Skocz do zawartości

GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

argumentacja na najwyższym poziomie, jedni popełniają błędy ortograficzne, drudzy jadąc na konferencje prasową nie zabierają ze sobą kabli, a gdy już mają go to atakują tego kto im go użyczył. Jak to mówią dziś sporo młodsi ode mnie, wygląda legitymacyjnie. Polsat news jest uznawany za najbardziej obiektywne media w Polsce i z tego co widać, większość to boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również kompletnie nie rozumiem, dlaczego Polsat zwleka z Polsat News HD? Stacja moim zdaniem się nie rozwija. W ofercie CP brakuje TVN24HD, a mając PN HD mogli by zainteresować część widzów (przynajmniej słonecznej platformy), którzy oglądają konkurencję. Na dodatek TVP Info notuje coraz lepsze wyniki i zaczyna dystansować PN.

 

Nie wiem z czym tu zwlekać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a TVN 24 HD jest w CP ??

 

Nie, nie ma, ale za to w nc+ jest Polsat Film HD, który z miesiąc temu dołączył. Także myślę, że Polsat News HD też ma szansę, może nie od razu (bo CP może jak w przypadku Polsat Film HD kanał potrzymać na wyłączność), ale za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah, czyżby czytali nasze posty? Tydzień po moim i draco postach nt. Polsat News HD jest odpowiedź w postaci nowego kanału :o

 

Ale jeśli logo będzie wyglądać tak:

Polsat_News_HD.jpg

to strasznie je spaskudzili :?

Mi jakoś udało się upchać normalnej wielkości napis NEWS w projekcie, który tu wrzucałem parę miesięcy temu.

polsatnewshdgrafikalogo.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vernon rozumiem. Chciałem tu jedynie poruszyć kwestię logotypu, bo ten oficjalny jest IMO słabo wykonany.

 

jednak wolałbym żeby Polsat pozostał przy swoim aktualnym pasku. Wyróżniliby się na tle konkurencji.

A ja zasugerowałbym im jakieś odświeżenie. Przydałby im się pasek przewijający informacje, a nie taki statyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

argumentacja na najwyższym poziomie, jedni popełniają błędy ortograficzne, drudzy jadąc na konferencje prasową nie zabierają ze sobą kabli, a gdy już mają go to atakują tego kto im go użyczył. Jak to mówią dziś sporo młodsi ode mnie, wygląda legitymacyjnie. Polsat news jest uznawany za najbardziej obiektywne media w Polsce i z tego co widać, większość to boli.

 

Oczywiście, że każdy ma prawo się mylić. Tylko najważniejszy jest fakt, żeby wyciągać wnioski na przyszłość. Szczególnie w mediach, gdzie teoretycznie mogą docierać nawet do kilku milionów Polaków. Takich błędów ortograficznych jest więcej, czy osoba odpowiedzialna za paski informacyjne jest ortograficznym analfabetą? Najgorsze jest to, że nie są to "trudne" wyrazy, tylko... "podstawowe"!

http://www.fotoszok.pl/upload/6607f73e.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy jest tekst w komunikacie prasowym:
- Podobnie jak Polsat News, Polsat News HD będzie kanałem dla widzów ceniących szybkość i rzetelność informacji.
Przecież wersja SD i HD będą nadawać to samo, a z tego zdania wynika, że będą to dwa różne kanały ;)

 

jak widac kanal sd i hd o tej samej ramowce to dla CP dwa rozne kanaly, widac to w ulotkach i pakietach np. Polsat film w mini hd, a jego odpowiednik w Film Hd etc.

dziwne zachowanie.

 

wracajac do watku - ja osobiscie ciesze sie z wersji hd (mimo, ze pewnie nie bedzie powalac jakoscia, to troszke lepiej bedzie wygladac niz obecnie, chyba ze CP nas milo zaskoczy z jakoscia), bo ten kanal informacyjny ogladam najczesciej i mam nadzieje, ze bedzie w nc, zreszta wiele na to wskazuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...