Skocz do zawartości

GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję w tym momencie zakończyć tę dyskusję albo przenieść ją do hyde parku, bo robi się OT gdy dyskusja zaczyna się koncentrować na tym, jak należy nazywać transseksualne osoby. Jeszcze chwila i moderatorzy się zjawią.

 

@wislok pisał, że ten program jest bez sensu. Na początku również żałowałem, że wprowadzono go do ramówki kosztem "to był dzień na świecie". Teraz jest to chyba najpopularniejsza pozycja w całej ramówce i bardzo pomogła stacji, ma swoich wiernych fanów. Również "TAK czy NIE" pomogło się wybić Kongresowi Nowej Prawicy i politykom tej partii. Są też osoby, które wrzucają każdy odcinek programu na YouTube. Zdecydowanie bardzo udana pozycja Polsat News. A co do afery to nie sądzę, żeby specjalnie zaszkodziła PN i "Tak czy nie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nawet dobrze się stało. Niech w końcu dziennikarze wezmą jakąś odpowiedzialność, a nie że zapraszają różnych ludzi i się ciszą jak jest kłótnia, jak coś się dzieje. Może w końcu zastanowią się, że jak ktoś jest wariatem to nie zaprasza się go do programu, bo skutki mogą być opłakane. A może dopiero jak jakiś redaktorek dostanie po buzi za nieodpowiednie pytanie, wtedy ich dopiero otrzeźwi? Wszystkie programy informacyjne ocierają się o brukowce, kiedy nastąpi tego kres? Czy tego dożyjemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok pisał, że ten program jest bez sensu. Na początku również żałowałem, że wprowadzono go do ramówki kosztem "to był dzień na świecie". Teraz jest to chyba najpopularniejsza pozycja w całej ramówce i bardzo pomogła stacji, ma swoich wiernych fanów. Również "TAK czy NIE" pomogło się wybić Kongresowi Nowej Prawicy i politykom tej partii. Są też osoby, które wrzucają każdy odcinek programu na YouTube. Zdecydowanie bardzo udana pozycja Polsat News. A co do afery to nie sądzę, żeby specjalnie zaszkodziła PN i "Tak czy nie".

To co piszesz jest faktem i moim zdaniem to nie najlepiej świadczy o telewidzach. Widać,że kręcą ich takie przekrzykiwanie, mało merytoryczna rozmowa pełna bom tomów na uważam wcale nie najważniejsze tematy, do tego bardzo często się powtarzające, bo chyba zrobiono już dziesiątki, jeśli nie setki programów o tolerancji wobec mniejszości seksualnych itd. "To był dzień na świecie" - program z którego człowiek mógł się czegoś dowiedzieć, bo na co dzień tych tematów nie porusza się w stacjach informacyjnych jak widać był za bardzo wymagający dla polskiego widza i za mało się w nim "działo". Lisowi się dostało nieźle,ale powiedział prawdę: "Merytorycznie to znaczy nudno, a jak nudno to te beep wezmą i przełączą". Moim zdaniem bez urazy nikogo ten program doskonale wpisuje się w to o czym mówił T. Lis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wyzwisko, a nie precyzyjne określenie. Poza tym jest to prywatna sfera danej osoby, a nie informacja na antenę Polsat News. Jeśli tego nie zauważasz, to nie wiem czego Cię ten Rydzyk na uczelni uczy.

