Skocz do zawartości

GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Duża zmiana na antenie telewizji Polsat. Jarosław Gugała nie poprowadzi już na antenie telewizji Polsat i Polsat News programu "Gość Wydarzeń". Dlaczego? Jak ustaliliśmy, to decyzja ścisłego kierownictwa stacji po kolejnym wybuchu agresji jaki dziennikarz pokazał w rozmowie z politykiem Prawa i Sprawiedliwości. Tym razem zdarzyło się to w czasie rozmowy z Joachimem Brudzińskim, trzy tygodnie temu. Gugała tak się zapędził w atakowaniu przedstawiciela PiS, że rozmowę przeciągnął o 23 minuty.

 

Nic do niego nie docierało, nie słuchał żadnych próśb z reżyserki by się opanował i by zakończył rozmowę, nie potrafił się opanować

 

- mówi nam osoba z Polsatu.

 

Gugała z zaciętą twarzą atakował Brudzińskiego za pamięć o Smoleńsku, a wątpliwości wobec oficjalnego śledztwa sprowadzał do "rozpylania helu" co nigdy nie pojawiło się jako poważna hipoteza w środowisku ekspertów niezależnych.

 

Wielokrotnie mówiliście o tym, tak jak o bombie termobarycznej

 

- twierdził Gugała.

 

To pan o tym mówi, nigdy o tym nie mówił Antoni Macierewicz. Mamy bombę ale złej woli z pana strony

 

- odpowiedział Brudziński.

 

 

Źródło: W polityce.pl

Nie wiem,co jest złego w poinformowaniu,że J.Gugała nie będzie prowadził "Gościa Wydarzeń"?? żeby to wywalać do kosza?? Wątek odpowiedni,bo Polsat News czyli stacja,która nadaje program. Mogłeś wywalić dwa ostatnie posty ,a informację zostawić,ewentualnie dopytać o źródło,bo zapomniałem je podać. Mówię to do moderatora ,który wywalił do kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto powiedział,że znika,prowadził by przecież "Wydarzenia,które są emitowane w Polsat News. Nie dobra informacja,że ma być go jeszcze więcej,przecież po takim wywiadzie powinna być podobna reakcja jak w stosunku do Kolendy- Zaleskiej po rozmowie z Rutkowskim. Dlaczego takowej nie ma,niech każdy odpowie sobie sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Marek Kacprzak został nowym prowadzącym „Wydarzenia Opinie Komentarze” („WOK”) w Polsat News. Dotychczasowym prowadzącym, obok Jarosława Gugały, był Bogusław Chrabota, który od 2 stycznia 2013 roku będzie redaktorem naczelnym dziennika Rzeczpospolita.

https://satkurier.pl/news/81184/polsat-n ... k8221.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie przepadam za Polsatem, ale za taką komunikację z widzami powinna zostać wyrzucona na zbity pysk z Polsat News. Dla przeciętnego widza, który śledzi jej nieszczęsnego Twittera nie będzie liczyć się to, że mogła zostać sprowokowana, choć w zasadzie do wszystkich zachowuje się agresywnie i odzywa bezczelnie, tylko to, że pracuje w szanowanej telewizji informacyjnej. To już pracownicy telewizji kablowych o zasięgu 30 tys. abonentów tak się nie odzywają publicznie, jak ta imitacja dziennikarki. Może przekwita, ale nie wszyscy muszą o tym wiedzieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Karol czy Ty kiedykolwiek o kimkolwiek będziesz miał dobre zdanie , poza krytykowaniem i obrażaniem nic innego nie robisz !

Widocznie taki mam cel w życiu. Z pewnością nie będę chwalił kogoś, kto występuje przed kamerą, przedstawia mi informacje udając, że wszystko jest cacy i można tej osobie ufać, a za chwilę bezczelnie rzuca co niektórym widzom uwagi na temat ich pryszczy albo dotyczące (różnymi okrężnymi nazwami i stwierdzeniami) wielkości ich penisów. Radzę poczytać jej Twitta, a nie płakać mi w ramię, że ma się dość mojej krytyki. Jak tacy ludzie mogą pracować w Polsat News, to ja idę do CNN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Karol czy Ty kiedykolwiek o kimkolwiek będziesz miał dobre zdanie , poza krytykowaniem i obrażaniem nic innego nie robisz !

 

Ten jeden raz jednak jego krytyka jest jak najbardziej zasadna. Nie rozumiem twojego oburzenia. Poczytaj sobie twitty Gozdyry i dojdziesz do wniosku, że w porównaniu z nią Karol jest bardzo miłym i uprzejmym człowiekiem :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: jeśli Polsat nie ingeruje w prywatne wpisy pracowników w sieci, to czemu poproszono ją o wyjaśnienie całej afery? W każdym razie widocznie popełniają błąd, bo ktoś najpierw lansuje się na Twitterze jako pracownik Polsat News, dyskutuje o emitowanych materiałach a za chwilę każe inwestować w antyperspirant... Czemu co "dobre" to dziennikarka PN, a co "złe" to osoba prywatna? ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...