Skocz do zawartości

GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo nie każda telewizja pozwala sobie na wprowadzanie rynsztoka na antenę... Pan Korwin-Mikke jest burakiem samym w sobie, wstyd przeprowadzać z nim wywiad i wstyd na niego oddać głos. Ja się TVN24 nie dziwię, konkurencja natomiast stara się w ten sposób podbudować oglądalność.

A pan poseł Niesiołowski? Na antenach TVNu dość często gości lub udziela wypowiedzi ;)

 

Nie ze wszystkim co mówi JKM się zgadzam, ale póki co nie znalazłem wśród programów partii w Polsce czegoś lepszego od programu politycznego Kongresu Nowej Prawicy. Już jakiś czas temu widziałem w Polsat News jakaś relacje z którejś z ostatnich akcji KNP, także brawa dla PN. Mogliby kiedyś zaprosić do studia też jakiś innych członków KNP, którzy mają sporo ciekawego do powiedzenia (kto ogląda "Młodzież kontra" ten wie o czym mówię) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem pochwalić Polsat News za współpracę z fundacją integracja i program "integracja". Polsat pozytywnie wyróżnia się na tle pozostałych stacji informacyjnych w kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał informacyjny w mojej opinii powinien nadawać 24 godziny na dobę. Bez względu na przerwy techniczne. Nawet jakby miały być nadawane w tym czasie powtórki, to zawsze znajdzie się ktoś, komu się to przyda. I mijasz się z prawdą, że na każdym kanale są raz na jakiś czas przerwy techniczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał informacyjny w mojej opinii powinien nadawać 24 godziny na dobę. Bez względu na przerwy techniczne. Nawet jakby miały być nadawane w tym czasie powtórki, to zawsze znajdzie się ktoś, komu się to przyda. I mijasz się z prawdą, że na każdym kanale są raz na jakiś czas przerwy techniczne.

 

Nawet we wakacje się czepiasz szczególików. Nie masz nic innego do roboty? Idź na spacer. Naprawdę twoje uwielbienie TVN-u, a atakowanie innych telewizji w Polsce robi się irytujące.

To nie jest jakaś tragedia, że stacja informacyjna nadała przerwę techniczną. Jestem przekonany, że jakby w tym czasie wydarzyło się coś pilnego, to by pół ekranu było na żółto i wrócili do normalnej emisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę czepiał się szczegółów niezależnie od tego jaki jest miesiąc i nie mów mi z łaski swojej co mam robić. I to nie jest atak na Polsat News, tylko zwrócenie uwagi na fakt, który w mojej opinii nie powinien mieć miejsca. Mam prawo mieć takie zdanie i Tobie nic do tego. I TVN tu nie ma znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Przerwa techniczna była też w Polsacie otwartym, nie wiem jak w innych. Być może była taka potrzeba.

 

@matik: Zapewne jakby TVN24 zrobił przerwę to byś się wcale nie przyczepił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie musisz mieć strasznie dużo wolnego czasu albo brak życia prywatnego.
Albo pracę przy komputerze :>
@matik: Zapewne jakby TVN24 zrobił przerwę to byś się wcale nie przyczepił.
W takich sytuacjach odsyłam zawsze do moich poprzednich postów - nie mam nic do ukrycia i równie dobrze możesz zobaczyć ile to razy psioczyłem na TVN24.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Z Polsat News/Biznes odchodzi Agnieszka Jabłońska-Twaróg, która została rzeczniczką prasową Ministerstwa Skarbu Państwa. Dziennikarka prowadziła serwisy informacyjne oraz programy "Kto ma rację?" i "Biznes Informacje".

 

Źródło: https://satkurier.pl/news/89940/z-polsat ... nstwa.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...