Skocz do zawartości

GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawienie się wersji Polsat News HD to dobry znak dla rynku. Teraz TVN, aby odeprzeć atak, musi dać TVN 24 Biznes i Świat HD. A TVP Info, aby nie byc z tyłu również musi przejść na TVP Info HD (choć publiczny nadawca nie ma wystarczającej ilości kamer HD - muszą w końcu zainwestować w sprzęt. A jak nie mają wystarczających funduszy to powinni zamknąć kanał).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Polsat News HD dostępny jest już w Cyfrowym Polsacie oraz UPC.

 

U mnie w kablówce obraz kanału jest super. Szkoda jedynie, że Polsat News nie zrobił nowej grafiki z logo Polsat News HD, tylko daje znaczek HD w prawym górnym roku. Wygląda to trochę mało profesjonalnie. TVN24 HD wypada przy tym lepiej :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy tak z tą adnotacją HD? Zupełnie nieistotne. Lepiej jakby "ze skalowali" grafikę żeby była mniejsza w wersji HD. Coś jak kiedyś Sky News w wersji HD bo obecna na dużym ekranie jest za wielka, mniejsze belki = więcej treści na nich + większa powierzchnia dla obrazu pod spodem.

 

btw. są jakieś sygnały o dostępie dla abonentów nc+?

 

I jeszcze jedno, widział ktoś poranek na Polsat HD? Było w dobrej jakości? Ciekaw jestem jak wydarzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Wydarzenia na Polsat HD w HD, a w zasadzie to w "HD Ready".

 

Studio w HD, czołówka w SD, zajawki w SD, grafika ekranowa w czołówkach w SD.

 

Później, belka w zapowiedzi materiału w studio w HD, dalsze grafiki i materiał w SD, ale belka z podpisem autora, lub wypowiadającego się w HD. Pomieszanie z poplątaniem. Takie coś jak teraz to powinno być od momentu startu Polsat HD, a do sytuacji jak w Faktach na TVN HD daleka droga. Mały krok w dobrym kierunku, ale jeszcze wiele przed Polsatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Daleko temu kanałowi do HD. Nawet reklamy nie są emitowane w natywnym HD. Chyba mamy do czynienia z testem, a na prawdziwy kanał w wysokiej rozdzielczości będziemy musieli zaczekać. Ktoś porównywał do TVP HD. Nie! To nie jest HD.

Przed chwilą oglądałem na Polsat HD "Pierwszą miłość" - tam jest w HD. Polsat News HD nie jest w HD. Na pewno lepsza jakość od wersji SD, ale do jakości TVP HD czy TVN 24 HD to jeszcze daleko. Sprawdzałem na Mediaboxie w UPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...