Skocz do zawartości

GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie latam po kanałach i Polsat News który jest retransmitowany na Polsat Biznes wygląda lepiej niż ten oryginalny :) Może na normalnym obrazie tego tak nie widać ale na pasku tak. Tak jakby na Polsat News, flagowym kanale CP, była większa kompresja niż na Polsat Biznes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej ten jasno żółty (dla informacji pilnych) jest ładniejszy niż ten ciemno żółty a i kiedy oni w końcu do loga Polsat News dodadzą dwie literki HD

21a3fc8426fe.png

Ten ich żółty był taki odróżniający się.

 

Właśnie lepszy był ten stary żółty.

Mogli by uciąć tą belkę jeszcze trochę z lewej strony - wyglądało by to tak lżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego na kanle HD logo stacji jest dostosowane do 4:3 ? Przecież to absurd i marnowanie miejsca na ekranie.

A kto powiedział, że to z myślą o 4/3? Taki jest układ graficzny PN, podobnie jest w TVN24.

 

Układ graficzny na obu wymienionych kanałach jest pod 4/3.Pod 16/9 przez kilka dni po rozpoczęciu panoramicznej emisji nadawał TVN24 ale właśnie "dostosowaniem" pod stare telewizory tłumaczono wtedy zmianę grafiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Bardzo dziwnie wygląda ten znaczek. Nie wiem kto wymyślił taki śmieszny znaczek, sam napis hd bez polsat news.

No właśnie, nie mogli zrobić normalnego loga (drugiego) dla wersji HD? :roll:

 

Tvn 24 ma dwie wersje loga - jedna dla SD, druga dla HD. Da się?

 

A to "HD" na PolSat News HD oderwane od rzeczywistości jest bezsensu i totalnie denne! :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładów nie należy szukać u konkurencji, bo nawet Polsat HD ma własne logo :) W epoce w pełni zautomatyzowanych systemów emisyjnych, to chyba nie jest problem. Już się chyba nie używa specjalnych mikserów specjalnie do emisji loga czy oznaczenia wiekowego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Trochę mnie zdziwiło to, że ok. 19:50, gdy konkurencyjne stacje emitowały program specjalny, Polsat News jak gdyby nic się nie stało nadawał powtórkę "Interwencji". Skoro to stacja informacyjna, to chyba powinna starać się informować na bieżąco podczas zdarzeń takich jak dzisiejsze i nie powinna bać się łamać ramówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem relację w TVN24 i tam to wyglądało lepiej niż w TVP Info (też zerkałem), gdy napływały nowe wiadomości to nie bano się przerywać gościom by je podać. A co do powtarzalności odpowiedzi - w tej sprawie jest wiele sprzecznych informacji i nie da się tak od razu podać wszystkiego.

Ja tam wolę żeby mówiono mi na bieżąco o tym co się dzieje, w końcu to stacja informacyjna. A magazyny mogą sobie w nocy lecieć, skoro to powtórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się w Polsacie News to bardziej podoba, że nieraz są nieruchawi, nieraz opóźnieni, słabsi technicznie, ale nie ma tej medialnej biegunki co np. w TVN24, gdzie z kompletnej [beep]oły potrafią nieraz zrobić temat na cały dzień i zniweczyć ramówkę. W PN coś powiedzą, z kimś się połączą, a potem program często idzie normalnie i tylko jak naprawdę coś się zmieni powinni informować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś jak to wygląda choćby w TVP INFO? W kółko te same pytania i te same odpowiedzi - do każdego gościa te same pytania, jakies filozoficzne wywowdy prowadzących itp.

Wolę powtórkę magazyny... Polsat News to najl. kanał informacyjny z prawdziwego zdarzenia w naszym kraju!

Bo każdy siedzi jak niedoje**ny przed telewizorem cały wieczór i śledzi kanały informacyjne. Co jeśli całe popołudnie spędziłem poza domem, a wieczorem dopiero włączam telewizor i "najl. kanał informacyjny z prawdziwego zdarzenia"? Oglądam reportaże o pękających ścianach w starych kamienicach albo zbieraczy śmieci, który zasmradza życie sąsiadom. To są newsy dnia, co tam katastrofa samolotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...