Skocz do zawartości

GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://rybitzky.salon24.pl/477173,red-gozdyra-w-akcji-czyli-kto-powstrzyma-[beep]two-w-mediach

Ciekawy wpis trafnie oceniający kulturę w polskich mediach, m.in. o w/w pani, która z jakiegoś nieznanego powodu została w ogóle zatrudniona w telewizji. Totalny brak obycia.

A czy to dziennikarka zaczęła konflikt? Już raz dziennikarzy pobili jeśli będzie się to tak nagłaśniać dojdzie do tragedii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Polsat News jako jedyny kanał informacyjny zdecydował się na transmisję mszy przed rozpoczynającym się dziś konklawe. Dobra decyzja.

 

Własnie nie bo to Polsat News a nie Polsat Msza. Według mnie Superstacja powinna współpracować z PN i wszystkie transmisje na żywo (jakieś msze, wiece, sejm, rozprawy sadowe np. Katarzyny W. itd) dawać tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat News jako jedyny kanał informacyjny zdecydował się na transmisję mszy przed rozpoczynającym się dziś konklawe. Dobra decyzja.

Narzeka się, że TVN24 gdy podłapie jakiś temat, to podnieca się nim całymi dniami. W przypadku konklawe i jego wyniku, czepiłbym się właśnie Polsatu News, bo tam był to temat numer jeden, aż do przesady. To już TVN24 był pewną odskocznią, jakby wybór papieża był najważniejszym wydarzeniem na świecie. To już nas nie dotyczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat News jako jedyny kanał informacyjny zdecydował się na transmisję mszy przed rozpoczynającym się dziś konklawe. Dobra decyzja.

Narzeka się, że TVN24 gdy podłapie jakiś temat, to podnieca się nim całymi dniami. W przypadku konklawe i jego wyniku, czepiłbym się właśnie Polsatu News, bo tam był to temat numer jeden, aż do przesady. To już TVN24 był pewną odskocznią, jakby wybór papieża był najważniejszym wydarzeniem na świecie. To już nas nie dotyczy.

No tak szczególnie gabinet papieża i plan dzienny papieża to była naprawdę odskocznia. Szkoda ze nie wprowadzili godziny kiedy chodzi na sisiu i kupke i nie pokazali wizualizacji papieskiego kibla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/wi ... ak-czy-nie

Uważam to za błąd. "To był dzień na świecie" był jednym z najlepszych ,jeśli nie najlepszą pozycją programową tego kanału. Ile można słuchać jedynie o naszej polityce i o ich przepychankach,bo przecież tym zajmują się Gość Wydarzeń,To był dzień czy "Wydarzenia,opinie,komentarze",czyli flagowe programy. Zamiast 7 emisji po ok.30minut otrzymujemy tygodniowy magazyn godzinny, rachunek jest prosty. A ten nowy program to dla mnie kolejne jakieś informacyjne show i naciąganie na kasę ludzi,tak to wygląda jak czytam opis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem oglądać kilka tygodni temu "To był dzień na świecie" i uważam, że to genialny program, nie ma w nim kolejnego rozwodzenia nad Kaczyńskim czy Tuskiem oraz powtarzania tych samych informacji przez cały dzień, były tam naprawdę ciekawe informacje, które nie znajdziemy w innych programach, na dodatek bardzo dobre komentarze ekspertów. Dobrze, że zachowają (i przedłużą) niedzielną emisję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do sprawy likwidacji "To był dzień na świecie" - również jestem temu przeciwny. Redukcja jedynego codziennego programu poruszającego sprawy międzynarodowe do cotygodniowego bloku jest dużym błędem, a głos krytyki ze strony dziennikarzy i widzów tylko go uwypukla. Przez blisko 5 lat wszystko było w porządku, a teraz nagle wyniki oglądalności biorą górę i trzeba program znieść z anteny. Smutne dla mnie tym bardziej, że był to jedyny program z anteny Polsat News, którego byłem wiernym widzem i którego mi żal. Żal tym bardziej, gdy okazuje się, że w zamian Polsat zaoferuje jakiś populistyczny program z miernymi dziennikarzami jako prowadzącymi. Pan Grzegorz Dobiecki - jedyny autorytet tej stacji, spychany na margines... Trochę pociesza fakt, że to nie likwidacja całkowita, że w zamian powstanie całogodzinny "To był tydzień na świecie", ale wiadomo, to już nie to samo.

 

Przy okazji nasunęła mi się myśl, że skoro mówimy o eliminowaniu tematyki międzynarodowej z debaty publicznej to czy nie powinien być to impuls dla mediów publicznych? Skoro TVP Info ma stać się "pełnowymiarowym kanałem informacyjnym" (już bez programów regionalnych), to nie powinno zabraknąć w ramówce stacji takiego właśnie codziennego programu na wzór TBDnŚ. Skoro tematyka międzynarodowa jest już w mediach sferą misji to jak nic TVP powinna się tym zająć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od 30 marca, brak weekendowych "Nowy dzień w Polsat News" na antenie głównej Polsatu.

Ostatnio na PN emitują ogłoszenie nadawcy, że program wyłącznie w PN, ale ostatnio na Polsacie 2 i w Polsat Biznes program weekendowy się znalazł i jest również w ramówce na kolejne weekendy.

 

Jeżeli chodzi o program "Tak czy Nie", to akurat pierwsze emisje zapowiadają dość ciekawy program, ale mogli tak przebudować wieczorną ramówkę, że znalazłoby się miejsce na obydwa programy.

 

Program "Premierzy" byłby idealny do prowadzenia przez pana Chrabotę. Szkoda, że się już nie pojawia w PN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...