Skocz do zawartości

GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@puszczyk Czy to były byki można polemizować.

 

Myślę, że dyskusję powinno zamknąć zdanie JKM, który powiedział, że dziennikarka nie popełniła błędu, ponieważ chodziło mu o ludzi "takich jak", a nie o dokładnie tych.

 

Wydaje mi się tu być krytyka przesadzona. Dziennikarce nie chodziło o konkretnie te osoby,tylko o ludzi pokroju tych postaci obecnie,bo tu było porównanie Korwina.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale te cytaty odnoszą się tylko do jednego filmiku. Co do tego, że przedstawiła JKM jako Palikota wszyscy są zgodni i nie można tego podważyć. Nawet się nie poprawiła (zdarza się przecież, że jakiś dziennikarz przejęzyczy się, czy coś, ale zaraz się poprawia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli ktoś słabo wypadł w tej debacie, to na pewno Celiński... Ale nie wiem, jaki masz zarzut do pani Gozdyry w tym przypadku. Nie oczekiwałeś chyba, że nie będzie zadawała pytań, tylko będzie bezkrytycznie głaskać po głowie narodowców. To nie TV Republika - tu się debatuje, a nie po prostu wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gozdyra to słaby punkt Polsat News, jeśli nie najsłabszy. Natomiast wydaje mi się,że do wielu rzeczy można się przyczepić,ale naprawdę sądzicie,że nie rozróżnia Palikota od Janusza Korwin -Mikke?? Tak bywa,że się człowiek przejęzyczy, myśli jedno, mówi drugie, po to ma słuchawkę,że ktoś powinien jej powiedzieć Agnieszka powiedziałaś Palikota. Natomiast na pewno można jej zarzucić lansowanie własnych pogladów, agresywne zachowanie i nierównomierne do gości pogladów i stronniczość.I fakt,że nie potrafi poprowadzić dyskusji i goście co często zauważyłem schodzą na zupełnie inny temat niż przedmiot dyskusji i tak np. debata o wydatkach partii politycznych przerodziła się w dyskusję dlaczego PO spadają sondaże i dlaczego mają kryzys. Uważam,że zdjęcie programu "To był dzień na świecie " to był wielki błąd Polsatu News,a program "Tak czy Nie?" jest po prostu bardzo słaby i trzeba powiedzieć,że bardzo często tematy dyskusji się powtarzają i są bardzo płytkie ,a także nie są to problemy ważne dla szarego człowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który pytanie zlekceważył, to pytanie zrozumiałem tak samo jak i Korwin. Nie lubię Gozdyry,ale myślę,że to po prostu szukanie sensacji i robienie z widły igły oraz zapewnienie sobie klikalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj kilka ostatnich postów, to (może) zrozumiesz, że mówimy tu o aspektach czysto dziennikarskich. A w tym elemencie Gozdyra za każdym razem się totalnie kompromituję. A to jakich miała gości i co oni robili nie ma żadnego znaczenia. Zrozumiał teraz?

Ale czym się skompromitowała w tym konkretnym filmie, który wrzuciłeś, że opisałeś to jako "skrajną głupotę" i zakończyłeś całość pytaniem: "I to ma być dziennikarstwo?"? Ma dużo przejęzyczeń, fakt, ale w tym filmie nic nadzwyczajnego nie było. Ponieważ wrzuciłeś bez żadnego wyjaśnienia, to musiałem się zastanawiać, o co Tobie w ogóle chodziło. Tak sobie wrzuciłeś, bo akurat ona prowadziła program i będziesz tak sobie wrzucał codzienne dla zasady?

 

Natomiast na pewno można jej zarzucić lansowanie własnych pogladów, agresywne zachowanie i nierównomierne do gości pogladów i stronniczość.I fakt,że nie potrafi poprowadzić dyskusji i goście co często zauważyłem schodzą na zupełnie inny temat niż przedmiot dyskusji i tak np. debata o wydatkach partii politycznych przerodziła się w dyskusję dlaczego PO spadają sondaże i dlaczego mają kryzys.

Wydaje mi się, że tak w założeniu programu ma być... Zapraszani są goście o całkiem odmiennych poglądach i siłą napędową tego programu ma być taki pojedynek między nimi, kontrowersja, która z założenia ma wypełnić czas antenowy, że prowadząca ma być moderatorem dyskusji, czyli dopiero jak sami nie mają się o co spierać ze sobą, to sama zaczyna dolewać oliwę do ognia.

 

Uważam,że zdjęcie programu "To był dzień na świecie " to był wielki błąd Polsatu News

Podpisuję się rękami i nogami. Potrzeba zwiększenia oglądalności jednak zwyciężyła. Oby więcej normalnych programów nie znikło z ramówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W "Nowy dzień w Polsat News" często pokazują różne miejscowości , jaka jest tam pogoda i przy okazji chwalą się technologią LTE. Dziś akurat pokazują moją miejscowość, i zachwalają cudowny zamek , napis na żywo, pogoda przepiegna a w rzeczywistości mgła jest :D Więc jak zrobili wcześniej materiał, to nie powinni dopisywać do tego "na żywo", no chyba że internet LTE ma takie opóźnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie dziś (dobry temat dzisiaj swoją drogą ;) ) już któryś raz program "Tak czy Nie" który prowadziła akurat pani Gozdyra.

Według mnie całkiem dobrze sobie radzi w tego typu programach, nie przerywa rozmówcom, daje się wypowiedzieć do końca, nie jest aż tak najgorzej jak to niektórzy piszą, a jest już na pewno lepiej niż w TVN 24 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie każda telewizja pozwala sobie na wprowadzanie rynsztoka na antenę... Pan Korwin-Mikke jest burakiem samym w sobie, wstyd przeprowadzać z nim wywiad i wstyd na niego oddać głos. Ja się TVN24 nie dziwię, konkurencja natomiast stara się w ten sposób podbudować oglądalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie każda telewizja pozwala sobie na wprowadzanie rynsztoka na antenę... Pan Korwin-Mikke jest burakiem samym w sobie, wstyd przeprowadzać z nim wywiad i wstyd na niego oddać głos. Ja się TVN24 nie dziwię, konkurencja natomiast stara się w ten sposób podbudować oglądalność.

Jest burakiem, bo przedstawia oczywistą oczywistość, czyli, że jak można dokładać do firmy, która jest bankrutem (ZUS)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie dziś (dobry temat dzisiaj swoją drogą ;) ) już któryś raz program "Tak czy Nie" który prowadziła akurat pani Gozdyra.

Według mnie całkiem dobrze sobie radzi w tego typu programach, nie przerywa rozmówcom, daje się wypowiedzieć do końca, nie jest aż tak najgorzej jak to niektórzy piszą, a jest już na pewno lepiej niż w TVN 24 :)

 

Otóż to, mi pani Gozdyra nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie nawet ją lubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest burakiem, bo przedstawia oczywistą oczywistość, czyli, że jak można dokładać do firmy, która jest bankrutem (ZUS)?

Przedstawianie tego co oczywiste wcale nie odzwierciedla jego "świetności". Na niski poziom przekłada się m.in. brak obycia, język i poglądy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze zapytaj dlaczego dla dziennikarzy "Super Expressu" to samo możliwe wydarzenie było nazywane "cudem".

 

No już cud to by bardziej pasował, bo musi się chyba jakiś cud zdarzyć, żeby Korwin wszedł do Sejmu. A co do skandalu - to ja mogę sobie napisać, że wejście do Sejmu Palikota to skandal, ale dziennikarzowi poważnej stacji nie przystoi tak uzewnętrzniać swoich poglądów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...