie, bo byłaby duża różnica ceny w porównaniu z konkurencją.

 

Ja nawet biorę pod uwagę opcję, którą ktoś tutaj już wymieniał. NC+ dołoży do interesu, ażeby utrzymać abonentów chcących LM. Kasę i tak wydaliby na prawa, zaoszczędzili, to mogą trochę wydać(zapewne mniej, niż gdyby prawa zakupili dla C+) a abonentów udobruchać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe, nc+ na swoich stronach w ogóle nie wymienia Super HD przy nazwach dwóch głównych kanałów. Kolejny raz widać, że oni tego u siebie w ogóle nie uznają. Wcześniej przedstawiciel nc+ mówił, że Super HD nie istnieje :lol:

 

Ale przy kanałach Polsat Sport Premium 3–6 już normalnie są dopisane PPV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długie czy nie, ale tak się w całości nazywają te dwa kanały. Ominęli to celowo po prostu :)

 

Jedynym plusem tego ich Super HD może być nadawanie w 1080p oraz 50 fps. Ale czy tak rzeczywiście będzie, to się okaże. Lecz nie ma co specjalnie wymagać takich standardów od Cyfrowego Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mnie fantazja ponosi, ale przyszło mi teraz do głowy to, że skoro Polsat Sport Premium i sersiy PPV będą w nc+, to czy czasami nie dojdzie do podziału Ekstraklasy pomiędzy właśnie nc+ a CP. Cześć męczy w Canal+, część w Polsat Sport Premium.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że będzie w NC+ to wiedziałem od dawna bo Solorz zawsze chce zarobić. Ale to że NC+ zdobędzie się na gest i udostępni za darmo przez 5 msc tego nawet nie przypuszczałem. Coś czuję że od nowego roku cena za LM też nie będzie aż tak wygórowana dla posiadaczy C+.

 

PS. Nie oglądam piłki nożnej ale specjalnie włączę pierwszy mecz by zobaczyć tą jakość SUPER HD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w nc+ mamy:

 

Speedway GP

Speedway Ekstralige

NBA

Bundeslige

Premier Lige

Serie A

Lique 1

La Lige

Champions League

Liga Europy

Ekstraklase

 

Czego chcieć więcej :wink:

 

Brawo NC+ ! :brawo:

Zapomniałeś o lidze mistrzów i mistrzyń w siatkówce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję że od nowego roku cena za LM też nie będzie aż tak wygórowana dla posiadaczy C+.

Jest napisane jasno – od nowego roku kanały i serwisy pay-per-view Polsat Sport Premium będą dostępne dla posiadających kanał CANAL+ w ofertach promocyjnych, w tym także bez dodatkowych opłat. Dodaje, że dla opcji bez zobowiązania planowana cena nie przekroczy 30 zł miesięcznie.

 

Także można obstawiać, że najwyższe pakiety będą miały bezpłatnie, niższe za np. 10 zł/mies. i tak dalej, i tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się będę śmiał jak NC+ udostępni programy Polsat Sport Premium tylko tym co mają dostęp do programów C+ i zestawy z kartą Cayman. To będzie pokerowe zagranie z ich strony. Szach mat dla kart Cameleon :mrgreen:

Ale taki zabieg miałby sens w przypadku abonentów którym kończy się umowa powiedzmy z końcem obecnego roku oraz w 2019 roku. Wtedy zapewne będą prowadzić agresywną politykę sprzedaży (czytaj przedłużania umów) tylko po to by ściągnąć z rynku wszystkie karty cameleona.

 

Jednak dziś cieszmy się z tego że LM i LE pozostały na platformie nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby dlaczego? CP byłoby w plecy gdyby tak nie zrobiło. Kasa...robi swoje. Kto zapłaci? Nie ja :-D Tylko wielbiciele kopanej ;-)

A udostępniając i tak te kanały bezpłatnie w otwartym oknie do końca roku dla znacznej części abonentów, to nie będą w plecy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...