Skocz do zawartości

TV Trwam


kulaq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, wislok napisał(a):

Specjalnie szukasz😂 by co udowodnić?

 

Twoje szyderstwo

31 minut temu, wislok napisał(a):

 Ach co za przypadek, wsztystkie tego typu wypowiedzi spotykam w duzych miastach

 

 

Kapłani rozpolitykowani są wszędzie i należy to krytykować, a nie usprawiedliwiać.

Dziwnym trafem tylko wypowiedzi w jedną stronę są odnotowywane w kościołach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi coraz bardziej podoba się ten kanał zwłaszcza że otwiera się powoli na produkcje które wcześniej można było zobaczyć tylko w TVP, lub w internecie Przykład? Seriale starsze, dokumenty itp. Ostatnio gościem w RN był Jakub Maciejewski, dziennikarz wPolityce.pl który na Ukrainie podczas wojny spędził tam ponad 150 dni i napisał o tym książkę

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Moja babcia kiedyś całymi dniami mogła oglądać TV Trwam. Od śmierci dziadka po zmianie mieszkania i telewizora wraz z dostawcą telewizji (z kablowej na NTC) przestała oglądać i nawet nie chce, bądź nie ma zamiaru przełączać na ten kanał. Trzyma się tylko 4-5 pierwszych pozycji na liście.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.06.2023 o 15:01, dvbtowiec napisał(a):

Zakładając że ten tren się utrzyma za rok będzie 19 000 widzów, za dwa lata 14 600 widzów.

4 lata i praktycznie zerowa widownia.

 

Stała widownia stacji, czyli seniorzy umierają, więc nie dziwi mnie to, że oglądalność TV Trwam spada.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 15.03.2023 o 14:54, dvbtowiec napisał(a):
 
 

Ale to nie oznacza że ksiądz powinien w ten sposób mówić. Kościół powinien trzymać się z dala od polityki.

Sam przestałem chodzić do swojej macierzystej parafii właśnie ze wzgl. na to że na ambonie często sugerowano mi kogo mam popierać.

Takie wypowiedzi właśnie m.in. zniechęcają młodych do kościoła.

Jedni tak jak ja zmienią parafię, inni przestaną chodzić.

Polityka nie jest dziedziną życia stojącą ponad moralnością czy katolicką nauką społeczną. Równie dobrze można by oczekiwać, by Kościół katolicki stał ponad prawem państwowym.

W dniu 4.06.2023 o 07:34, Frontowiec napisał(a):
 
 

 

Stała widownia stacji, czyli seniorzy umierają, więc nie dziwi mnie to, że oglądalność TV Trwam spada.

Seniorów akurat w Polsce przybywa, mamy starzejące się społeczeństwo. Problem mamy z ubytkiem ludzi młodych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam kiedyś założyłem kilka instalacji z zestawu satelitarnego  TV Trwam. 100 procent klientów to były osoby starsze. Ostatnio zdarzyła nawet instalacja naziemna dla TV Trwam.. Dekoder był z ich pisma Nasz Dziennik. Antena była kupiona osobno. Ale to był wyjątek od reguły Od dobrych kilku lat już nikt po nowe instalacje się nie zgłasza. Tym bardziej osoby młode. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Kirk napisał(a):

Tu w sumie bardziej chodzi o to, że ubywa stałych widzów, a nie przychodzą nowi.

Może wreszcie powinni zadbać o emisje na Hot Birdzie zamiast na Astrze? Na pewno by im widownia wzrosła. Stacja mogłaby być nawet hitem u ludzi starszych tak jak dawniej TV Niepokalanów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Poland o. Rydzyk raczej nie jest zainteresowany przeniesieniem TV Trwam z Astry do HotBirda, choć miałby taniej gdyby kupił miejsce na transporterze u Telespazio.

 

Zaś jeśli chodzi o oglądalność, to ona raczej nie wzrośnie i sam Ojciec Dyrektor o tym wie, skoro w "Naszym Dzienniku" mówił o niskich datkach na swoje media. Z kolei jeśli chodzi o Telewizję Niepokalanów, to ona faktycznie nie szła w politykę, w przeciwieństwie do TV Trwam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...