Skocz do zawartości

GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tylko. Prowadzi także "wydarzenia,opinie komentarze".

Ten nowy program to porażka. Niestety ,ale Polsat News staje się stacją tabloidową tak samo jak TVN24. Ta kolejna nowość to będzie kolejna widzę ustawka, premierzy z jednego skrzydła politycznego będą tubką propagandową obecnej władzy. "To był tydzień na świecie" niedziela 21.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że Polsat zaczyna inwestować w Polsat News. W ramówce znajdzie się półtoragodzinny i z udziałem publiczności nowym program "Premierzy":

http://naziemna.info/news.php?readmore=676

Lepiej żeby zainwestowali w więcej informacji ze świata, a tu widać niestety odwrotny trend. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z TVN24 i tak nie wygrają,kanał ma już określoną markę( w sumie nie mogę zrozumieć jej popularności i renomy) , a ostatanie zmiany mogą przynieść odwrotny skutek do zamierzonego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W czerwcu 2011 w Wydarzeniach tytułem jednego z materiałów było "(NIE) UDWAĆ GREKA" - zabrakło "A" :wink:

Wrzuciłbym zdjęcie, ale robiłem je telefonem i jest straszna jakość.

No, ale cóż... błąd ludzka rzecz :smile: Niektórzy nawet nie zauważają braku jakiejś literki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z TVN24 i tak nie wygrają,kanał ma już określoną markę( w sumie nie mogę zrozumieć jej popularności i renomy) , a ostatanie zmiany mogą przynieść odwrotny skutek do zamierzonego.

Bo jest tworzona najbardziej profesjonalnie ze wszystkich? Pomijając sympatie polityczne.

 

Mankamentem WSZYSTKICH stacji info jest permanentny brak informacji ze świata. G. mnie już obchodzi po raz setny gadający łeb z sejmu :censored:

 

Aha, Polsat News nie jest zły, przydałby się w jakości HD. Dodatkowo potrzeba odświeżenia grafiki (to samo TVN24).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem profesjonalizm stacji wyraża się przez rzetelność dziennikarską i zachowanie względnej bezstronności. TVN24 nie jest profesjonalną stacją jak dla mnie,bo nie obchodzą te bajery,studia itp. Inna sprawa,że była to pierwsza stacja informacyjna i urósł wobec niej mit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN24 potrafi zajmować się słabym tematem przez godziny a PN potrafi polecieć w tym czasie z innymi newsami

 

Przykład z dzisiaj. Informacja o wybuchu gazu w kamienicy w Słupsku. TVN24 wciaż wałkuje temat chociaż wszystko zostało już powiedziane, wszystko zostało już wyjaśnione, wypowiedziały się już telefonicznie potrzebne osoby, a oni wciąż o tym mówili, wciąż pokazywali te same obrazki, wciąż te same suche fakty, które powiedzieli już z tysiąc razy wcześniej. I mimo że nie mieli nic już nowego do dodania (bo nie było już o czym mówić) to na siłę to wałkowali.

 

Z mojej strony wielki facepalm i przełączyłem na Polsat News, gdzie wysłuchałem serwisu z innymi istotnymi wiadomościami ze świata..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We "Wstajesz i Weekend" od rana do jakoś po 9, przed 10 rzeczywiście dość mocno zajęli się tym tematem, ale szybko odpuścili. Po godzinie 10.00 jedna relacja live i w dwóch serwisach informacyjnych nawet nie wiem czy ze 2 minuty poświęcili na ten temat. Resztę serwisów wypełniały już inne tematy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
pavl6 coś tam wyżej wspominal, że Polsat News nie jest tabloidową telewizją? ;D.

To ja przytoczę pewne przysłowie: "Jedna jaskółka wiosny nie czyni" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby jak najmniej takich pamiętników w Polsat News :( Można to było zostawić w samym głównym Polsacie.

 

Jakiś czas temu pomajstrowali przy ramówce - trochę Polsat News popsuto (usunięto codzienny To był dzień na świecie - zamiast tego wprowadzono Tak czy nie z głosowaniami), ale nadal w porównaniu z konkurencją zachowują najwięcej umiaru i zdrowego rozsądku. Nadal mimo wszystko zapraszają różnych ekspertów, różnych gości, a prowadzący (prowadzące) i sensacje nie są najważniejszymi elementami show jak w TVN 24.

 

Boję się, że jednak prędzej czy później chęć dogonienia za wszelką cenę TVN 24 i TVP Info weźmie górę nad obecną formułą (zwłaszcza ta jaskółka daje do myślenia), niestety wzrost oglądalności tej stacji wyraźnie wyhamował (skrajne informacje lepiej się sprzedają) i to może być polem do psucia stacji, ale na razie nie ma tragedii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Ciekawi mnie dlaczego Polsat nie uruchomi PN w HD - przecież Wydarzenia i poranki są realizowane w HD i argument braku możliwości technicznych byłby nietrafiony, miejsce na tp. zawsze sie znajdzie jak to w CP :)
Sprawdziłem sobie przed chwilą Wydarzenia w Polsat HD i materiały, oprawa graficzna jak i przekaz ze studia są tylko w SD.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...