Nie wiem czy to nie jest bez znaczenia, jakoś nie widzę by TV zapraszała do programów publicystycznych prostytutki, warto też,żeby widz wiedział z kim ma do czynienia, w końcu to ponoć ważna działaczka tego środowiska,a przez to,że publicznie występuje staje się osobą publiczną..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawisza pokazał w telewizji na czym polega miłość katolicka.. Chrystus na kartach Ewangelii mówi " Miłujcie nieprzyjaciół swoich.. " A może gdzieś dodano na kartach Ewangelii , ze nie dotyczy to Polski..??? Co do samego Zawiszy to dla mnie skończony polityk... Nadaje się jedynie do rozgłośni Rydzyka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tak to już jest że największymi ekspertami ws. wiary są ci którzy nie chodzą do kościoła. :)

Tak samo jak prawicowcy, którzy uważają się za ostatnią słuszną ostoję Kościoła katolickiego w tym kraju, a gdy przychodzi co do czego - nie potrafią okazać szacunku drugiej osobie, zamiast argumentów uciekają się do wyzwisk i wulgaryzmów ;)

Przepraszam za OT, ale nie mogłem tak tego zostawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazoli w ogole nie powinno sie pokazywać w tv.

 

No, to co piszesz to na pewno nie jest faszystowskie. :lol2:

 

Z resztą od kiedy narodowiec jest od razu nazistą? Nie powiem, w Ruchu Narodowym znajdzie się narodowych socjalistów, ale da się tam chyba znaleźć nie wiem, ordoliberałów.

Z listy wyborczej wyborców Ruchu Narodowego startowali też przedstawiciele Unii Polityki Realnej, a więc konserwatywni liberałowie.

Narodowcy to nie moja bajka, ale takie teksty z "nazistami", które ciągle powtarzasz są lekko dziwne.

 

A jeszcze à propos nazizmu, słynęli z poglądów, że osoby upośledzone fizycznie i psychicznie nie mają prawa do życia, bo się nie nadają i cierpią z wielkim bólem.

A teraz spójrz np. na taki Twój Ruch, który jest antyklerykalny, tak bardzo jest za w kwestii aborcji, żeby uniknąć cierpienia i bólu takim ludziom. No to prawie jak NSDAP.

 

 

Co do głównej wątku tematu. Oczywiście prywatna telewizja to sama decyduje kogo chce zaprosić. Może to się czasem nie podobać, ale takie "zakazywanie" właśnie kojarzy mi się z takimi totalitarnymi poglądami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze à propos nazizmu, słynęli z poglądów, że osoby upośledzone fizycznie i psychicznie nie mają prawa do życia, bo się nie nadają i cierpią z wielkim bólem.

A teraz spójrz np. na taki Twój Ruch, który jest antyklerykalny, tak bardzo jest za w kwestii aborcji, żeby uniknąć cierpienia i bólu takim ludziom. No to prawie jak NSDAP.

 

Jest tu błąd w logice, ponieważ oni nie chcę łagodzić cierpienia przez aborcję tylko uszkodzonych płodów. Raczej uważają, że to jeszcze nie jest człowiek i dlatego można decyzją matki zawsze takie "coś" usunąć przed tym kiedy stanie się właśnie człowiekiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki skrót myślowy, przecież wiadomo, że chodziło mi o neonazistów. Nie wiem kogo mieli na listach, wystarczy mi to co widać na narodowych paradach, jak zamawiają 5 piw i co mowią w telewizji. Zresztą są na jakichś listach m.in Amnesty International.

.

Uszkodzone płody bez mózgu i z wypdającymi gałkami porównywać do ludzi np bez ręki (zapędziłeś się ostro).

 

W Niemczech i Austrii są "po szkodzie" i tam obwarowania i zakazywanie są wieksze niż u nas a mimo to NDP nie zdelegalizowali.

 

PS. Nie wiem gdzie powtrzylem słowo nazista, bo nie widze w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że nie usuną offtopu. Dla mnie to jest właśnie dziwne że nasi narodowcy, nacionaliści, młodzież wszechpolska itp. kreują się na wielkich patriotów, Polaków, a właśnie np. hajlują. Czyli co, tak podobał im się Hitler, który napadł na ich ojczyznę i mordował ich rodaków? Nie mogę tego pojąc, że tu ojczyzna, honor na gębie, a tu znaki czczące zbrodniarza, który gdyby wygrał to ci ludzie nawet by się nie urodzili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...